הפלייסטיישן 3 חזק מהאקסבוקס 360 פי 10, ומהמעבד הגרפי GTS8800 - פי 4 - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפלייסטיישן 3 חזק מהאקסבוקס 360 פי 10, ומהמעבד הגרפי GTS8800 - פי 4

huber

Recommended Posts

אני לא מבין למה אתם מתעסקים בשטויות האילו :nixweiss:

אין סיכוי (אפילו קלוש) שתראו מה-PS3 הרבה יותר ממה שראיתם עד כה :s07:

(אחרת כבר הייתם רואים מזמן ביצועים טובים יותר ב-PS3 מאשר XBOX360 למשל)

כל הבולשיט הזה שלא יודעים לנצל את החומרה זה תירוצים של fanboys

תירוץ עלוב ביותר, אני חייב לציין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קרירין - ולPSP יש 16 מגה , ולPS2 יש כמה מגה שישמעו לך בדיחה היום.

זה לא מחשב ביתי והזיכרון מהיר בהרבה ממה שאתה רגיל.

צא מזה.

בקונסולות אף פעם לא היה הרבה זיכרון ונדיר שזו היתה הבעיה.

ברור שלא ניצלו את הכח הגרפי והעיבודי שלו , ובקשר למשתלם לא משתלם ? נראה מה יהיה , בינתיים בהחלט מסתמן כמשתלם.

ליביו

קודם כל לPSP יש 32 מגה ולחדש יש 64 מגה

לPS2 אם אני זוכר נכון היה 24

אבל תזכור שרוב המשחקים לא היו אפילו ב480P

בPSP הם בכלל פחות

גם דברים אחרים הPS2 לא מריץ שקונסולות חדשות מריצות

וזמני הטעינה הארוכים בPS2 זה בעיקר בגלל מגבלת זיכרון

זה שמפתחים מצאו דרכים לעקוף מגבלות זה השג

אבל הPS2 היה הקונסולה הדומיננטית בשוק

הPS3 למרות התקדמות עדיין רחוק מזה

והיום עולה יותר כסף לפתח משחקים

והזכרתם ניצול ב 2010? עד אז כבר יהיה לא שלא לדבר שהמשחקים כבר לא ישתוו לרמה שהמחשבים יוכלו להגיע בזמן הזה.

ככה שמשחקים עם גרפיקה רצינית כבר לא ירשימו כל כך בקונסולות.

הניצול בסביבות 2010 זה ערכה שלי

אל תיקח את זה כתורה מסיני

פשוט גם אחרות לקח זמן לנצל לגמרי

בקשר למשחקי מחשב כבר היום אם מחשב חזק תקבל גרפיקה טובה יותר

אבל הPS3 לא אמור להתחרות במחשב

ואני מעריך שתהייה גרסה מוקטנת לPS3 שתהייה גם זולה חסכונית בחשמל ושקטה

זה מה שיכול לגרום לPS3 להימכר בכמויות

הPS3 של היום עדיין יקר ועדיין מגושם מבחינת הגודל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום - אתה טועה ובגדול וההיסטוריה בכל קונסולה הוכיחה בדיוק אחרת.

גם בPS 1 ו2 בהתחלה הכותרים לא היו מרשימים והלכו והשתפרו מאוד עם השנים (אפילו כותרים היו מקרטעים קשות בהתחלה ובסוף עשו דברים מרשימים בהרבה חלק)

אתה חושב קצת כמו במחשב שלא טורחים לנצל חומרה עד הסוף ומתעסקים בקומפטיביליטי כי גם ליצרן יש אינטרס כי הם מוציאים חומרה חדשה כל כמה זמן.

הCycle של קונסולות איטי בהרבה! , תחשוב על זה כמו שיוצא כרטיס חדש ולוקח כמה חודשים (בודדים) עד שמוציאים נורמאלים , ואז כבר עוברים לכרטיס הבא - נראה לך שאי אפשר היה לשפר עוד הרבה את הקודמים ? אתה טועה , פשוט אין להם אינטרס.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם בדיקות רינדור...

אם ב 3D Mark 06 הוא מוציא יותר מ12K אז היינו מדברים:P...

חחחח

זה אפשרי.

אם יתכנתו את כל התוכנה מהתחלה שתיהיה מתאימה לPS3 זה אכן יהיה אפשרי.

