הפלייסטיישן 3 חזק מהאקסבוקס 360 פי 10, ומהמעבד הגרפי GTS8800 - פי 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפלייסטיישן 3 חזק מהאקסבוקס 360 פי 10, ומהמעבד הגרפי GTS8800 - פי 4

huber

Recommended Posts

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=9414174&postcount=476

בדיקת BENCHMARK של חברת proFx, מראה שהמעבד CELL שבפלייסטיישן 3, חזק במיוחד בrocedural texturing ו ray tracing.

כל כך חזק שלמעשה, שאת הבנצ'מרק הפלייסטיישן 3 סיים ב 1.2 שניות, כאשר המעבד הגרפי GTS8800 סיים ב5 שניות והאקסבוקס 360 עשה זאת ב 10 שניות.

פוטנציאל יש - עכשיו נשאר לחכות ולראות אם המפתחים ישכילו לנצל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

INTEL דוחפת חזק מאוד מאוד בכיוון עם הכרטיס מסך החדש שהם מפתחים, ואינטל היא לא כוח שניתן לזלזל בו בשוק. הערכה שלי היא שבשנתיים הקרובות נוכל לראות משחקים בשוק שמשלבים את האלמנטים הללו וה PS3 עוד תהיה בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאין ממש "לשלב"

ray tracing היא צורה שבאה להחליף את הקיים ולא להיטמע בו

הכל תלוי בשוק

בנתיים וAMD לא ממש מראות נכונות ליצור כרטיסי מסך שתומכים בRAY TRACING (או כאלה בעלי 8 ליבות... מטורפים לחלוטין)

וחברות משחקים יהיו חייבות לבחור באזור המשותף הנמוך ביותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכתבה הזאת כנראה לא ממש חדשה

---

משהו מעניין אותי מאוד

הם עושים את המבחן על ray tracing וטקסטורות פרוצדורליות(procedural אני מקווה שאני מתרגם נכון)

בזמן שהכרטיס מסך של ה360 וה88 לא אמורים בכלל לעבד ray tracing

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו לא היה נראה לי טוב

אז חפרתי קצת

ואני לא אוהב את מה שאני רואה

--

על פי התמונה הזאת

yzlyg66o8g.jpg

אפשר לראות בבירור סטטיסטיקות בצד שמאל של העמוד

אבל!

כאשר נכנסים לעמוד הזה באתר לא רואים שום סטטיסטיקות בצד

http://www.profxengine.com/index.php?PAGE=GALLERY.DEMOS

חיפוש בגוגל לא מעלה שום דבר כזה אלה רק תראדים שנפתחו על הנושא הזה (כמו הת'ראד הזה)

בקיצור אין שום הוכחה מהאתר על הבנצ'ים האלה ולדעתי משהו פה מסריח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שמדובר בעיקר במעבד CELL.

כל מה שזה מראה זה שהPS3 יכול לנצל את המעבד שלו לחישובים גרפים בצורה מצוינת , דבר שכרטיס גרפי עם מעבד רגיל (וגם XBOX) יותר חלשים בהם , ככה שאם משחקים יכתבו לנצל את חלק מהליבות בצורה הזאת יהיה שמח.

זה אכן אחד מהדברים שכנראה יעזור להמשך ההיתפתחות של הPS3 , להגיד עקב זה שהוא חזק בכלליות כ"כ יותר - לא יהיה הסתכלות נכונה בכלל.

לגבי מה זה עוזר - זה מראה יכולת , שיכולה להתבטא באותה מידה גם בטסטים אחרים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת על פי המפתחת של המנוע הזה כל הקטע שלו זה טקסטורות שמאוחסנות בקבצים מאוד קטנים (אבל עדיין איכותיות)

ray tracing כלשהו

ו procedural textures שמזה נובע כל ה aging textures שהם מדברים עליהם

אבל תקרא הודעה שלי אחת מעלייך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שמדובר בעיקר במעבד CELL.

כל מה שזה מראה זה שהPS3 יכול לנצל את המעבד שלו לחישובים גרפים בצורה מצוינת , דבר שכרטיס גרפי עם מעבד רגיל (וגם XBOX) יותר חלשים בהם , ככה שאם משחקים יכתבו לנצל את חלק מהליבות בצורה הזאת יהיה שמח.

זה אכן אחד מהדברים שכנראה יעזור להמשך ההיתפתחות של הPS3 , להגיד עקב זה שהוא חזק בכלליות כ"כ יותר - לא יהיה הסתכלות נכונה בכלל.

לגבי מה זה עוזר - זה מראה יכולת , שיכולה להתבטא באותה מידה גם בטסטים אחרים.

ליביו

תגיד אתה עושה צחוק...? :kopfpatsch:

ה-CELL הוא CPU! עם יכולות טובות לשיפור הזרמת , מולטימדיה, וגרפיקה וקטורית.

לאף אחד מהיכולות האלו אין קשר לגרפיקה תלת מימדית! ה-PS3 זקוק למעבד גראפי GPU לחישובי FPU כבדים.

ותצא מיזה, אין ל-PS3 לאן להתפתח יותר נכון הטכנולוגיה שלו מזדקנת מיום ליום במהירות האור.

ומה אתה מצפה שהליבות שלו יעשו למשחקים? חוץ מ- ואולי קצת פיזיקה, כל נטל העבודה על ה-GPU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין

אז אתה אומר שCPU יכול לעשות דבר כזה?

סעמק ה S שלו עשה לי חור בראש.

והאמת זה לא כולכך הרשים אותי , אם הם היו מראים איזושהי תזוזה או משהו אז אולי הייתי מתלהב אבל ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...