WD3200AAKS VS ST3320620AS - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WD3200AAKS VS ST3320620AS

esaly

Recommended Posts

מנוחה ,עכשיו לדוגמא אצלי זה מנוחה: 36 מעלות C

מאמץ? תלוי איזה, יש כמה וכמה סוגים של מאמצים, בוא נגיד במשחקים הוא לא נקרע כי הוא לא "בעל התפקיד הראשי", אבל נגיד בהעתקות הוא עובד, ונע בין 40-44.

בימים חמים כאלה .

האמת היא שהוא לא קיצוני,

מה שכן ,הWD במנוחה יותר קר ב3 מעלות C אבל במאמץ הוא מתחיל להגזים ואני מאוד כועס :P

זהו בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל איך אתה יכול לדעת איזה חנות תמכור לך דווקא את ה AAKS 320 עם פלטה אחת ולא את הדגם בעל 2 הפלטות ?

הרי שם הדגם דומה , והמחיר דומה ..... יש כמובן הבדל פיסי בין שני הדגמים.

אבל בשביל זה צריך להגיע לחנות ( זה בטח לא ילך בטלפון ) , לבקש לראות את מוצר לפני שמשלמים ולקוות שיש לך הרבה מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנוחה ,עכשיו לדוגמא אצלי זה מנוחה: 36 מעלות C

מאמץ? תלוי איזה, יש כמה וכמה סוגים של מאמצים, בוא נגיד במשחקים הוא לא נקרע כי הוא לא "בעל התפקיד הראשי", אבל נגיד בהעתקות הוא עובד, ונע בין 40-44.

בימים חמים כאלה .

האמת היא שהוא לא קיצוני,

מה שכן ,הWD במנוחה יותר קר ב3 מעלות C אבל במאמץ הוא מתחיל להגזים ואני מאוד כועס :P

זהו בגדול.

חחח...אוקיי :) תודה בנאדם....[br]פורסם בתאריך: 14.05.2008 בשעה 00:14:31

אבל איך אתה יכול לדעת איזה חנות תמכור לך דווכא את ה AAKS 320 עם פלטה אחת ( אלה שיוצרו אחרי 24.1.08 ) ולא את אלו שבעלי 2 פלטות ?

נאמר לי כאן מקודם שכל הדגמים של AAKS עם פלטה אחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאמר לי כאן מקודם שכל הדגמים של AAKS עם פלטה אחת...

ה-500GB למשל מבוסס על שלוש פלטות וה-640GB מבוסס על שתי פלטות, אני לא יודע מי מסר לך את המידע שכל דגמי ה-AAKS מבוססים על פלטה אחת במיוחד בהתחשב בכך שהפלטה הכי גדולה שקיימת בשוק, בגודל של 334GB, נמצאת בדיסק קשיח של (Spinpoint F1 בגודל של 1TB שמכיל 3 פלטות בלבד וזאת לעומת 5 פלטות שמכיל דיסק קשיח בגודל זהה של היטאצ'י)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...