הגיגים על ATI ו GEFORCE .... - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיגים על ATI ו GEFORCE ....

ZATAR

Recommended Posts

mortar, עם ATI אתה תמות הרבה קודם, כי העובדה הפשוט קיימת.

ati rage 128 16MB כרטיס מסך של ATI בן שלוש שנים - לא יכול להריץ אף משחק היום, אין לו דרייברים מתאימים ל DX 8.1

Ati magnum/xpert 32MB כנ"ל.

כרטיסים של NVIDIA כרטיסים בני למעלה מ3 שנים.

geforce 2mx

geforce 2gts

geforce 256

כל אלו עדיין מריצים משחקים עם דרייברים שמתאימים להם ולDX9.

אז אל תדבר פה על למות ראשונים, כי עם ATI (במיוחד עם הRADEON 9000 PRO שלך) אתה תמות קודם.

כי אני לא ראיתי את ATI מוציאה דרייברים למוצרים עתיקים יותר משנה.

נכון, יש להם דרייברים לVE ולסדרת הRADEON נכון לעכשיו.

אבל קניתי כרטיס מסך ב1000 שקל, מה יהיה איתו בעוד 3 שנים? בעוד 4 שנים?

אני עוד מעט מתגייס, אני רוצה כרטיס מסך שיחזיק לי 3 שנים, איך אני אדע שATI תעשה דרייברים לכרטיס מסך שלי שיתאים לDX 12 בעוד 3-4 שנים? מניסיון אישי אני יודע שלא.

הניסיון הוא לא כמובן מאז, כי אני אף פעם לא קניתי ATI עד עכשיו, הניסיון הוא מלקוחות שפונים אליי שלא עובדים להם משחקים על כרטיס שהוא כולה בן שנתיים - שלוש של ATI, בכלל לא יעבוד, לעומת זאת כרטיסי מסך של NVIDIA בני אותו גיל מקבלים הכרה רשמית מהחברה שהם כן יעבדו, הנה רשימת כרטיסי מסך נתמכים של FIFA 2003 כפי שקיבלנו מחברת EA, עכשיו תראו לי שם כרטיס אחד של ATI שהוא בן יותר מ3-4 שנים.

http://www.tgame.co.il/index.asp?mode=faq&id=1498

3dfx Voodoo5,

3dfx Voodoo 4,

GEFORCE תרדס לכ

Riva TNT2, יסיטרכ

Riva TNT, יסיטרכ

אילו דוגמאות מצויינות ל / 3DFX

איפה ATI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לב... אני חייב להגיד שעם הטענות של כרטיסים ישנים שלא יעבדו באמת הפחדת אותי עכשיו...

מצד שני הקלטליסט הוא unified לכל הכרטיסי 9XXX וכשיצא DX12 וכרטיס מסך 13000 ניתן לשער שהקטליסט 9 יתמוך גם בRadeon 9500 למשל.

ולגבי הטענה הבאה שיכולה להיות - "אז מה, רק ניתן לשער", אפשר להגיד אותו דבר על הדטונייטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נהפך לדיון שטותי כל צד לא מוכן לקבל יותר את עמדת השני

(למרות שבתכלס זה אותה עמדה-הראישון אומר שצריך לחשוב לפני שקונים

והשני אומר שATI יותר טובים...)

לגבי הדריברים של ATI- עד הקטליסט לא חשבתי בכלל לקנות ATI

והייתי מאד קרוב לקנות TI4600 מאז הקטליסט אני לא דואג

כל משחק שהייתי לי בעיה איתו נפתר עם הקטליסט שיצא אחריו (והם יוצאים בקצב)

לגבי איכותם של הדטונטור האחרונים.. איכותם מועמדת בספק רב

אני שוב אחזור לדוגמא של פתירת בעיות על ידי רוטציה בין הדריברים עד שמוצאים את המתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב... אני חייב להגיד שעם הטענות של כרטיסים ישנים שלא יעבדו באמת הפחדת אותי עכשיו...

מצד שני הקלטליסט הוא unified לכל הכרטיסי 9XXX וכשיצא DX12 וכרטיס מסך Radeon 13000 ניתן לשער שהקטליסט 9 יתמוך גם בRadeon 9500 למשל.

ולגבי הטענה הבאה שיכולה להיות - "אז מה, רק ניתן לשער", אפשר להגיד אותו דבר על הדטונייטור.

שמע מהנסיון שלי עם NVIDIA שכמו שאמרתי כרטיסי מסך שלה בני 4 - 3 שנים עדיין מריצים משחקים.

כרטיסים של ATI בני אותו גיל, לא מריצים אף משחק, ולא בגלל שהם גרועים, אלא בגלל חוסר תמיכה של דרייברים חדשים שיצאו.

TEATIME, לא ממש הבנתי את מה שאתה מנסה להגיד לגבי רוטציה, אבל אין בעיות דומות של אי התאמה אחורה או קדימה בכרטיסי NVIDIA.

אולי למשל אם יש לך דרייברים ישנים מדי, או דרייברים ללוח אם לא מעודכנים, אז יש מצב לבעיות.

