חוות דעת על עכבר G5 מהגירסה החדשה - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על עכבר G5 מהגירסה החדשה

base1

Recommended Posts

סבבה תקנו מה שבא לכם. אני בא לעשות לאנשים טובה וזה מה שאני מקבל, אחרי הכל אנשים מבקשים המלצות ואני ממליץ על מה שאני יודע שיותר טוב, אני לא מכריח אף אחד לעשות שום דבר, בסופו של דבר תעשו מה שבזין שלכם, אתם רוצים לקנות G5, בכיף, בעיה שלכם.

כי אין פה העדפה אישית ואני אומר את זה בתור אחד שיש לו כרגע את שני העכברים. שניהם בידיוק אותו דבר כאשר ה-G5 מעט כבד יותר ( בלי משקולות ) ובעל מרקם שונה. העיצוב שלהם הוא 1ל-1 דומה בגודל בצורה ובהכל, אל תחרטט, בבקשה. אתה רוצה להמליץ על ה-G5 תמליץ אבל אל תגיד דברים כמו "ה-G5 יושב לי הרבה יותר טוב על היד", אם באמת יש לך MX518 שנינו יודעים שזה שקר. אם אתה מעדיף את ה-G5 בגלל שהוא קצת כבד יותר, בעל מרקם שמונע הזעה וגלגלת קצת גדולה יותר אז שיבושם לך, אבל להגיד שהוא יושב יותר טוב על היד.. אל תצחיק אותי.

MastulMaster אני לא זוכר שהייתה לך בעיה עם ההודעות שלי כשעזרתי לך לבחור עכבר בדיון שאתה פתחת, אבל אתה כנראה שוכח מהר..

או הנה בא הגאון....... כן, DPI זה כל מה שיש בעכברים הרי, ולכן העכבר שיש לו הכי הרבה DPI הוא גם המדוייק ביותר באופן טבעי.. כפרה עליך, לך תקרא קצת, תחכים, ואז תחזור לפה ותתנצל -

http://www.fragyou.net/?page_id=24

http://www.esreality.com/?a=post&id=1265679

זה עדיין דבילי לקנות מוצר שאתה יודע שהוא פחות טוב גם אם "לא מרגישים את זה", אני קצת לא מסכים עם זה שאף אחד לא מרגיש הבדל, אבל מסתבר שהפעילות של רב האנשים פה עם העכבר מסתכמת בגלישה או מקסימום סוליטייר אז כן לדרישה הזאת בטח שלא תרגיש הבדל, במשחקי FPS, על רגישות נמוכה אני מבטיח לך שאת ההבדל אתה תרגיש, מנסיון.

באותה מידה אני יכול להציע לך שתי מכוניות באותו מחיר - סובארו ופרארי, ואתה תעדיף את הסובארו כי בכל מקרה המקסימום שאתה יכול לסוע בכבישים הוא 120 קמ"ש.. תחשוב קצת על מה שאתה אומר.

בכל מקרה לכו תחפשו מי יזיין אותכם, אני לא בא לפה בשביל לריב וחבל שתמיד יש את המטומטמים שלא מסכימים עם מה שאני רושם כי זה לא מסתדר להם בראש שלייזר פחות טוב מאופטי, חדש פחות טוב מישן, אז אם כואב לכם לקרוא את ההודעות שלי אתם לא חייבים אחרי הכל. אנשים באים בשביל לקבל המלצות ותאמינו לי שאני עוזר להם הרבה יותר מאשר אהבלים כמוכם שממליצים על ה-G5 רק בגלל שהם גם עשו את הטעות וקנו אותו, אחרי הכל זה מנחם שאתם לא היחידים שיצאתם מטומטמים.

קודם כל על תשפוט אנשים לפי העדפות שלהם והבחירה שלהם:"...מאשר אהבלים כמוכם שממליצים על הG5...." בוא אני יגיד לך משהו, אני היום קניתי את הG5 ואחרי בדיקה מעמיקה (תאמין לי שבדקתי וחיפשתי ומה לא עשיתי ) גיליתי שלפי העדפות שלי, אני מעדיף את הG5 בגלל שהוא הרבה יותר יפה ויותר נוח, ואנלא יודע מה איתך אבל כל חנות מחשבים שנכנסתי והתייעצתי אמרו לי שלייזר יותר טוב מאופטי, והרבה יותר טוב, ולא, לא בגלל שהם רצו יותר כסף, אלא בגלל שבאמת יותר טוב (ד''א הMX518 עולה 190 והG5 220.) ותקן אותי אם אני טועה, נראה לי שאין לMX518 את האפשרות לכוון את המהירות לפי הלחצנים כזה כמו בג'י 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תאמין לי שהם אמרו את זה כדי לעשות עליך קופה...

וחבל שלא התייעצת פה...

וחוץ מזה ברוב החנויות מחשבים העובדים לא מבינים מי-יודע-מה ...

אבא שלי בעצמו, יש לו חנות והוא לומד ממני הרבה דברים...

כמו שכרגע(בשלב זה) עכברים אופטיים יותר טובים מלייזר...

