ה32MB (של הסייגייט באראקודה) זיכרון נדיף חיוני ומורגש לעומת ה16MB (של ווסטרן)? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה32MB (של הסייגייט באראקודה) זיכרון נדיף חיוני ומורגש לעומת ה16MB (של ווסטרן)?

ooooooo123asd

Recommended Posts

אני לפני קניית דיסק קשיח 320GB (אני חושב שלא אצטרך יותר) של WD עם באפר של 16MB.

ראיתי גם את הסייגייט באראקודה 500GB עם 32MB נדיף.

השאלה היא האם כדאי לחרוג לכיוון ה32MB באפר של הסייגיט (החריגה היא עוד 100 ש"ח הוצאה). האם ה16MB הנוספים יהוו יתרון, הם יהיו מורגשים בכלל וחיוניי?

והאם עדיפים על ווסטרן בדיסקים קשיחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע, כיום כאשר ההפרש בין 320 רגיל ל500 עם 32 מגה הוא פחות מ100 ש"ח, לדעתי שווה כבר ללכת על הברקודה. זה מה שאני עשיתי.

100 פה, 150 בכרטיס מסך, 50 שם.. בסוף מגיעים לעוד 500 משום מקום.

אבל נחשוב על כך.

שמע אם הHDD הזה אמין אז אני לא רואה שום סיבה שלא לקנות אותו גם בלי קשר ל 32 זיכרון שלו!

אף אחד לא יודע כמה זה מוסיף לביצועים שלו

תחפש חוות דעת עליו ותראה אם כדאי

למה הWD AAKS לא אמין?

ואני לא יודע, המנהלים פה אמורים לדעת/יודעים, לא? בגלל זה אני שואל כאן.

יש לי אותו כבר חודשיים והוא ממש סבבה בינתיים,למרות שאני לא ממש ,אלא סתם מאחסן עליו טונה מידע.

אני מדבר על הברקודה כמובן.

איך הוא ? אמין? שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי אין כמעט הבדל בין 16 ל 32 מגה זה פשוט עניין של תיכנון פנימי בדיסק הקשיח לפעמים יותר בא לפצות על ביצועים נמוכים יותר של היכולת המכנית בכונן לא יותר מזה ולכן הפרשי הביצועים הם זעומים.

קח מה שמתאים לך מבחינה כספית ונפח איחסון אתה לא תרגיש בהבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100 פה, 150 בכרטיס מסך, 50 שם.. בסוף מגיעים לעוד 500 משום מקום.

אבל נחשוב על כך.

למה הWD AAKS לא אמין?

ואני לא יודע, המנהלים פה אמורים לדעת/יודעים, לא? בגלל זה אני שואל כאן.

איך הוא ? אמין? שקט?

איך שאתה רוצה.

לדעתי אין דבר כזה יותר מדי מקום פנוי בדיסק - הכל מתמלא בסופו של דבר, וקניית דיסק יותר גדול עכשיו יכולה לחסוך כסף בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני גם קניתי את הסיגייט 500 גיגה עם 32 מגה באפר.האמת שחשבתי ללכת על 320 אבל אז אמרתי בשביל הבדל של 86 ש"ח אז עדיף לקחת בומבה כזו ואז יש לך המון מקום.אצלי ה-500 גיגה משמש לאחסון מידע,לא חילקתי אותו פשוט אני זורק בו את כל המידע שתופס הרבה מקום בדיסקים האחרים שלי ובשבילי זה מעולה,כל אחד עושה את השיקול שלו. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת אשקול את הסיגייט, אבל הבנתי מחבר שהם פחות מומלצים מWD, בגלל שמאקסטור קנו אותם, ולמאקסטור יש המון בעיות בדיסקים קשיחים ובכלל עם אחריות.

לקחתי אותו אני מאותו שיקול בדיוק, והוא שירת אותי נאמנה עד שמת אחרי חודש מאיזושהי סיבה... אני מחכה שיחזרו אלי מהמקום שבו קניתי אותו.

הסיגייט? דווקא מדברים כאלו אני מנסה להימנע, וזה רק מחזק את מה שחבר שלי אמר לי (וזה היה לפני שנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...