מבקש חוות דעת על מסך 28" Hanns-G HG281DPB ייעוד עיקרי- משחקים (עדכון-המסך נרכש) - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעת על מסך 28" Hanns-G HG281DPB ייעוד עיקרי- משחקים (עדכון-המסך נרכש)

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין דרך לחבר אותו לממיר של יס בעזרת המתאם של המסך (אולי ממיר HD שיש לו קומפוננט).

אבל המסך הזה כלכך פופולארי בעולם שפתרון כבר מזמן נמצא (זה כואב לא להשתמש בגודל כזה לסרטים בצורה תקציבית), ולמעשה בטאיוון (זה מסך טיוואני ולא סיני) כמעט כולם רוכשים איתו מה שנקרא LCD TV BOX.

זה בעיקרון ממיר טלווזיה חיצוני (לא קשור בכלל למחשב) שמתחבר דרך הVGA. אבל מה שהוא עושה בגדול זה משלים כל מסך למסך טלווזיה רגיל בניגוד למסך מחשב עם כניסת SVIDEO למשל. הפיתרון של הטיוי בוקס הזה הוא הרבה יותר עדיף כי יש לו שם מעבדי תמונה שאין במסכי מחשב רגילים. בעצם יש בו בדיוק את אותה החומרה שיש בטלווזית LCD ואין במסך מחשב, זה מאפשר מתיחה חכמה של התמונה למסך רחב, שיפור התמונה, כיונוני איכות תמונה ניקוי רעשים, מצבי תמונה שונים ועוד ועוד. בנוסף זה מעניק עוד כל מיני סוגי כניסות למסך המחשב, יש שלט, טיונר למקרה שאין כבלים או לווין וכו'...

מחיר הקופסאות האלו בארץ נע בין 250-400 ומעלה.

מה שכן - יש דגם שמאוד מומלץ למקרה זה והוא נקרא COMPRO VideoMate V300. הוא די מתקדם יחסית למתחרים שלו ויש לו המון המון אופציות וכיוונונים. מה שחשוב שיש לו מצבי מתיחה וזום שונים כמו בטלווזית LCD כשיש תמונת 3:4, יש לו מנגנון אוטומטי שמזהה מה המקור, הוא מבין הבודדים בשוק שתמוך ברזולוציית OUTPUT של כמעט FHD שזה 1680 על 1050 ובכל סוגי הפרופורציות של המסכים (גם 16:9 וגם 16:10) מה שמעולה למסכים רחבים. ובין הבודדים שתמוכים בכניסת HDTV 1080I דרך הקומפוננט. יש לו מצבי תמונה מיוחדים לסרטים ומשחקים, וכיוון ידני של רוב אופציות איכות התמונה. כמובן יש PIP תמונה התוך תמונה ניתן לכיוונון כשמשתמשים בVGA. למי שרוכש - לא היתי ממליץ ללכת על הזולים יותר, ההפרשים לא גדולים ויחסית המחיר שלו בארץ (400 ש"ח) הוא די טוב.

http://www.comprousa.com/en/product/v300/v300-2.html

http://www.comprousa.com/en/product/v300/v300-3.html

http://www.arestechnology.com.my/webshaper/store/viewProd.asp?pkProductItem=442

http://www.wellcom.co.il/catalog/product_info.php?language=he&products_id=6625

יש להם גם דגם שנקרא V600 שעולה עוד בערך 120 ש"ח ולדעתי יש לו מעבד שיפור תמונה יותר איכותי ופרוצדורות יותר טובות של שיפור תמונה אך הוא מותאם פחות לקונסולות חדישות לעומת ה V300.

בהתחשב בעובדה שמחיר המסך הזה ירד ל 2516 (הכי זול במזומן שראיתי) ושבוע שעבר הוא היה כמעט 500 ש"ח יותר, יכול להיות שמדובר בפיתרון תקציבי לשימושי מחשב וגם וטלווזיה בחדרי שינה. סה"כ ביחד עם הTV BOX האיכותי הוא עולה פחות ממה שעלה רק המסך לפני שבוע :) ומקבלים פיתרון טוב יותר לשידורי טלווזיה שדומה יותר למה שיש במסכי טלווזיה LCD יעודיים, ומתאים לכל מסך גם בעתיד.

משיטוט בפורומים בחו"ל וגם בפורומים טאיוואנים המסך הזה הוא די חגיגה, כולם מאוד נהנים מהמחיר. ויש אנשים שאפילו משתמשים איתו ל CAD. כדאי לציין שיש דגם 289 שלפי דיווחים שופרו בו רמות השחור בגוונים הכהים של שחור ואפור (קל למדוד את זה), אולי גם אחידות אור שופרה (זו צרה בכל מסך גדול) ובא עם סטדנט עם שינוי גובה.. יש גם דגם שנקרא 282 שלו יש גם את כל סוגי הכניסות, התאמות תמונה ופיקסל מפינג הרבה יותר רחב, אבל נראה שהוא נמכר רק במזרח. נקווה שיביאו את ה289 המשופר לארץ.