ולגבי הלחצנים:

יש אותם, ויש עוד כפתור שעושה את פעולת ה FLIP3D בויסטה, וגם יש לו כפתור נוסף באגודל(קדימה)

תגידו, מישהו פה יכול לאשר אם המקשים של MX518 ניתנים לתכנות במשחקים?

ז"א ה BACK ו FORWARD

אצלי בעכבר(IME 4.0A) הם מופיעים כ MOUSE 5 ו MOUSE 4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב. אני אישית שיחקתי הרבה עם שני העכברים לא קצת , מבחינת דיוק - אין הבדל - ההבדל שאתה מדבר עליו לא יכול להימדד ע"י יד , היה לי את שתיהם וגם אם משהו אומר שהוא מרגיש בהבדל קשה להאמין

חוץ מזה גם לגיימר מיקצועי יהיה עדיף את ה G5 , ה0.000001 דיוק הזה הוא כלום לעומת המישקולות (ששוות הרבה ) הנוחות הDPI שברגישויות גבוהות נותן דיוק עדיף משל ה MX518 , המסך של הDPI , מספר הכפתורים , החוט הארוג

אז חלאס לחוש קוטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותקן אותי אם אני טועה, נראה לי שאין לMX518 את האפשרות לכוון את המהירות לפי הלחצנים כזה כמו בג'י 5.

אז אתה טועה! אפשר לכוון את המהירות עם שני לחצנים וקצת תיכנות דרך התוכנה המצורפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדין לא יודע איזה עכבר יותר כדאי לקנות למרות שאני חושב לקנות את MX518 אולי מישהו יכול להביא לי אתר עם התמונה של כל אחד מהעכברים וגם מפרט טכני.

תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עצלן אחי , פשוט חיפשתי את העכבר בZAP וראיתי תמונה של G5 בסגנון ספיידרמן אז בגלל זה רציתי לשאול אם מישהו יוכל להביא לי אתר עם תמונה של 2 העכברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עצלן אחי , פשוט חיפשתי את העכבר בZAP וראיתי תמונה של G5 בסגנון ספיידרמן אז בגלל זה רציתי לשאול אם מישהו יוכל להביא לי אתר עם תמונה של 2 העכברים

קוראים לזה גוגל אחי.... ואתה ישר באתר היצרן, יותר טוב מזה אי אפשר לבקש...

G5:

http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/devices/359&cl=us,en

MX518:

http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/devices/187&cl=us,en

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"צורת ספיידרמן" חח ? כן כזה קניתי שלשום ... :] כמו שאמר אחד המשתמשים אין הבדל שמרגישים ביד אלה רק המשקולות שאין בMX-518 וזה מה שחסר בו, סה''כ 2 העכברים האלה מצוינים לי אישית אמרו שהG5 יותר טוב.

וד''א יש פה בכפ''ס חנות שאני מכיר את אחד הטכנאים מלא מלא זמן והוא עבד בלוג'יטק 6 שנים והוא אמר בוודאות שהG5 למשחקים עדיף.

G5 הבחירה הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה מכיר אותו לא אומר שהוא לא חירטט אותך...

וחוצמזה זה שהוא עבד בלוג'יטק לא אומר שהוא פיתח את שני העכברים!

הוא יכול גם היה להיות פקיד מעפן שעונה לתלונות של לקוחות...

בכ"מ אני כרגע שונא את לוג'יטק- למה הם לא יכלו לעשות את ה G5 עם מנוע כמו של MX518 או לשים ב MX תמשקולות הכבל והגלגלת?!?

בינתיים לכל עכבר יש יתרונות וחסרונות, מה שממש מעצבן- כאילו מה , קשה לשלב בין התכונות ולעשות עכבר"מושלם" שעונה על הצרכים של כל האנשים?

כאילו, למה לא, זה רק יעלה את כמות המכירות שלכם ברמה מטורפת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה מכיר אותו לא אומר שהוא לא חירטט אותך...

וחוצמזה זה שהוא עבד בלוג'יטק לא אומר שהוא פיתח את שני העכברים!

הוא יכול גם היה להיות פקיד מעפן שעונה לתלונות של לקוחות...

בכ"מ אני כרגע שונא את לוג'יטק- למה הם לא יכלו לעשות את ה G5 עם מנוע כמו של MX518 או לשים ב MX תמשקולות הכבל והגלגלת?!?

בינתיים לכל עכבר יש יתרונות וחסרונות, מה שממש מעצבן- כאילו מה , קשה לשלב בין התכונות ולעשות עכבר"מושלם" שעונה על הצרכים של כל האנשים?

כאילו, למה לא, זה רק יעלה את כמות המכירות שלכם ברמה מטורפת!

הוא חבר של אבא שלי למה שהוא יחרטט לי ?!@#

והוא עבד במעבדה שם,ולא רק הוא אמר שהיא יותר טובה גם בנעה בשיחה בטלפון אמרו לי שהG5 יותר טובה, למרות שאצלהם היא יותר זולה, ועל תגיד שגם הם מחרטטים - בעצם נכון, כולם מחרטטים ואתה יודע הכל :]

אני מדבר איתך טכני, יותר מדויק בגלל זה העכבר יותר טוב ויש משקולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...