חוות דעת על עכבר G5 מהגירסה החדשה - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על עכבר G5 מהגירסה החדשה

base1

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה מתכוון לקנות את הגירסא החדשה עדיף כבר להוסיף קצת כסף ולקנות g9 , אם לא עדיף כבר את הגירסא הישנה לי בכל אופן היה אז נראה שטותי להוסיף עוד 100-200 ש"ח בשביל עוד כפתור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד קצת כסף לG9? הגרסא החדשה של G5 נמכרת בKSP ובאייבורי ב220 ש"ח תראה לי איפה מוכרים את הG9 במחיר שקרוב לזה.

ומה הקשר הוספה של 100-200 ש"ח לגרסא החדשה?! מה מוכרים את הגרסא הישנה ב100 שקל?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-220 שקל יש לך את ה-MX518 שהוא טוב יותר מכל G5 בגרסה חדשה או ישנה. יש לו את אותו מספר כפתורים כמו ל-G5 בגרסה החדשה והוא בעל חיישן מדוייק יותר. מעבר להבדל הזה מדובר בידיוק באותו עכבר מבחינת גודל ועיצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים השתנו מפעם האחרונה שבדקתי , לפני כמה חודשים המחיר ל הגירסא החדשה עלתה ב 100-200 ש"ח שהקפיץ את המחיר ל סביבות 400 , ב 450 בערך אני קניתי את g9 .

בניגוד לאיבורי יש חנויות שהמחיר של העכבר עדיין נשאר כמו שהיה דאז , דוגמא לאחד מהם : http://tms.co.il/product/1055 .

טוב אז שיקנה את g5 V2 ב 240 נראה מחיר מצויין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-220 שקל יש לך את ה-MX518 שהוא טוב יותר מכל G5 בגרסה חדשה או ישנה. יש לו את אותו מספר כפתורים כמו ל-G5 בגרסה החדשה והוא בעל חיישן מדוייק יותר. מעבר להבדל הזה מדובר בידיוק באותו עכבר מבחינת גודל ועיצוב.

יש את הMX518 באיבורי ב180 שקל אבל הG5 עדיף אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rotem1 אתה פשוט שקרן כי אין מה להעדיף את ה-G5, מדובר בידיוק באותו עכבר וההבדלים ביניהם הם רק בכך שהחיישן של ה-MX518 טוב יותר ( מה שסביר להניח שאתה לא מרגיש כי אין לך מדד להשוואה ) ובכך של-G5 יש "משקולות"..

בכל אופן תעשה מה שבא לך. ה-MX518 טוב יותר מכל גרסה של G5 שיצאה עד היום מהסיבה הפשוטה שיש לו חיישן יותר טוב ומתאים לגיימינג. ה-G5 הוא לא עכבר גרוע וב-220 שקל הוא כמעט משתלם ולמה "כמעט" כי עדיין יש לך את ה-MX518 שעולה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...