חוות דעת על עכבר G5 מהגירסה החדשה - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על עכבר G5 מהגירסה החדשה

base1

Recommended Posts

התנסתי בMX518 (של חבר שהשאיל לי לשבוע) בG5 (שלי) ובG9 (גם שלי)

ואני מוכן להגיד לכם כמה דברים, הMX518 יש לו גריפ מעולה ונעים למגע אבל אני מזיע עליו הרבה יותר מאשר מה G9 או G5 לא ממש מזיע יותר אבל

הגריפ שלו חלק ונעים למגע אבל בגיימינג לזמן רב אם מזיעים עליו זה ממש כמו מים וזה מציק ברמות, בG9 יש גם גריפ כזה שהוא דיי נוח אני לא אומר שלא

אבל לגיימינג הוא לא מתאים לכן אני משתמש בגריפ השני של הG9 המחוספס יותר שלגיימינג לתקופות ארוכות (שעה שעתיים או יותר) נוח יותר מזה של הMX518

אבל יש גם בG9 חסרון כי לא בצורה הטבעית של היד ופה הG5 מנצח יש לו גריפ מחוספס וגם מתאים לצורה של היד ולמרות שיש לי G9 אני מחבר גם את הG5 (בו זמנית) כי הG5 ממש נוח אבל לG9 יש תוכנה הרבה יותר טובה מזו של ה G5 סטפוינט 2 (של הG9) או משהו כזה ואני יכול לשנות הכל שם אני לא יכול לחשוב אל מה אני לא יכול לעשות שם אני יכול לעשות כך שנגיד כפתור הגללגלת יפתח תוכנה או מיליון דברים אחרים ויש פרופילים אני למשל עשיתי פרופיל לגיימינג, לשימוש רגיל ופרופיל לסרטים

בכללי זה ככה

MX518-אחלה עכבר אם אתם לא משחקים שעות רצופות + הוא בצורה הטבעית של היד

G5-עכבר מעולה למשחקים לזמן רב + יש את הקטע אם הצורה של היד + יש משקולות שזה ממש עוזר

G9-עכבר מעולה למשחקים לזמן רב + יש משקולות (לפי דעתי אין לזה ממש את אותו האפקט כמו בG5) + התכנות הוא מעל ומעבר

זכרו אם אתם קונים G9 אתם מקריבים טיפה נוחות לי זה מפריע כי אני התנסתי עם הG5 שיש לו צורה מתאימה ליד בול אם אתם קונים בלי לנסות את הG5 אז זה לא יפריע לכם + הG9 קטן מה G5 לי אישית זה נוח

זה סיכום כללי של העכברים הוא ש"אופטי" או "לייזר" לא תמיד קובעים אני לא מצאתי גרגיר הבדל בין הG5/G9 לאומת הMX518 ולפי דעתי ה"עובדה" שהMX טוב יותר כי יש לו חישן "אופטי" היא ז**ן שכל אחד גדול זו רק דעתי

ורק לציין משהו אני לא הולך להגיב לR9NALD0 או כל אחד אחר שירשום שאני טועה ושאופטי יותר טוב מליזר

עד שאני לא ירגיש בעצמי שיש הבדל בין אופטי לליזר אני לא מתכוון לרדת מהדעה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא ממש הולך לשחק שעות.. חוץ ממתי שיצא 4 למחשב

בינתיים העכבר ממש נוח (MX 518) ובאמת החלק האמצעי, הכסוף, קצת מרגישים זיעה..

קצת צריך להתרגל לעכבר ואני עושה שיא חדש במשחק של המוח בפייסבוק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

monya2007 עצם זה שאתה לא מרגיש את זה לא משנה את העובדה שזה קיים.

טיפשי לשלם יותר על מוצר שאתה יודע שהוא פחות טוב גם אם רב הזמן לא תרגיש בזה, ובכל זאת אם אתה שחקן FPS שמשחק על רגישות נמוכה הבעיות בחיישן כן יפריעו לך בצורה כזאת שתהיה חייב להעלות את הרגישות וזאת עובדה מוכחת, אפילו על פאדים שנחשבים מיוחדים לעכברי .

לגבי ה-G9 אין לי מושג לא השתמשתי בו בחיים ואני לא מתכוון להגיב עליו אבל לגבי ה-G5/MX518 -

ההבדל היחידי בעיצוב ביניהם הוא שה-G5 עשוי מחומר מחוספס שמונע הזעה וה-MX518 לא. אישית, בתור אחד שלא מזיע בכלל בידיים, העדר המרקם הזה ב-MX518 ממש לא הפריע לי והאמת היא שהתחושה המחוספסת של המרקם ב-G5 הפריעה לי הרבה יותר מאשר עזרה, אבל זה רק אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

R9nald0 יש לך עדיין כח ? , בלי להעליב תנוח קצת לא יקרה שום דבר אם הם מעדיפים את g5 במקום .

לגבי g5 וg9 , חוץ מהעיצוב והdpi זה מרגיש אותו הדבר , בסופו של דבר אין הבדל משמעותי בינהם .

