mouse delay ב2408WFP. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

mouse delay ב2408WFP.

tronado

Recommended Posts

היי,

קיבלתי היום את המסך, יש לו בעיה מאוד מציקה.

כשאני מזיז את העכבר (בDESKTOP...) זה מרגיש כמו עכבר זול מאוד. (יש לי G5 של לוג'יטק)

איך אפשר לטפל בבעיה הזו? זה הרבה מעבר לinput lag של המסך הזה...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לי פעם בעיה שמזכירה את זה שנפתרה כשעדכנתי את הדרייבר של כרטיס המסך ואת הדרייבר של העכבר.

אם המחשב שלך חדש / עבר שינויים לאחרונה - אולי זה יעזור לך, ובכל מקרה שוה לנסות.

האם שינית משהו נוסף חוץ מהצג עצמו? כלומר: האם בצג הזה יש בעיה אבל בצג אחר לא?

איזה כרטיס מסך יש לך? אם זה כרטיס ישן / חלש במיוחד אולי יש לו בעיה עם הרזולוציה, למרות שהסיכוי לכך לא גבוה. תנסה להוריד מאוד את הרזולוציה ולבדוק אם הבעיה עדיין קיימת או שהיא נפתרת (זה יתן לך אינדיקציה אם הבעיה היא שכרטיס המסך לא סוחב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רואים בסרטון הזה?

כי למען האמת אני צפיתי בו ולא ראיתי שום דבר מוזר...

רואים delay ממש קטן של ה-LCD לעומת ה-CRT.

אולי במציאות זה יותר מורגש. אי-אפשר לתפוס ולנתח delay של 30-50ms בסרט שהרזולוציה בין הפריימים שלו היא משהו כמו 40ms (מתאים ל-25 פריימים לשניה).

בגלל זה כל הסרטים האלה באינטרנט שמראים את ה-input lag ה"נוראים" לא שווים כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I tried plugging back CRT and tried few others so I have to correct myself on few points.

Certain mouse lag caused by graphic card seems to always exists, regardless of monitor type or whatever. It is only totaly imperceptible on CRT. Its hard to measure it but i guess its about 10-15ms. It is a non question on CRT and low input lag LCD monitors, but with 2408wfp you are adding this lag on already huge 60ms of lag and that is very noticable. When you turn hardware acceleration off it feels more responsive because you are back to 60ms, without added lag from graphic card. But it is only comparitevly better, 2408wfp is laggy as hell by design and there is nothing that can be done about it.

I picked up a good link from other forum which allows you to set a delay in ms and than see how mouse responds, and also shows delay with two rectangular boxes showing up, from which the right one will be delayed by the amount you set. Ofcourse, if you are viewing that link on 2408wfp you are already starting off with about 60ms of delay so you should add it to the delay you set. But for you with CRT monitors it may be a good test, set it to around 60 and if it bothers you forget about buying 2408wft, if you can live with it go on, 2408wfp actually has pretty decent picture.

http://img228.imageshack.us/my.php?i...ouselaggn6.swf

:'(

אם ה-2408 באמת פועל כמו בקובץ הזה כשאני שם אותו על 60ms (אני על CRT מהיר, אין לו lag משל עצמו) זה פשוט נורא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...