אני מתכוון לזה שיצטרכו לבנות את הגראפיקה של התוכנה מהתחלה עם קלים שהPS3 מריץ הכי טוב ושבתוצאה סופית זה יראה פחות או יותר אותה גראפיקה,אם אתה מבין אותי.

אותו דבר ככה ב360,לבנות הכל מהתחלה עם קלים שהוא מסתדר איתם הכי טוב ותקבל גם בערך את אותה תוצאה.

אבל לקחת את התוכנה מהPC ולבדוק בקונסולות זה ממש לא חוכמה משום שלא תיהיה את האופטימיזציה שנותנת לקונסולות כח גדול הרבה יותר גדול לאומת מחשב אם אותה חומרה.

למשל,בלי אופטימיזציה 7800GTX בקונסולה יהיה בערך אותו דבר כמו 7800GTX במחשב.

לאומת זאת,7800GTX בקונסולה לאחר אופטימיזציה ושימווש בקלים שהכי מתאימים לאותו כרטיס ולאותו מעבד שיש לPS3,תוכל להקפיץ את הביצועים ל8800GTS 320MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הCycle של קונסולות איטי בהרבה! , תחשוב על זה כמו שיוצא כרטיס חדש ולוקח כמה חודשים (בודדים) עד שמוציאים נורמאלים , ואז כבר עוברים לכרטיס הבא - נראה לך שאי אפשר היה לשפר עוד הרבה את הקודמים ? אתה טועה , פשוט אין להם אינטרס.

ליביו

אתה צודק אבל תזכור שרק קונסולות מוצלחות מבחינה כלכלית

זוכות להרבה תמיכה ממפתחות צד שלישי

כרגע יש בסביבות 12 מיליון PS3 שנמכרו

במצב כזה לפתח משחקים גדולים במיוחד בשבילו זה לא מוצדק כלכלית

חוץ מסוני עצמה וחברות צד שני

ככה שזה לא משנה גם אם הPS3 היה והוא לא

כל עוד מפתחות חושבות על מולטיפלטפורם אף אחת מהפלטפורמות החזקות מבחינת חומרה בשוק לא יקבלו ניצול מלא

וזה כולל את ה360\PS3 וPC

פשוט כי מיצרים את המשחק מראש לפי ההגבלות של כל הקונסולות

ולא עושים אופטימיזציה חזקה לכל פלטפורמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאם אני מחליף כרטיס מסך השיפור בביצועים הוא מיידי (עוד לפני דריברים והאופטימיזציות).

ה-PS3 וה-X360 מציגים פחות או יותר אותם ביצועים\גראפיקה. אז בסדר אפשר לשפר פה ביצועים שם גראפיקה,

אבל יש גבול. ע"פי משחקים אחרונים שראיתי, הקונסולות האילו מוגבלות בחומרה.

אם מה שאתם אומרים היה נכון (פי 10 מ-xbox360), ה-PS3 היה מוכר הרבה יותר ו- היו דוחפים למפתחים בכוח

את כל המידע שהם צריכים ע"מ לפחות לשפר ביצועים בקיים. פאץ'... משהו... כלום!

אתה רוצה לומר שזה רק מקריות ש-2 הקונסולות מציגות אותם ביצועים , בזמן שה-PS3 חזק פי 10 ?

כי לדעתי, אם אתה לא יודע לנצל את החומרה, לא היית מגיע גם לביצועים של ה-XBOX360 ש"בנוי" לתת את מה שהוא נותן היום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אפשרי.

אם יתכנתו את כל התוכנה מהתחלה שתיהיה מתאימה לPS3 זה אכן יהיה אפשרי.

אני מתכוון לזה שיצטרכו לבנות את הגראפיקה של התוכנה מהתחלה עם קלים שהPS3 מריץ הכי טוב ושבתוצאה סופית זה יראה פחות או יותר אותה גראפיקה,אם אתה מבין אותי.

אותו דבר ככה ב360,לבנות הכל מהתחלה עם קלים שהוא מסתדר איתם הכי טוב ותקבל גם בערך את אותה תוצאה.

אבל לקחת את התוכנה מהPC ולבדוק בקונסולות זה ממש לא חוכמה משום שלא תיהיה את האופטימיזציה שנותנת לקונסולות כח גדול הרבה יותר גדול לאומת מחשב אם אותה חומרה.

למשל,בלי אופטימיזציה 7800GTX בקונסולה יהיה בערך אותו דבר כמו 7800GTX במחשב.