(ניתן לראות בתמונה האחרונה TV BOX, לא מדגם שנמכר בארץ).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)סיימיון אתה יכול להעלות תמונה של מילים או טקסט word בתוך המסך

על מנת שניתן יהיה לראות את האיכות של הטקסט

2)אתם חושבים שיותר משתלם לקנות אותו או את הdell 2408 ?

3) נוח לעבוד מול מסך שהוא 27.5 אינץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דרך לחבר אותו לממיר של יס בעזרת המתאם של המסך (אולי ממיר HD שיש לו קומפוננט).

אבל המסך הזה כלכך פופולארי בעולם שפתרון כבר מזמן נמצא (זה כואב לא להשתמש בגודל כזה לסרטים בצורה תקציבית), ולמעשה בטאיוון (זה מסך טיוואני ולא סיני) כמעט כולם רוכשים איתו מה שנקרא LCD TV BOX.

זה בעיקרון ממיר טלווזיה חיצוני (לא קשור בכלל למחשב) שמתחבר דרך הVGA. אבל מה שהוא עושה בגדול זה משלים כל מסך למסך טלווזיה רגיל בניגוד למסך מחשב עם כניסת SVIDEO למשל. הפיתרון של הטיוי בוקס הזה הוא הרבה יותר עדיף כי יש לו שם מעבדי תמונה שאין במסכי מחשב רגילים. בעצם יש בו בדיוק את אותה החומרה שיש בטלווזית LCD ואין במסך מחשב, זה מאפשר מתיחה חכמה של התמונה למסך רחב, שיפור התמונה, כיונוני איכות תמונה ניקוי רעשים, מצבי תמונה שונים ועוד ועוד. בנוסף זה מעניק עוד כל מיני סוגי כניסות למסך המחשב, יש שלט, טיונר למקרה שאין כבלים או לווין וכו'...

מחיר הקופסאות האלו בארץ נע בין 250-400 ומעלה.

מה שכן - יש דגם שמאוד מומלץ למקרה זה והוא נקרא COMPRO VideoMate V300. הוא די מתקדם יחסית למתחרים שלו ויש לו המון המון אופציות וכיוונונים. מה שחשוב שיש לו מצבי מתיחה וזום שונים כמו בטלווזית LCD כשיש תמונת 3:4, יש לו מנגנון אוטומטי שמזהה מה המקור, הוא מבין הבודדים בשוק שתמוך ברזולוציית OUTPUT של כמעט FHD שזה 1680 על 1050 ובכל סוגי הפרופורציות של המסכים (גם 16:9 וגם 16:10) מה שמעולה למסכים רחבים. ובין הבודדים שתמוכים בכניסת HDTV 1080I דרך הקומפוננט. יש לו מצבי תמונה מיוחדים לסרטים ומשחקים, וכיוון ידני של רוב אופציות איכות התמונה. כמובן יש PIP תמונה התוך תמונה ניתן לכיוונון כשמשתמשים בVGA. למי שרוכש - לא היתי ממליץ ללכת על הזולים יותר, ההפרשים לא גדולים ויחסית המחיר שלו בארץ (400 ש"ח) הוא די טוב.

http://www.comprousa.com/en/product/v300/v300-2.משיטוט בפורומים בחו"ל וגם בפורומים טאיוואנים המסך הזה הוא די חגיגה, כולם מאוד נהנים מהמחיר. ויש אנשים שאפילו משתמשים איתו ל CAD. כדאי לציין שיש דגם 289 שלפי דיווחים שופרו בו רמות השחור בגוונים הכהים של שחור ואפור (קל למדוד את זה), אולי גם אחידות אור שופרה (זו צרה בכל מסך גדול) ובא עם סטדנט עם שינוי גובה.. יש גם דגם שנקרא 282 שלו יש גם את כל סוגי הכניסות, התאמות תמונה ופיקסל מפינג הרבה יותר רחב, אבל נראה שהוא נמכר רק במזרח. נקווה שיביאו את ה289 המשופר לארץ.

אותי שיכנעת-נראה נחמד מאוד גם לאור העובדה שבמידה ו"ימאס" לי ממנו עוד שנתיים ניתן להשתמש בו כטלוויזיה לכל דבר!!

את מי שנשאר לשכנע זה ת'אישה - קניתי לפני 6-7 חודשים את ה--2007 והיא קצת מתעצבנת שרמזתי לה שאני חושב על שידרוג :D

ice2k - האם תוכל לתת לינק לאיזה פורום טייוואני שמדבר על הצג ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי שיכנעת-נראה נחמד מאוד גם לאור העובדה שבמידה ו"ימאס" לי ממנו עוד שנתיים ניתן להשתמש בו כטלוויזיה לכל דבר!!

