ה32MB (של הסייגייט באראקודה) זיכרון נדיף חיוני ומורגש לעומת ה16MB (של ווסטרן)? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה32MB (של הסייגייט באראקודה) זיכרון נדיף חיוני ומורגש לעומת ה16MB (של ווסטרן)?

ooooooo123asd

Recommended Posts

לא יודע.

זה הלוח שאמור להיות לי EP35-DS3R (שאלתי בפורום לוחות אם, זה המומלץ ביותר. בנוסף יש את הP35 אבל הEP35 חכם יותר בצריכת חשמל אז אני מעדיף אותו).

איזה הרכב מומלץ,מהיר יותר,יעיל יותר ומשתלם יותר?

2500AAKS

250GB * 4 = 1000GB

290ש"ח * 4 = 1160 ש"ח

או

WD RAPTOR 74GB

730 ש"ח

+

5000AAKS

460 ש"ח

=

74GB למערכת הפעלה, ומשחקים?

500GB לסרטים,.

574GB

1190 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרפטור יתן לך ביצועים טובים יותר, האם אחד מהשילובים האלו שווה את זה? אני לא בטוח.

עריכה: לפני שיקפצו עלי - הסיבה שתרגיש את הביצועים בקונפיגורציית הרפטור היא משם שזמן הגישה יהיה נמוך משמעותית

מהקונפיגורציה השניה שבה תרגיש את המהירות רק בעבודה עם קבצים מאוד גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה... לי יש את הלוח אם :

GA-EP35C-DS3R

לוח אם מצוין ל RAID עשיתי בו RAID1 של 500GB.

לעניין,

אני הייתי ממליץ לך על זוג ראפטורים של 36GB שיצא לך 74 וזה יעלה 1000 ועם יש לך עוד איזה 250 שקל אז תקנה סייגט 250GB זה אחלה הארדיסק.

אפשרות שניה והיא תגביל אותך למערכת הפעלה ולא תוכל לפרמט זה לקנות 4X250GB ב RAID10 זה אחלה גם ישמור לך את הדברים וגם יתן ביצועים.

אם אתה רוצה בטחון אז תיקח ראפטור אחד של 36GB כמו שלי יש( אני לא מרוצה מהראפטורים ומתכנן לעבור לרייד 0 למערכת הפעלה בלבד) ותקנה 36GB ראפטור +500GBX2 ברייד 1 ככה יצא לך 500GB שמורים שבו תשים וסרטים ועוד הראפטור

מחירים:

אני ממליץ לך לקנות ב KSP הקרוב לביתך כי הם נורא זולים בכוננים קשיחים ואני מקווה שלא יהרגו אותי על המשפט הזה אבל אני חושב של KSP יש שירות בסדר...

אני יודע שכולם אומרים חרא אבל לי הם לא עשו בעיות באחריות ושירות אז ככה תקנה מהם:

500GB X 2 יצא לך 385X2 = 770

+

הראפטור ב600 שקל זה משהו חייתי המערך הזה.

אבל יש לך את האפשרות השני שאמרתי שהיא פשוט לקנות ראפטור של 74GB ב700 ולהוסיף 160GB X2 ברייד 0 למשחקים וכל הDATA... יצא לך 700+400===1100

נ.ב _(" מה התקציב לכל הכוננים ? _")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לKSP דיסק קשיח RAPTOR 36GB.

בכל מקרה, אני כנראה אלך על 5000AAKS + RAPTOR 74GB כרגע, ושיתאפשר נוסיף עוד 5000AAKS לרייד.

השאלה איזה רייד.

רייד 0 שיתן לי 1TB אבל עם סיכון גבוה פי 2 או רייד 1 שבעצם מה שאני קונה זה לא כונן נוסף של 500GB אלא ביצועים מהירים של הכונן.

השאלה היא האם הרייד מוחשי וניתן להרגיש בהבדלים מספיק ממצב "רגיל"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לKSP דיסק קשיח RAPTOR 36GB.

בכל מקרה, אני כנראה אלך על 5000AAKS + RAPTOR 74GB כרגע, ושיתאפשר נוסיף עוד 5000AAKS לרייד.

השאלה איזה רייד.

רייד 0 שיתן לי 1TB אבל עם סיכון גבוה פי 2 או רייד 1 שבעצם מה שאני קונה זה לא כונן נוסף של 500GB אלא ביצועים מהירים של הכונן.

השאלה היא האם הרייד מוחשי וניתן להרגיש בהבדלים מספיק ממצב "רגיל"?

כמו שאמרתי קודם - כמעט ולא, רק בעבודה עם קבצים גדולים מאוד. מקסימום יקצר לך שניה או שתיים בזמני טעינה ארוכים של

משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי במה שאתה צריך,

אם אתה רוצה לגבות את הדברים שלך ואם הם חשובים לך אז לך על רייד 1 ולא 0 !

אבל אם לא אכפת לך ואתה רק רוצה ביצועים שלדעתי זה טפשי ועדיף כבר ללכת על רייד 10 של 250 ככה שיצא גם לשמור את הדברים וגם מהירות...

אז לבנתיים.:

תקנה ראפטור של 74GB + 500GB של סייגט ולא ווסטרן דיגיטל ממליץ לך על הסייגט ! כי הם יותר ביצועים ויותר אמינים...--

וכשיהיה לך עוד כסף תקנה עוד 3 של 500GB ותעשה 1TB מהיר ושמור-([ אל תדאג זה ירד המחיר ל 300 ואז יעלה לך 900 לשלוש כוננים... לא נורא אם אתה רוצה מקסימום ביצועים ומקסימום לשמור את הדברים.. ועוד הרבה מקום זה חתיכת חבילה אבל משתלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב ש RAID 5 יותר איטי !

תלוי בבקר

ברור שאם משתמשים בבקר של ה NORTH BRIDGE אז זה יחסית איטי

אבל עדיין - יש לך ביצועים קרובים ל RAID0 עם 2 כוננים (RAID של 3 כוננים) וגם מקבלים גיבוי בזמן אמת ויכולת שחזור קריסת דיסק בזמן אמת .

אם ממש ממש חשוב אז לך על בקרים חיצוניים של RAID

http://www.lsi.com/storage_home/products_home/internal_raid/megaraid_sata/megaraid_sata_1504/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה חבל, כל כונן שלישי בערך שנמכר בארץ שייך לסדרה הזאת.

חבל כי WD לא טובים (ואולי בגלל זה לא נכנסו להשוואה?) ? או חבל שאין את הWD AAKD בהשוואה בטומס?

אני הכי ממליץ לך לקנות שני 250GB או 160GB של ולעשות בהם רייד 0 למשחקים ומערכת הפעלה ולקנות עוד זוג כוננים 500GB של במחיר של 770 יצא לך משהו כמו 770+430=1200 אבל זה משהו חייתי ביותר 1TB

כפי שהבנתי, ראפטור מהיר יותר ממערך Raid בהבדלים שניתן להבחין בהם.

מה שאומר שמבחינתי אני כנראה על באראקודה 500GB + ראפטור 74GB.

ובהמשך כשיתאפשר נילך על רייד 1, ולאחר מכן נשדרג את זה לרייד 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיגייט באראקודה אכן נמצא בין הגבוהים שם, אפשר להשוות אותו לראפטור שעוקף אותו כמובן. אבל אין שם את הWD AAKS.

הוא כן נמצא שם תלחצו על הפתור View all products בתחתית והוא יופיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...