Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי

gryffin

Recommended Posts

• תגובות 435
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זאת אומרת לרסס את כולם?(עם מה?)

רובים

איך אפשר ללכוד תמונה?

יש איזה כפתור או שרק עם תוכנה חיצונית?

יש כפתור PRINT SCREEN ליד SCROLL LOCK מעל HOME

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוביםיש כפתור PRINT SCREEN ליד SCROLL LOCK מעל HOME

ומה בדיוק זה עושה עם התמונה? (אני יודע שיש כזה כפתור לחצתי עליו ונסיתי להדביק בצייר וזה פשוט לא עבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את המשימה שצריך לשבור את החלונות ב5 שקות ואני לא מספיק!!! יש איזה תריק או משהו?

תכין לך מכונית מהירה

לא צריך אופנוע

כנס לקניון

אני התקמצנתי אז שברתי את זה עם חרב

אבל הכי מהיר זה עם מכונת יריה או משהו כזה

די פשוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפ'אצי בבסיס הצבאי , אבל הוא מגיע לשם רק בזמן מסוים אחרי השלמה של איזה משימה אני עדיין לא יודע בן דוד שלי טס בו ב-PS2 והוא גילה לי את כל המקומות של כל הדברים למשל חנות שלא מסומנת בשום מקום ויש שם נשקים חדשים שאין באף חנות , נשקים של המשטרה!

:lol:

לוווול אני הגעתי לבסיס הצבאי עם המסוק! בלי לעבור את המשימה המיוחדת הזאתי רק חבל שהרגו אותי תוך שנייה =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב,באחוזה "שלך" שהרגת את diaz ולקחת לו אותה עברתי את כול המשימות ועדיין יש את הV הזה שאומר שעדיין יש לך שמה עוד משימה אבל אני לא מוצא שום עיגול ורוד כזה (שאתה נכנס אליו בשביל לעשות משימה) וגם לחבר שלי זה ככה מישהו יודע למה? בינתיים קניתי את הבית שעשוים שמה סרטי xxx ואני עושה את המשימות בו בינתיים אבל אני רוצה גם לגמור את המשימות באחוזה!

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים תעזרו ליי ???

שמעו, יש לי מחשב דיי מעפן- 3 667 וודו 3.

מה אתם אומרים, כדאי לי לשדרג את המחשב? ואם כן, אז מה צריך להוסיף? רק כרטיס מסך (משהו זול) או כרטיס מסך עם לוח מעבד וזכרון??

(זה יוצא יותר יקר :P)

אני פוחד שהמשחק הזה זה לא משחק של התלהבות שמשחקים בו חודש ואחרי זה לא רוצים לשמוע עליו... :P

מה אתם אומרים??

או שאולי המשחק הזה יפעל לי עם המחשב שיש לי עכשיו?

ד"א, בקשר לWUDE SCREEN, זה "חותך" את התמונה כך שמפסידים פיקסלים למעלה ולמטה, או שזה מותאם גם לWS? (זאת אומרת שזה מקווץ את התמונה ומרחיב אותה בצדדים וכך למעשה "מכסים" את הפיקסלים שמאבדים בהקטנה...)

וזה לא די בעסה עם מסך 17'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב,באחוזה "שלך" שהרגת את diaz ולקחת לו אותה עברתי את כול המשימות ועדיין יש את הV הזה שאומר שעדיין יש לך שמה עוד משימה אבל אני לא מוצא שום עיגול ורוד כזה (שאתה נכנס אליו בשביל לעשות משימה) וגם לחבר שלי זה ככה מישהו יודע למה? בינתיים קניתי את הבית שעשוים שמה סרטי xxx ואני עושה את המשימות בו בינתיים אבל אני רוצה גם לגמור את המשימות באחוזה!

תודה לעוזרים!

Would you be so kind and put a *SPOILER ALERT* next time?

אנשים תעזרו ליי ???

שמעו, יש לי מחשב דיי מעפן- 3 667 וודו 3.

מה אתם אומרים, כדאי לי לשדרג את המחשב? ואם כן, אז מה צריך להוסיף? רק כרטיס מסך (משהו זול) או כרטיס מסך עם לוח מעבד וזכרון??

(זה יוצא יותר יקר :P)

אני פוחד שהמשחק הזה זה לא משחק של התלהבות שמשחקים בו חודש ואחרי זה לא רוצים לשמוע עליו... :P

מה אתם אומרים??

או שאולי המשחק הזה יפעל לי עם המחשב שיש לי עכשיו?

ד"א, בקשר לWUDE SCREEN, זה "חותך" את התמונה כך שמפסידים פיקסלים למעלה ולמטה, או שזה מותאם גם לWS? (זאת אומרת שזה מקווץ את התמונה ומרחיב אותה בצדדים וכך למעשה "מכסים" את הפיקסלים שמאבדים בהקטנה...)

וזה לא די בעסה עם מסך 17'?

המשחק יעבוד לך, אבל לא מדהים... אני חושב שאתה צריך לשקול שדרוג בכל מקרה, אבל בטוח לא רק בגלל משחק. ולגבי ה-wide screen, אתה לא מפסיד כלום... המשחק מותאם לזה. כמובן שזה די באסה על מסכים קטנים (למשל 15" כמו שלי...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...