את מי שנשאר לשכנע זה ת'אישה - קניתי לפני 6-7 חודשים את ה--2007 והיא קצת מתעצבנת שרמזתי לה שאני חושב על שידרוג :D

ice2k - האם תוכל לתת לינק לאיזה פורום טייוואני שמדבר על הצג ?

אני לא בדיוק מנסה לשכנע :) פשוט הגודל של המסך הזה ביחד עם המחיר המאוד טוב ומשתלם שלו וביחד עם התגובות האוהדות ברחבי העולם זה משהו שקשה לי לא להנות מלקרוא עליו ובטח לתרום את הידע שקראתי למען גולשי הפורומים שלנו.

גודל של 27 - 28 אינטש זה דבר חדש ונדיר כיום שלרוב שמור רק למסכי הדגל כשביחד עם הגודל המבורך באים עוד המון פרמטרים של איכות, חיבורים, ארגונומיה וכו' וכמובן מחיר של מסך דגל. בא תאגיד HANSPREE הענק ומביא את הגודל הזה בצורה תקציבית עם מוצר יחסית סביר ומאוד מותאם לשוק שאליו הוא מיועד. לדעתי זה טוב מאוד שקיים דבר כזה, זה פיתרון שעונה על צרכים של המון אנשים, ולדעתי גם חשוב שהרבה אנשים שמחפשים להנות מגודל - יהיו מודעים לעובדה זו.

לדעתי צריך לשנות את הכותרת של התרד למשהו כמו " תרד מידע על הHanns-G HG281DPB, מסך 28 ענק במחיר משתלם" ;D, אני בטוח שיש הרבה אנשים שקונים 24 בשביל הגודל רק כי הם לא מודעים למסך הזה ולמחירו.

לגבי לינקים, אז יש כל מיני פורומים לא רק טאיוואנים. אך את הטאיוואנים די קשה למצוא. אני אביא לך לינק ומשם צריך לגלוש עם הלינקים לדיונים השונים (לא תבין מה רשום בקישור מן הסתם אך הכל זה קישורים לדיונים ותמונות). רק כדאי לזכור שחולי הטכנולוגייה של המזרח הם משוגעים וקפדנים, ויש שם אלפי תמונות של המסך בכל מצב, מישהו אפילו צילם את כל מצבי הסקאלינג, וגם פירוק של המסך לגורמים, פשוט משוגעים. - רק שם בשביל לפתוח את התמונה צריך ללחוץ על לינק (בדיוק כמו באתר שלנו רק בלי התמונה הקטנה). תרגום לאנגלית יתבצע ע"י טול באר (מה שעלול לבטל את התמונות אז צריך לשחק עם זה).

אחת התמונות שאהבתי היא של משחק FPS בו הצלם מראה שהגודל של היד האמיתית שלו על המסך הענק הזה הוא בדיוק הגודל של היד הוירטואלית שאוחזת בנשק. מה שמעיד כנראה שהגודל הזה של 27.5 נותן חוויה די ריאליסטית במשחקים כאלו - התאמת יחס לגודל במציאות. בהחלט נראה מעניין לשחק עליו ככה.

logo7.html?image=%2Fhttp%3A%2F%2Ffile.bodnara.co.kr%2Fwebedit%2Fhardward%2Fmonitor%2Fhannsg_28%2Fc_02.jpg

וזה משהו מהאקס בוקס שנראה מעניין:

mobile01-da9740f5e5ea8cc7546cbc4a8895f263.jpg

http://www.mobile01.com/topicdetail.php?f=350&t=511560&last=5525955

http://wowblog.egloos.com/1687121

http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1285375&page=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המסך לפני שבוע בערך ואין מילים!!

כול מי שחושב ווואייי זה גדול יהרסו לי העיינים , זה יותר מידי 24 אינץ' מספיק לי..

הכול שטויות אחרי שבוע של משחקים וסרטים אני חייב להגיד לכם

הגודל ממש לא מאיים זה פשוט חוויה אפילו ליגלוש באינטרנט זה כיף יותר..

משחקים אין על מה לדבר פשוטטטט אדיררררר

ממליץ לכולם !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המסך לפני שבוע בערך ואין מילים!!

כול מי שחושב ווואייי זה גדול יהרסו לי העיינים , זה יותר מידי 24 אינץ' מספיק לי..

הכול שטויות אחרי שבוע של משחקים וסרטים אני חייב להגיד לכם

הגודל ממש לא מאיים זה פשוט חוויה אפילו ליגלוש באינטרנט זה כיף יותר..

משחקים אין על מה לדבר פשוטטטט אדיררררר

ממליץ לכולם !!

אבל האם אפשר להשתמש בו ממרחק של כ-60 ס"מ כמו שמורפיום שאל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...