תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות

Vatos-Locos

על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?  

2630 הצבעות

1. 1. על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?

Recommended Posts

תוכנות אבטחה מומלצות:

אנטי-וירוסים חינמיים:

Avira AntiVir Personal

AVG

Avast

Comodo AntiVirus

אנטי-וירוסים בתשלום:

Kaspersky

ESET Nod32

Avira AntiVir Premium

חומות אש (פיירוואל) חינמיים:

Comodo Firewall Pro

ZoneAlarm

Sygate Personal Firewall - הפרויקט נסגר, לא מתעדכן.

Agnitum Outpost Free

חבילות אבטחה בתשלום:

Kaspersky Internet Security

ESET Smart Security

אנטי-ספייוור חינמיים:

Spybot Search & Destroy

SpywareBaster

Malwarebytes Anti-Malware

Lavasoft AdAware

SUPERAntiSpyware

Comodo BOClean

Spyware Terminator

Microsoft Windows Defender

Spyware Doctor Starter Edition

SpySweeper

TrendMicro HijackThis

* לצורך ניקוי ספייוור קיים יש לבצע Deep\Full Scan ולא Quick\Smart כנהוג בסריקות תקופתיות.

סריקת וירוסים אונליין:

ESET Nod32

Kaspersky

Mcafee

Panda

כלים ועזרים נוספים:

Security Process Explorer - "מנהל משימות" מתקדם בעל דירוג אבטחה ופירוט קצר על הישומים שרצים ברקע

Simply Super's Trojan Remover

Kaspersky RescueDisk - דיסק בוטאבל (עולה לפני מערכת ההפעלה) לסריקת וירוסים (חינמי, של חברת קספרסקי).

ESET SysInspector - ישום קטן מבית היוצר של nod32 שסורק את המערכת בכלליות (ישומי רקע, סרביסים, מפתחות רג'יסטרי וכו') ומדרג ע"י צבעים את רמת הסיכון שלהם.

השוואת אנטי-וירוסים: http://www.av-comparatives.org

השוואת פיירוואלים: http://www.matousec.com/projects/firewall-challenge/results.php

הסקר אופס לאחרונה ב: פברואר 9 -2011

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 836
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החפתי הרבה אנטיוירוסים בשנים האחרונות ולכן יש לי משהו להגיד על כמה מהן:

NOD32 - אנטיוירוס קליל ביותר אך הוא לא נראה כאילו הוא מגן על המחשב מפני וירוסים

KAS - אנטיוירוס טוב שלפעמים מגן יותר מדי ומציק עם ההודעות שלו, בנוסף לזה הוא כבד

NORTON - אחלה אנטיוירוס, לא מכביד, נותן הרגשה של הגנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתע כמה וכמה :

kaspersky סתם כבד, אין למחשב שלי בעייה להריץ אבל עדיין כולה אנטיוירוס, אמנם טוב.

AVG חרא.

NOD32 הבנתי שמעולה ,אבל לא הסתדרתי איתו בגלל התשתית שלי שהגבילה אותי ,והוא חסם לי את פורט 0701.

NORTON טוב.

AVAST ,תתפלאו ,אבל זה האחד שמתאים לי ביותר, מצא לי שלא כל האחרים מצאו, ממשק נאה וקליל, אבל לדעתי הכל עיניין של הרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אז איזה אנטיוירוס באמת הכי מומלץ? כמו שאמרו פה אני משתמש בAVG אבל הוא לא נותן הרגשה שלהגנה

גם כשקרה שהיה לי וירוס בדיסק און קי אז הייתי צריך לבקש שהוא יעשה סריקה כדי לגלות אותו... :kopfpatsch:

מה אתם חושבים? לעבור לNOD32? (מערכת הפעלה ויסטה המחשב שאני כרגע הכי משתמש בו, לפטופ F3sc)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל האנטיוירוסים טובים - אף אנטיוירוס לא אמור לזהות לך וירוס שסתם שוכב בכונן אם אתה לא סורק אותו (אלא אם כן הוירוס דואג להריץ את עצמו אוטומטית..)

לי אישית יש את הפיירוול של kerio וכל עוד הוא מקונפג כמו שצריך אני לא רואה שום סיבה להוסיף גם אנטיוירוס להפעלה של המערכת.

אני לא מבין מאיפה מגיעים לכם .. אתם גרים עם עוד 8 אחים קטנים שלוחצים על כל חלון שנפתח להם באינטרנט או מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי יש מערכות הפעלה שסורקות את כל הקבצים בכל מיני כונני ברגע החיבור שלהם (פיצ'ר דפוק כשלעצמו) ונוצרת גישה לקובץ עם הוירוס.

אם תכניס דיסקט נגוע בוירוסים לכונן A שום אנטיוירוס לא יזהה אותו אם לא תריץ סריקה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ להימנע מחבילת האבטחה של סימנטק (אנטי וירוס+פיירוול+אנטי רוגלות). החבילה הנ"ל מותקנת במחשב של אח שלי ותופסת יותר מ-60 מגה בזיכרון בזמן פעילותה כאשר מדי פעם היא גורמת לפעילות המעבד להגיע ל-80 ואפילו 90 אחוז ללא סיבה נראית לעין. כשניסיתי להסיר אותה המחשב נתקע לחלוטין והיה צורך לבצע אתחול מחדש ועד עכשיו לא הצלחתי להסיר אותה לחלוטין מהמחשב.

במחשב שלי יש NOD32 יחד עם ZA ו-SPYBOT וכולן ביחד תופסות בערך 20 מגה בזכרון ועושות את העבודה בצורה מצוינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכונון:

אחרי ה-31/5, AVG 7.5 החינמי לא ייתמך יותר ולא יקבל עדכונים, וצריך לעדכן לגרסה 8, שעולה כסף.

אלא אם הבנתי משהו לא נכון מהאתר שלהם, ואז אשמח ללינק להורדה החינמית.

עריכה: שכחו מזה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• multicore locked וגם unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...