לאומת זאת,7800GTX בקונסולה לאחר אופטימיזציה ושימווש בקלים שהכי מתאימים לאותו כרטיס ולאותו מעבד שיש לPS3,תוכל להקפיץ את הביצועים ל8800GTS 320MB.

:kopfpatsch: די עם שטויות...!

G80 זאת חדשה לגמרי.

אני מאוד אשמח אם תסביר לי, איך בדיוק אפשר להביא כרטיסים משתי דורות אחורה לניקוד ב- שמתאים לכרטיסים מהדור הנוכחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום - אתה צודק, יש גבול לשיפורים. אבל למשהו בא לי להזכיר לך את הPS2, תסתקל איך משחקים נראה עליו בשנתיים הראשונות שלו ואז תסתקל איזה משחקים יצאו בשנתיים האחרונות לפני יציאתו של הPS3. ההבדל נראה כאילו החלפת 5200FX ב8800GT.

אז אני אישית מסכים מאוד עם ליביו בנושא הזה ואני בטוח שעוד יש הרבה למה לצפות (אני אופטימי ;D ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להתאכזב, גם אם לא יהיה שום שיפור שהוא - אני אישית עדיין מאוד מרוצה מהאיכות של המשחקים (הטובים) ב PS3, וזה מפי אחד שהיה (ועודנו) חובב מושבע. משחקים בקונסולה זה עולם אחר לחלוטין ששמחתי לגלות. כיום אעדיך לשחק כמעט כל משחק שיוצא גם ל וגם ל PS3 בקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום אעדיך לשחק כמעט כל משחק שיוצא גם ל וגם ל PS3 בקונסולה.

זה הרבה תלוי במחשב הספציפי ואיזה ציוד עיקפי יש לו כולל למה אתה מחבר אותו

אנשים אומרים חווית הקונסולה אבל בדרך כלל מתכונים לישיבה על הספה ולצפות במסך גדול

העניין זה שכבר שנים אפשר לקבל את אותה החוויה גם במחשב

היום אפילו ידיות 360 מותאמות גם למחשב ואם הרבה משחקים תומכים

ככה שתיקח הכל בפרופורציות

והיום אני לא נגד הPS3

יכול להיות שיום אחד ימאס לי מהWII\PC\ואמולטורים לנינטנדו DS

ואני ירצה PS3

רק שבינתיים אין הרבה משחקים בPS3 שאני אומר לעצמי שאני חייב אותם

ואם המכירות חומרה לא יגדלו לערכתי גם לא יהיו הרבה

כמעט כל משחק גדול שיצא לPS3 ורציתי הגיע או יגיע בקרוב לPC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי , קשה לי להאמין שאני אתאכזב.

קרירין - המכירות הן יפות , אתה מנסה לתאר מצב כמו שהיה בPSP - עובדתית זה לא המצב והPS3 זוכה להרבה מאוד תמיכה וכל השמות הגדולים של הPS מתחילים לצוץ ( RATCHET , BURNOUT , GT , , FF , THPS וכו בלעדיים או לא) ועוד המון משחקים שהיו יוצאים למחשב יוצאים לקונסולות , לפעמים אפילו לפני המחשב ולא סתם.

סינדרום אני לא טוען לפי עשר ולא קרוב לזה , גם לא בכח עיבוד תיאורטי , הנקודה שלי שהPS עוד חזק מאוד והרבה מזה לא מנוצל והרבה מאוד התקשו (בעיקר בהתחלה עכשיו פחות) לעשות פורטים טובים.

אם תסתכל על משחק כמו DIRT שנכתב לPS3 (בתור פלטפורמה מובילה) הוא רץ שם מצוין כמו שהוא רץ על מחשב עם 8800 (ואני לא מגזים)

או משחק כמו BURNOUT שיצא מדהים וקיבל פאטצ' ששיפר עוד קצת (אהה , לא טחרת לברר שיש פאטצ'ים שמטפלים גם בביצועים אה?)

מה גם שבקונסולות עושים הרבה עבודה לפני ואין בעיות COMPATIBILITY כמו למחשב שדורשות את רוב הפאטצ'ים אז לרוב מתעסקים בזה הרבה פחות.

המצב טוב, וכמו שנאמר יהיה יותר טוב - בדיוק מהסיבה שKNOCKOUT כתב , וגם אני כמו הובר , חובב מחשב קודם כל ורוב המשחקים החדשים אני אעדיף לקונסולה (למרות שיש לי מחשב לא רע בכלל שמוציא די קרוב ל12K לפני OC ויותר מזה אחרי)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...