יש רק דבר שאני מא-וד סובל וזה קרה לי בשני העכברים :

אני לא יודע מה קורה ב , אבל בויסטה התוכנה פשוט לא שומרת פרופילים והגדרות מהירות קבועה , למשל אני אחרי מגדיר בתוכנה כמה פרופילים באחד מהם קבעתי שבמשחק מסויים הפרופיל יפעל בגדול זה לא קרה , למרות שהגדרתי זאת בתוכנה הוא לא העביר לפרופיל הרצוי כשהפעלתי את המשחק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

R9nald0 יש לך עדיין כח ? , בלי להעליב תנוח קצת לא יקרה שום דבר אם הם מעדיפים את g5 במקום .

לי לא יקרה שום דבר, הם אלה שיבזבזו יותר כסף על מוצר פחות טוב, וכואב לי לראות כל כך הרבה אנשים שעושים את אותה הטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rotem1 אתה פשוט שקרן כי אין מה להעדיף את ה-G5, מדובר בידיוק באותו עכבר וההבדלים ביניהם הם רק בכך שהחיישן של ה-MX518 טוב יותר ( מה שסביר להניח שאתה לא מרגיש כי אין לך מדד להשוואה ) ובכך של-G5 יש "משקולות"..

בכל אופן תעשה מה שבא לך. ה-MX518 טוב יותר מכל גרסה של G5 שיצאה עד היום מהסיבה הפשוטה שיש לו חיישן יותר טוב ומתאים לגיימינג. ה-G5 הוא לא עכבר גרוע וב-220 שקל הוא כמעט משתלם ולמה "כמעט" כי עדיין יש לך את ה-MX518 שעולה פחות.

שתוק, למה נראה לך שאתה יכול לקרוא לי שקרן בוויכוח שמתבסס על העדפה אישית?

ה518 אולי יותר מדוייק אבל הוא ממש קל והגלגלת שלו מאד קטנה. הG5 גם יושב הרבה יותר טוב על היד (שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם שטויות... ה deathadder לוקח את כולם בהליכה... מבחינת דיוק ובשביל משחקים הוא ממש טוב!!

רק העניין שיש לו כמה חסרונות-

קצת כבד יחסית, ליפט אובר גדול יחסית (אבל לומדים להתרגל לזה מהר יחסית..), רק 4 כפתורים (לי זה לא חסרון אבל יש כאלה שכן..), ועוד משהו זה הדרייבר שאתה יכול לערוך בו פרופילים.. לשנות פרופילים והחזיר מתבצע בדרך ממש טיפשית שכבר אחרי שבוע אתה לא תשתמש בה יותר...

חוץ מזה, מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

R9nald0 בכול מקום אתה דוחף את הMX-518 וכל תארד אתה הופך לויכוח .

הבן אדם שאל מה ההבדל בין הגרסא לחדשה ואתה קופץ ומציע לו משהו אחר.

וכבר חפרת את הקטע של החיישן היותר טוב.

אף אחד לא באמת מרגיש את ההבדל ושתי העכברים בערך אותו המחיר .

ואיך אתה יכול לקרוא לR0tem1 שקרן ???

סתם דוגמא: אני יגיד לך שהאבתי את הX-540 יותר מX-530 והם יותר נוחים לדעתי , ואז תגיד לי שאני שקרן כי זה אותם הרמקולים . רק ההדבל שיש שלט ועיצוב שונה.

זאת דעה אישית ואתה לקרוא למישהו שקרן בזה .

אז חלאס לדחוף את הMX-518 לכול חור אפשר במיוחד שהמחיר די דומה לG-5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XBOY אתה טועה...

בכל דיון על G5 הוא דוחף את MX518 ובכל דיון על עכבר, כל דיון(לא משנה אם לגרפיקה גיימינג וכו') הוא דוחף את ה DA

אני רואה אותו מקעקע את העכבר על הרגל באחד הימים , יש מי שעשה זאת כאן :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז יש טעות אחת עיקרית בכל הוויכוח הזה.

הקביעה שעכבר אופטי הוא מדויק יותר היא שטות אחת גדולה.

דיוק העכבר גובר עם הDPI, כשבעכברים אופטים הDPI מגיע ל800 ובלייזר זה מגיע ל2000.

ולפי מחקרים דיי גדולים שעשיתי אין לי ספק שהעכבר G5 החדש הוא הבחירה היותר טובה בין mx518 ל G5.

R9nald0 אין כל סיבה להתעצבן ולקרוא לאנשים בשמות ללא סיבה, אתה רוצה שייאמינו לך תן הוכחות לביסוס שלך שmx518 יותר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תקנו מה שבא לכם. אני בא לעשות לאנשים טובה וזה מה שאני מקבל, אחרי הכל אנשים מבקשים המלצות ואני ממליץ על מה שאני יודע שיותר טוב, אני לא מכריח אף אחד לעשות שום דבר, בסופו של דבר תעשו מה שבזין שלכם, אתם רוצים לקנות G5, בכיף, בעיה שלכם.

שתוק, למה נראה לך שאתה יכול לקרוא לי שקרן בוויכוח שמתבסס על העדפה אישית?

