תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות - עמוד 16 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות

Vatos-Locos

על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?  

2630 הצבעות

1. 1. על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?

Recommended Posts

• תגובות 836
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשעבדתי במעבדת חנות מחשבים - הגיעו הרבה מחשבים עם AVG Free ששרצו בהם . התקנת nod32 החזירה את המחשבים לחיים ברוב המקרים. בעלי החנות ראו את התוצאות והתחילו להזמין\למכור nod32 בעקבות ההצלחה.

(אגב גם panda ו-norton היו חוזרים גוססים לעיתים קרובות)

למען האמת, הם הרוויחו מלהתקין avg free על כל מחשב חדש מאחר והוא לרוב היה חוזר לניקוי יסודי + רכישת nod32.

לתשומת ליבכם... חובבי ה-AVG. גם חינם יכול לעלות ביוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שמסתמכים על טבלאות ויש שמסתמכים על נסיון אישי.

עם כל הכבוד להשוואות, מי אומר שתתקלו דווקא בוירוסים שלא זוהו ע"י אנטיוירוס מסויים (עם database מתאריך מסויים) בבדיקה מסויימת ...

ובכלל, כאילו שמליון שבבדיקה זה כל הוירוסים בעולם... ניקח גם בחשבון שבטבלה כל ה-AV מכוונים על סריקה בהגדרות מקסימאליות, כאשר במציאות - AV טוב הוא זה שמונע מהוירוסים להכנס מלכתחילה - בהגדרות דיפולטיביות. (מי בכלל סריקה בימינו ?)

ומה עם false positive ? זה הדבר הכי מעצבן שיש, ובבדיקות שלהם 10 מתוך 16 "מגלים" המון false positives.

לבחור אנטיוירוס ע"פי מספר שזוהו בבדיקה של איזה אתר זה מתאים אולי לפרנואידים שכל היום גולשים באתרי פורנו וקראקים מפוקפקים.

(יש גם פורנו וקראקים באתרים איכותיים, למתחכמים שביניכם :) )

אגב, לגלישה מפוקפקת כבר המלצתי על sandbox (שאיתו מצידי שיכנסו 1000 כי ברגע שאני סוגר את הדפדפן - כולם יורדים באסלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מיוחד בה ומה הקשר בין תוכנה חינמית לאחת שצריך לשלם עליה?

מה קשור מה מיוחד? הוא התפעל מהביצועים של AVIRA, אז אמרתי לו להסתכל על הביצועים של TRUSTPORT. ::)

כרגע אני עם VIPRE + OUTPOST, המחשב פשוט טס לעומת KIS 2009.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים התקנתי לי NAV 2009 כי מצאתי TRIAL של 3 חודשים, אני מרוצה, הוא ממש קל (יש שני תהליכים, אחד לוקח 2.5MB השני 3.5MB סה"כ 6MB) והוא ממש מהיר, בנתיים נישאר איתו, אם 3 חודשים ולא יהיו לי תלונות נלך לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות לבדוק אם זה מעלה צריכה של ישומים אחרים אבל של התוכנה עצמה כן. והיא לוקחת בדיוק כמו שציינתי, ובכללי כשמשתמשים בתוכנה יש הרגשה של תוכנה ממש קלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• multicore locked וגם unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...