WD3200AAKS VS ST3320620AS - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WD3200AAKS VS ST3320620AS

esaly

Recommended Posts

מנוחה ,עכשיו לדוגמא אצלי זה מנוחה: 36 מעלות C

מאמץ? תלוי איזה, יש כמה וכמה סוגים של מאמצים, בוא נגיד במשחקים הוא לא נקרע כי הוא לא "בעל התפקיד הראשי", אבל נגיד בהעתקות הוא עובד, ונע בין 40-44.

בימים חמים כאלה .

האמת היא שהוא לא קיצוני,

מה שכן ,הWD במנוחה יותר קר ב3 מעלות C אבל במאמץ הוא מתחיל להגזים ואני מאוד כועס :P

זהו בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל איך אתה יכול לדעת איזה חנות תמכור לך דווקא את ה AAKS 320 עם פלטה אחת ולא את הדגם בעל 2 הפלטות ?

הרי שם הדגם דומה , והמחיר דומה ..... יש כמובן הבדל פיסי בין שני הדגמים.

אבל בשביל זה צריך להגיע לחנות ( זה בטח לא ילך בטלפון ) , לבקש לראות את מוצר לפני שמשלמים ולקוות שיש לך הרבה מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנוחה ,עכשיו לדוגמא אצלי זה מנוחה: 36 מעלות C

מאמץ? תלוי איזה, יש כמה וכמה סוגים של מאמצים, בוא נגיד במשחקים הוא לא נקרע כי הוא לא "בעל התפקיד הראשי", אבל נגיד בהעתקות הוא עובד, ונע בין 40-44.

בימים חמים כאלה .

האמת היא שהוא לא קיצוני,

מה שכן ,הWD במנוחה יותר קר ב3 מעלות C אבל במאמץ הוא מתחיל להגזים ואני מאוד כועס :P

זהו בגדול.

חחח...אוקיי :) תודה בנאדם....[br]פורסם בתאריך: 14.05.2008 בשעה 00:14:31

אבל איך אתה יכול לדעת איזה חנות תמכור לך דווכא את ה AAKS 320 עם פלטה אחת ( אלה שיוצרו אחרי 24.1.08 ) ולא את אלו שבעלי 2 פלטות ?

נאמר לי כאן מקודם שכל הדגמים של AAKS עם פלטה אחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאמר לי כאן מקודם שכל הדגמים של AAKS עם פלטה אחת...

ה-500GB למשל מבוסס על שלוש פלטות וה-640GB מבוסס על שתי פלטות, אני לא יודע מי מסר לך את המידע שכל דגמי ה-AAKS מבוססים על פלטה אחת במיוחד בהתחשב בכך שהפלטה הכי גדולה שקיימת בשוק, בגודל של 334GB, נמצאת בדיסק קשיח של (Spinpoint F1 בגודל של 1TB שמכיל 3 פלטות בלבד וזאת לעומת 5 פלטות שמכיל דיסק קשיח בגודל זהה של היטאצ'י)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על סיגייט... אישית אני אוהב אותם יותר, לא עשו לי מעולם בעיות ואני מרוצה בכללי... נדפקו לי פעמיים בחיים, גם אם זה היה באופן רנדומלי אני מעדיף להימנע מפעם נוספת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...