כי אין פה העדפה אישית ואני אומר את זה בתור אחד שיש לו כרגע את שני העכברים. שניהם בידיוק אותו דבר כאשר ה-G5 מעט כבד יותר ( בלי משקולות ) ובעל מרקם שונה. העיצוב שלהם הוא 1ל-1 דומה בגודל בצורה ובהכל, אל תחרטט, בבקשה. אתה רוצה להמליץ על ה-G5 תמליץ אבל אל תגיד דברים כמו "ה-G5 יושב לי הרבה יותר טוב על היד", אם באמת יש לך MX518 שנינו יודעים שזה שקר. אם אתה מעדיף את ה-G5 בגלל שהוא קצת כבד יותר, בעל מרקם שמונע הזעה וגלגלת קצת גדולה יותר אז שיבושם לך, אבל להגיד שהוא יושב יותר טוב על היד.. אל תצחיק אותי.

MastulMaster אני לא זוכר שהייתה לך בעיה עם ההודעות שלי כשעזרתי לך לבחור עכבר בדיון שאתה פתחת, אבל אתה כנראה שוכח מהר..

אוקיי אז יש טעות אחת עיקרית בכל הוויכוח הזה.

הקביעה שעכבר אופטי הוא מדויק יותר היא שטות אחת גדולה.

דיוק העכבר גובר עם הDPI, כשבעכברים אופטים הDPI מגיע ל800 ובלייזר זה מגיע ל2000.

ולפי מחקרים דיי גדולים שעשיתי אין לי ספק שהעכבר G5 החדש הוא הבחירה היותר טובה בין mx518 ל G5.

R9nald0 אין כל סיבה להתעצבן ולקרוא לאנשים בשמות ללא סיבה, אתה רוצה שייאמינו לך תן הוכחות לביסוס שלך שmx518 יותר טוב...

או הנה בא הגאון....... כן, DPI זה כל מה שיש בעכברים הרי, ולכן העכבר שיש לו הכי הרבה DPI הוא גם המדוייק ביותר באופן טבעי.. כפרה עליך, לך תקרא קצת, תחכים, ואז תחזור לפה ותתנצל -

http://www.fragyou.net/?page_id=24

http://www.esreality.com/?a=post&id=1265679

אף אחד לא באמת מרגיש את ההבדל ושתי העכברים בערך אותו המחיר .

זה עדיין דבילי לקנות מוצר שאתה יודע שהוא פחות טוב גם אם "לא מרגישים את זה", אני קצת לא מסכים עם זה שאף אחד לא מרגיש הבדל, אבל מסתבר שהפעילות של רב האנשים פה עם העכבר מסתכמת בגלישה או מקסימום סוליטייר אז כן לדרישה הזאת בטח שלא תרגיש הבדל, במשחקי FPS, על רגישות נמוכה אני מבטיח לך שאת ההבדל אתה תרגיש, מנסיון.

באותה מידה אני יכול להציע לך שתי מכוניות באותו מחיר - סובארו ופרארי, ואתה תעדיף את הסובארו כי בכל מקרה המקסימום שאתה יכול לסוע בכבישים הוא 120 קמ"ש.. תחשוב קצת על מה שאתה אומר.

בכל מקרה לכו תחפשו מי יזיין אותכם, אני לא בא לפה בשביל לריב וחבל שתמיד יש את המטומטמים שלא מסכימים עם מה שאני רושם כי זה לא מסתדר להם בראש שלייזר פחות טוב מאופטי, חדש פחות טוב מישן, אז אם כואב לכם לקרוא את ההודעות שלי אתם לא חייבים אחרי הכל. אנשים באים בשביל לקבל המלצות ותאמינו לי שאני עוזר להם הרבה יותר מאשר אהבלים כמוכם שממליצים על ה-G5 רק בגלל שהם גם עשו את הטעות וקנו אותו, אחרי הכל זה מנחם שאתם לא היחידים שיצאתם מטומטמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב רונלדו באמת אל תקשיב לנוב הזה שאמר את הבולשיט עם ה DPI

ובאמת אבל יש כאלה שמעדיפים את ה G5 ואין מה לעשות כדי לשכנע אותם...

ולגבי ההודעה הקודמת, זה החבר המטומטם שלי פרץ לי ליוזר, דקה והיא ערוכה...

מצטער...

ה DA אחלה עכבר, הייתי מת לכזה, ואין פסול בלהמליץ עליו בכל דיון עם תקציב מתאים...

למרות שיש כאלה שלא יאהבו אותו(כל שונאי RAZER) בגלל הצורה שלו...

פקה פקה..

הם מדברים שטויות ומאמינים למה שהיצרניות מוכרות להם, שהעכבר צריך להתאים כמו כפפה ליד, וזה ממש לא נכון כי הוא יותר נוח מכל עכבר ארגונומי שהיה לי...

בכלל עכברים סימטריים יותר נוחים (לי לפחות) בהרבה מארגונומיים..

וכן, אני מודע לעובדה שה DA הינו א-סימטרי אבל הוא ממש קרוב להיות סימטרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...