בעיה של קריסה במשחקים לאחר זמן משחק קצר - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה של קריסה במשחקים לאחר זמן משחק קצר

ברק2000

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול להיות ספק ג'נרי שתוקע את המערכת , יכול להיות גם מעבד שמתחמם , כרטיס מסך שמתחמם

קודם כל , תבדוק את הטמפ , בזמן מנוחה ובזמן מאמץ ..

יש לך את התוכנה RIVATUNER , אתה למדוד בה את הטמפ בזמן משחק ..

אתה יכול להפעיל תוכנת מאמץ כגון STRESS PRIME

http://sp2004.fre3.com/beta/orthos_exe_20060420.cab

תחלץ ותבדוק איתה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ה"בקשה תעזרו לי"

הטמפ' של הכרטיס מסך במנוחה זה 63-67 ובמאמץ 113-114 (בצלזיוס) ושל המעבד 49-50 במנוחה ו65-68 במאמץ( גם בצלזיוס) בדקתי עם אוורסט וHWMONITOR

עריכה: לא השתמשתי בתוכנת מאמץ שVaMpiRe MaSteR נתן אלא במשחקים (COD4 CRYSIS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ה"בקשה תעזרו לי"

הטמפ' של הכרטיס מסך במנוחה זה 63-67 ובמאמץ 113-114 (בצלזיוס) ושל המעבד 49-50 במנוחה ו65-68 במאמץ( גם בצלזיוס) בדקתי עם אוורסט וHWMONITOR

עריכה: לא השתמשתי בתוכנת מאמץ שVaMpiRe MaSteR נתן אלא במשחקים (COD4 CRYSIS)

הםמפ' האלו מטורפות לגמרי! היה לי פעם כרטיס 6800GS, ואפילו באוברקלוק לא הגיע לי לטמפ' כאלו. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברק, תוכל לבדוק האם המאורר של הכרטיס מסתובב בכלל?, כי מי יודע, אולי מכיוון שהוא אינו מסתובב הכרטיס מגיע לכאלו טמפ'.

כן, יש מצב ובכלל יכול מאוד מאוד להיות שבגלל כאלו טמפ' מטורפות, הכרטיס פשוט מכבה את עצמו, הגיוני לגמריי.

הייתי שוקל לפרק את הקירור, ולרענן את המשחה הטרמית, כמו כן, אולי יש לשקול להחליף למשהו בסיסי אבל יעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר מסתובב אבל לפרק את הקירור ולרענן את המשחה אני לא יודע אז אני אתייעץ עם הטכנאי לגבי זה

זה לא מסובך בכלל, שני ברגים בדרך כלל, ואני בטוח שזאת הבעייה ,אבל יש סיכוי שתצטרך להחליף אחרי זה,

שוב "יש סיכוי" זה לא אומר שב100% .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...