*סוף סוף קיבלתי את המחשב, תקציב 10K-11K, נוספו תמונות חדשות! [: - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*סוף סוף קיבלתי את המחשב, תקציב 10K-11K, נוספו תמונות חדשות! [:

Titan777

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחלה מחשב תתחדש

טיפ קטן תסובב תV1 שיוצא אוויר למאורר האחורי

שתיים לסדר כבלים תצמיד אותם לדלת תעביר אותם מאחורי הלוח אם

אם אני הצלחתי עם המארז המעפן שיש לי עכשיו גם את יכול =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מחשב תתחדש

טיפ קטן תסובב תV1 שיוצא אוויר למאורר האחורי

שתיים לסדר כבלים תצמיד אותם לדלת תעביר אותם מאחורי הלוח אם

אם אני הצלחתי עם המארז המעפן שיש לי עכשיו גם את יכול =]

הV1 הפוך?חח

לשים את הכבלים מאחורי הלוח אם? איך /:

אולי אני פשוט יצמיד אותם לדלת עם אזיקונים?

בהחלט אחלה מחשב, אבל באמת, למה לא הלכת על איזה 9800GTX בתקציב כזה?

כי 9600GT בSLI הרבה יותר טוב מ9800GTX בודד

אם כבר כרטיס בודד אז 9800GX2 שלא שווה את המחיר אז פשוט הולכים על של משהו טוב ויחסית לא יקר...

יש לך מסך 24" ולאור כהן לא, לכן הרזולוציות שונות בהחלט, דבר אשר מוריד טיפה מהביצועים.

שנינו(אור ואני) הרצנו את הבדיקה על אותה רזולוציה(1600x1200), כך שגודל המסך לא שיחק פה תפקיד.

ובכל מקרה, עדיין לא קיבלתי את המסך שלי. אין במלאי לשום יבואן בארץ... מחכה ל15 במאי :nixweiss:

אם הוצאתי 33.2FPS ברזולוציה 1200x1600 אז במסך החדש(24") זה יוריד לי הרבה בביצועים אם אני ירצה לשחק ברזולוציה המלאה של המסך?

אני מתבאס שהמחשב שלי לא מספיק חזק :'( הייתי צריך להשקיע עוד קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אחי, ממש לא היית צריך להשקיע עוד קצת, מה כבר היית קונה?

זה לא שווה את זה, גם ככה עוד חצי שנה המחשב שלך יהיה סטנדרט, אל תנסה לרוץ אחרי זה, ישלך מחשב סופני וזהו, עזוב אותך שטויות,.

בקשר לרזולוציה עם המסך החדש אני מאמין שירדו כמה פריימים ברזולוציה יותר גבוהה, אבל אני לא חושב שצריך יותר ממה שבדקת עכשיו 1600x1200,

אולי אני טועה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה למעבד .

יש חנויות שמזמינים מהם מחשב הם עושים לך למעבד [חינם]כולל אחריות זה דבר נפלא.

זה שמעלי מגזים. תהנה אחי וזהו. שנה וחצי בערך אתה תהנה במשחקים על הגדרות טובות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

very high

מעניין למה הmin שלי גבוה יחסית לmax אם מסתכלים על התוצאות של אור כהן(ויש לו OC להכל ומעבד 9300)

תודה גבר, ושטויות זה לא כזה יקר כמו שזה נראה..

תעבוד קצת ועוד חודש חודשיים גם לך יהיה ;)

לעבוד בסדר אבל איפה אני עוד חודשיים בן 16 ואני לא יודע איפה לימצוא עבודה עבדתי כל חנות ומיסעדה ואין כלום אגב מאיפה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הV1 הפוך?חח

לשים את הכבלים מאחורי הלוח אם? איך /:

אולי אני פשוט יצמיד אותם לדלת עם אזיקונים?

כי 9600GT בSLI הרבה יותר טוב מ9800GTX בודד

אם כבר כרטיס בודד אז 9800GX2 שלא שווה את המחיר אז פשוט הולכים על של משהו טוב ויחסית לא יקר...

שנינו(אור ואני) הרצנו את הבדיקה על אותה רזולוציה(1600x1200), כך שגודל המסך לא שיחק פה תפקיד.

ובכל מקרה, עדיין לא קיבלתי את המסך שלי. אין במלאי לשום יבואן בארץ... מחכה ל15 במאי :nixweiss:

אם הוצאתי 33.2FPS ברזולוציה 1200x1600 אז במסך החדש(24") זה יוריד לי הרבה בביצועים אם אני ירצה לשחק ברזולוציה המלאה של המסך?

אני מתבאס שהמחשב שלי לא מספיק חזק :'( הייתי צריך להשקיע עוד קצת

OC אמור לפתור את הבעייה.

תעשה OC לזיכרונות, למעבד, ללוח האם ולכרטיס המסך וכך תקבל יותר ביצועים.

בנוסף אני חושב שכן אבל אתה עקבת לפי הוראות אלה?

http://www.tomshardware.co.uk/forum/246469-15-secret-putting-crysis-high-30fps-vista

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה אוברקלוק למעבד .

יש חנויות שמזמינים מהם מחשב הם עושים לך אוברקלוק למעבד [חינם]כולל אחריות זה דבר נפלא.

זה שמעלי מגזים. תהנה אחי וזהו. שנה וחצי בערך אתה תהנה במשחקים על הגדרות טובות .

אוברקלוק ל3.0Ghz?

כששיחקתי קרייסיס שעה לדוגמא.. הכל היה בסדר המשחק טס ואז פתאום התחיל להיות 'עגלה'(לא להיסחף כן) אבל זה הפריע לי ביריות, לקח לי כמה שניות עד שפגעתי בבנאדם כי המשחק נהיה איטי קצת..

חשבתי אני יוכל לשחק על ההגדרות הכי גבוהות חופשי :'(

אין לך מה להתבאס!

יש לך אחלה של מחשב, תהנה ממנו זה הכי חשוב!

תודה אחי

המסך הישן שלך הוא 1200:1600, המסך החדש שלך יהיה 1200:1920 זו תוספת של 20% לכמות הפיקסלים, אני לא חושב שהביצועים שלך יצנחו, בטח רק ירידה קלה.

המסך הישן שלי הוא 17" ונראה לי הרזולוציה זה 768:1024 אבל הרצתי את הבדיקות על 1200:1600

לעבוד בסדר אבל איפה אני עוד חודשיים בן 16 ואני לא יודע איפה לימצוא עבודה עבדתי כל חנות ומיסעדה ואין כלום אגב מאיפה אתה?

אני מאילת

OC אמור לפתור את הבעייה.

תעשה OC לזיכרונות, למעבד, ללוח האם ולכרטיס המסך וכך תקבל יותר ביצועים.

בנוסף אני חושב שכן אבל אתה עקבת לפי הוראות אלה?

http://www.tomshardware.co.uk/forum/246469-15-secret-putting-crysis-high-30fps-vista

כן, עשיתי את מה שהוא כתב במדריך.

הגעתי ל33.2 ממוצע FPS ללא OC

אה ואור יש לנו בעיה עם זה שהכרטיסי מסך שלנו צמודים מידי, זה מונע מאיתנו OC נורמלי בגלל ההבדלי טמפ'(10 מעלות) מכרטיס אחד לשני. תנסה למצוא איזה פיתרון - אני חושב על להחליף לוח אם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...