עוד דבר, לא כל הדרייברים של NVIDIA הם דייטונטורים, וה 4072 מוציא מה FX את הביצועים הכי טובים שלו לפי מה שראיתי בTOMS HARDWARE.

והכי אחרון - אני מסכים עם TEATIME.

לדעתי, הכרטיס המנצח של ATI הוא דווקא ה8500 הרגיל...אני ראיתי ממש איכות שם (זה היה לפני 5 חודשים בערך), אין הבדל באיכות התמונה והצבעים מוחשי באמת בינו לבין הRADEON 9500 PRO, אולי בגלל זה אני לא ממש מתלהב ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוטציה התכוונתי שכדי לפתור בעיות רוב העצות הם :

תעבור לדריבר הבא/קודם או לזה שאחריו ודברים כאלה

מרוב דריברים לא רואים את הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע מהנסיון שלי עם שכמו שאמרתי כרטיסי מסך שלה בני 4 - 3 שנים עדיין מריצים משחקים.

כרטיסים של ATI בני אותו גיל, לא מריצים אף משחק, ולא בגלל שהם גרועים, אלא בגלל חוסר תמיכה של דרייברים חדשים שיצאו.

TEATIME, לא ממש הבנתי את מה שאתה מנסה להגיד לגבי רוטציה, אבל אין בעיות דומות של אי התאמה אחורה או קדימה בכרטיסי .

אולי למשל אם יש לך דרייברים ישנים מדי, או דרייברים ללוח אם לא מעודכנים, אז יש מצב לבעיות.

אני מסכים עם מה שאתה אומר (מנסיון אישי) אבל (וגם מנסיון אישי) אף כרטיס של שנוצר בתקופות האלה ועד לפני מספר חודשים לא מצליח להחיות משחק כמו ה 9500 פרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפיש :)

אז אתה מבין שזה שATI לא מייצרת אחורה, לפחות עד עכשיו, זה שיקול די חשוב כשאתה יודע שאתה קונה כרטיס מסך לטווח ממש רחוק.

אומרים שהCATALYST הוא דרייבר כוללני.

ומה אם ATI תחליט שRADEON לא מתאים לה, והיא פשוט תתחיל לייצר מסדרה חדשה, בדיוק כמו שהם עברו מRAGE וMAGNUM/XPERT לRADEON ופתאום נשכח לו הRAGE וזה מתבטא גם היום שבין רשימת כרטיסי במסך הנתמכים לא תמצאו לכם RAGE.

זה תמיד שיקול כשקונים כרטיס ב1000 שקל.

בגלל זה אי אפשר להגיד שזהו יותר טוב מכל הבחינות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם קישקוש

אף אחד לא מבטיח לך כלום על שום מוצר

אתה יודע כמה מוצרים כבר היו ויום בהיר לא היתה להם שום תמיכה לאחור ? Just Name It !

ובכלל כשבדקתי ב ATI ראיתי שכן יש תמיכה לכרטיסי RAGE וגם לישנים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע מהנסיון שלי עם שכמו שאמרתי כרטיסי מסך שלה בני 4 - 3 שנים עדיין מריצים משחקים.

כרטיסים של ATI בני אותו גיל, לא מריצים אף משחק, ולא בגלל שהם גרועים, אלא בגלל חוסר תמיכה של חדשים שיצאו.

בסדר, אבל זה לפני עידן הקטליסט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אין לך הוכחות לזה, שמע, כרטיס NVIDIA בן 3 שנים יכול להריץ את המשחקים אפילו הכי חדשים:

ut2003

splinter cell

אפילו gta vice city

enter the matrix

no one lives forever

מי שקנה ATI MAGNUM XPERT 2000 32MB RAM שהוא כרטיס טוב, ועלה על 2MX בביצועים, אבל כיום אינו שווה דבר.

וזאת עובדה, אפילו עם הדרייברים הכי חדשים של ATI.

מה למד אני מכך, שATI לא משקיע בדרייברים לכרטיסים הישנים שלה, אלא לחדשים.

אז מה יקרה לכרטיס שהשקעתי בו 1000 שקל בעוד שלוש שנים? הרי אני מחליף כרטיס מסך לא כל שבוע, אלא משקיע איזה פעם בכרטיס מסך עצבני ושוכח מהמחשב לאיזה 3-4 שנים.

עכשיו, DINO טוען שאני אטום ולא מבין שATI שיפרה את הדרייברים, נכון! באמת הCATALYST הוא אחלה דרייבר, עכשיו!

אבל מה יהיה עוד 3-4 שנים, כATI תוציא איזה כרטיס אחר, חדש יותר טוב ויותר מתקדם, אתה נתקע עם כרטיס מסך שהוא תותח אבל כלום לא עובד עליו?

ואיזה משחק ראית חוץ מהארי פוטר וגם NBA 2003 תומכים בRAGE הישנים, כל השאר, אין תמיכה, במיוחד משחקים שציינתי לעיל, שהם GONE GOLD (יעני קיבל אלבום זהב).

אגב, הנה תמונה שצירפתי מENTER THE MATRIX, מיקריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...