תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות - עמוד 13 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות

Vatos-Locos

על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?  

2630 הצבעות

1. 1. על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?

Recommended Posts

• תגובות 836
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מאמין בשיטה הזאת (אריק, שתוק).

נכון שצריך להפעיל קצת היגיון ולא ללחוץ על לינקים ארוכים עם טקסט מפוקפק.

אבל לחיות בלי אנטיוירוס ולהגביל את השימוש במחשב למינימום בגלל זה (לא להוריד חופשי מ-P2P, לא לחבר DOKים של חברים וכו') זה דבילי בעיניי, לא צריך להיות משועבד לקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר לא לאנטי וירוס, אני קונה כל שנה רישיון קספרסקי, אבל אנטי ספייוור למשל אני באמת לא מבין למה צריך, פשוט להפעיל את ההיגיון ולא להכנס לכל לינק מפגר בגוגל.

גם פירוול אם אתה לא איזה מישהו ואין לך חומר רגיש על המחשב, לרוב לא צריך מעבר לפירוול של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה זה לא שיקול בשבילי, כי גם ככה אני לא היחיד שנוגע במחשב הזה ואין לי שליטה על מה שהאחרים עושים בו.

אני אשמח לעוד חוות דעת על ה anti-spyware המומלץ ביותר, כי לפי מה שקראתי בחלק מהאתרים אומרים ש spybot הוא טוב, ובאחרים אומרים שיש טובים ממנו..

תודה על התגובות :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך להסחף עם תוכנות אנטיספייוור, גם ככה בויסטה יש לך את האנטיספייוור של שעושה לך כל 24 שעות סריקה בלי להודיע לך בכלל, רק חשוב לשמור עליו מעודכן כל הזמן (וינדוס אפדייט).

אם שאר המשתמשים במחשב בעייתיים אפשר להריץ בנוסף אליה עוד סריקה פעם בשבוע-שבועיים עם תוכנה נוספת.

SPYBOT S&D טובה מאוד.

גם AD-AWARE.

יש הרבה מאוד המלצות בעולם על SUPERANTISPYWARE למרות שלי אישית לא היה צורך ביותר מה-3 שהזכרתי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שאני לא מת על התוכנה של מייקרוסופט, אני צריך את זה גם למחשב השני שלי עם ה .

אתה אומר שמספיק לי להריץ עליו spybot כדי להפתר מכל השרצים? או שרצוי להריץ 2 תוכנות כדי לכסות את עצמי מכל הכיוונים?

(אגב אם מריצים שתי תוכנות - יש בעיה בלהריץ את שתיהן ביחד?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

רציתי לשאול על האנטי וירוס נורטון

הרי כולם אומרים שלא כדאי להתקרב אליו.

לפי מה ששמעתי הנורטון אנטי וירוס 2009 החדש הרבה יותר קליל ולא מעמיס על המחשב

וגם באתר הזה שעושים בו השוואות של האנטי וירוסים הנורטון דיי נראה מצוין במציאת וירוסים, אפילו טיפה יותר טוב מהנוד והקספרקי

http://www.av-comparatives.org/seiten/ergebnisse_2008_08.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה השאלה פה?

אתה רואה לבד שיש שיפור משמעותי מגרסאות קודמות ל-09.

לדעתי הסיבה שיש המון משתמשים נגד התוכנות שלהם זה בעיקר בגלל סטיגמות.

התוכנות של סימנטק ל-09 עושות רושם רציני מאוד גם מבחינת וגם מבחינת ממשק.

לי אישית לא יצא להמליץ עליהם כי אני חושב שיש להם מתחרים חזקים יותר, אבל זאת רק דעתי האישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנות של סימנטק מנופחות (BLOATWARE) מעבר לכל גודל סביר, גם מבחינת נפח בדיסק הקשיח וגם מבחינת מקום בזכרון ה-, ומתקרבות ליצור שנקרא NERO (כמה מאות מגה בשביל תוכנת צריבה, למה?!). עם זאת, הגרסאות של תוכנות ההגנה השונות שלהם השנה יצאו די מוצלחות וכדאי לבדוק אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא אכפת לי מה להתקין במחשב (למרות שבשנה האחרונה אני בלי כלום) כל עוד זה הכי טוב ולא צורך הרבה משאבים. ברגע שיהיו מבחני ביצועים וביקורת שיגידי לי שאחד המוצרים של נורטון עומד בקריטריונים הנ"ל אני מיד עובר אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• multicore locked וגם unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...