בעיה של קריסה במשחקים לאחר זמן משחק קצר - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה של קריסה במשחקים לאחר זמן משחק קצר

ברק2000

Recommended Posts

לרענן את המשחה אומר לנקות את הקודמת ולמרוח חדשה.

אם המאוורר של הקירור העכשווי שבק חיים, כדאי לשקול החלפתו (או מימוש אחריות במידה והכרטיס עדיין בתקופת האחריות).

אם חסר לך הידע הטכני הדרוש, כדאי להעזר בחבר שמבין בעניין \ טכנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא מסובך בכלל, שני ברגים בדרך כלל, ואני בטוח שזאת הבעייה ,אבל יש סיכוי שתצטרך להחליף אחרי זה,

שוב "יש סיכוי" זה לא אומר שב100% .

מדוע יש "סיכוי" להחליף וינדואוס בגלל הוצאת הכרטיס מהסלוט שלו?

הרי סך הכל מוציאים את הכרטיס מהסלוט, והחלפת משחה, הוינדואוס לא מזהה אם החלפת או לא, ואם החלפת או לא :).

***אם התכוונת כי יש להחליף וינדואוס, על מנת לערנן את המערכת כי אולי הבעיה נעוצה בה, אז קבל את התנצלותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע יש "סיכוי" להחליף וינדואוס בגלל הוצאת הכרטיס מהסלוט שלו?

הרי סך הכל מוציאים את הכרטיס מהסלוט, והחלפת משחה, הוינדואוס לא מזהה אם החלפת או לא, ואם החלפת או לא :).

***אם התכוונת כי יש להחליף וינדואוס, על מנת לערנן את המערכת כי אולי הבעיה נעוצה בה, אז קבל את התנצלותי.

חחחח , לא לא , אני בכלל לא דיברתי על הפירוק,

ההודעה שלי מתייחסת לעצה שנתתי לו בהתחלה ,מכיוון שאצל דוד שלי ראיתי את זה וזה מה שעשיתי . :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עדיין יש לך הבעיה תנסה להסיר הכל שוב ולנקות..כן אני יודע שעשית את זה- אבל..

תוריד את הדרייבר הכי חדש או חודש אחורה שכמובן מותאם לכרטיס הזה שיש לך!

אל תתקין עם אותו דרייבר שעד עכשיו השתמשת..

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, מעיון בכל התגובות אני מבין שיש עוד חברה שחושבים ש63-68 מעלות חום זה סביר ועוד במנוחה.

עצה לבחור שפתח את הנושא, הגענו לקיץ, תעיין במדריכים בנוגע לקירור המארז כולו מבחינה פנימית, תבדוק שכניסות האוויר לא נסתמו, כפי שאני מבין זה והמאוורר בטח מקורי (אני חושב שזה לא ממש קשור אבל בכל מקרה) קח קיסם שיניים ותנקה את המרחב בין הצלעות למאוורר של המעבד. על מנת שקירור הכרטיס מסך יהיה יעיל יש צורך באוורור יעיל של המארז, מעיון בתמונות הקירור אני רואה שהוא גם שואף וגם פולט מתוך ולתוך המארז בהתאמה. ומעבד ה-3GHZ חם מאוד גם כן ולכן יש לך המון רכיבים שפולטים חום. אני והרבה פעמים תוספת של מאוורר או שניים פותרים בעיות מהסוג הזה. וכמו שציינו פה קודם לכן, חובה לוודא שהמאוורר של הכרטיס מסך נקי, קצת שימון לא יזיק. גם תשים לב שאין שיערות שהסתבכו להן שם, בקיצור בדיקה קפדנית בכל המארז. ואין צורך למדוד מהירות סיבוב, מספיק שתראה עם העין שהוא מסתובב מהר ולא מקרטע או רועש (גם ברגעים הראשונים של הפעלת מהחשב).

ד"א - תעביר מבט שאין לך איזה קבלים נפוחים כי זה בהחלט יכול להיות סיבה למסכים כחולים. אם לא ברור מה ז"א אתה מוזמן לשאול.

בארץ כמו בכל העולם יש אבק! שמירה על פנים המחשב נקי תיתנן לך שקט נפשי לאורך זמן.

באם קיימת לך בעיה של הפסקות חשמל באיזור מגוריך תשקול איזה אל-פסק נחמד כולל מייצב מתח כי אני מבין שיש לך ספק ג'נרי - אזי אין שום הגנה על רכיבי המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך גם כן רותח ,לא אמור לעבור את ה 55 מעלות במאמץ אז גם תטפל בזה ,תנקה אבק ,תחליף משחה תוסיף מאוררים למארז ,תסדר חוטים במארז כדי לשפר את זרימת האוויר וכו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב המחשב חזר מתיקון אצל הטכנאי אבל הוא אמר שאין לכרטיס מסך משחה טרמית....

הוא אמר שהוא ניקה שמה את המגעים ושהוא מקווה שזה סידר את הבעיה אבל זה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב המחשב חזר מתיקון אצל הטכנאי אבל הוא אמר שאין לכרטיס מסך משחה טרמית....

הוא אמר שהוא ניקה שמה את המגעים ושהוא מקווה שזה סידר את הבעיה אבל זה לא

ממה שאני מתחיל להבין, נראה לי שהכרטיס שלך תקול! יכול להיות קצר על ה-PCB שלו, קבל שניתק תוך כדי התקנה/שליפה של הכרטיס מהמארז?

אם הקרור שלו תקין, אז אין סיבה שהוא סתם יתחמם בצורה קיצונית כזאת.

נסה לבדוק את הכרטיס על מחשב אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוצאתי את הכרטיס מהמקום שלו אין לי אפשרות לנסות את הכרטיס על מחשב אחר בבית כי המחשבים האחרים לא תומכים בPCI E אבל מחר אני אדבר עם מי שקניתי ממנו את המחשב כי האחריות עדיין בתוקף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...