צריך לוח אם כמה שיותר טוב לOC עד 700 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך לוח אם כמה שיותר טוב לOC עד 700

lalo

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אתם אמרים שכדי לי לקחת את הלוח א הזה ?

http://www.skypc.co.il/pl_product~39386~10~0.htm

הוא X38 והוא יהיה טוב לOC ? וCF ?

אתה עושה נכון שאתה מתעלם מכל אותם תגובות עוקצניות של חברה משועממים שחופשת הפסח העבירה אותם על דעתם והם מחפשים בידור זול על חשבונם של חברי פורום אחרים ששואלים שאלה עניינית ומצפים לתשובה עניינית.

הלוח שהבאת בלינק הוא מעולה ל-CF ול-overclocking וגם המחיר שלו (עד כמה שראיתי) הכי זול מכל הלוחות שמבוססים על X38.

נכון שיש לוחות של שעדיפים מבחינת overclocking , אבל המחיר המופקע שלהם לא מצדיק כלל את התוספת הזעומה בביצועים (יחסית כמובן לתוספת המוגזמת במחיר).

הקיצר לך עליו, בלי לחשוב פעמיים ,הוא הלוח המשתלם ביותר לגיימר שמעוניין ב- CF ו-overclocking .

אני בעצמי שוקל לרכוש אותו עבור המחשב הבא שלי במידה שאני אחליט ללכת על מערך CF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחינו, כשאני אומר שאני מכיר את הבחור, אני מכיר את הבחור.

160 EMAILים לכיוונו שלחתי בחודש האחרון כעזרה ובסוף הוא רוצה CF למסך 19

למסך כזה שיקנה של 3DFX VOODOO 2. מזרח תיכון חדש !

האמת שחופש הפסח האחרון שלי היה בכיתה י"ב בשנת 2003 ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CF זה לא רק למסכי ענק :bash: נגיד הוא קונה היום HD3870 (שלדעתי הוא חרא כרטיס ועדיף ללכת על SLI) עוד כמה זמן הכרטיס יתחיל להיות חלש ואז יש לו 2 אפשרויות, לקנות עוד כרטיס זהה ב 400 שקל או לקנות כרטיס חדש ב 1000+. זה לא תמיד יעזור באותה מידה ולדעתי בכלל לא כדאי ללכת על CF של HD3K, במיוחד לא אחרי שהודיעו שבקרוב מגיע HD4K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה דואג מזה שכרטיס אחד יהיה חלש בעתיד עדיף לך לקנות היום כרטיס מסך אחד ובעתיד להחליף אותו בכרטיס מודרני לתקופה.

לקח לי את המילים מהפה.

CF זה לא רק למסכי ענק :bash: נגיד הוא קונה היום HD3870 (שלדעתי הוא חרא כרטיס ועדיף ללכת על SLI) עוד כמה זמן הכרטיס יתחיל להיות חלש ואז יש לו 2 אפשרויות, לקנות עוד כרטיס זהה ב 400 שקל או לקנות כרטיס חדש ב 1000+. זה לא תמיד יעזור באותה מידה ולדעתי בכלל לא כדאי ללכת על CF של HD3K, במיוחד לא אחרי שהודיעו שבקרוב מגיע HD4K.

חכם גדול אתה כשצריך לדבר, לא כשצריך לשלם.

שוב פעם. לא ראיתי אחד שבאמת היה שווה לו לשדרג לכרטיס זהה לזה שיש לו כשכרטיס המסך שלו נחלש כעבור שנה. החדשים תמיד יהיו:

קרים יותר, עוצמתיים יותר, במחיר של "הכי חזק" ישן יותר.

רוצה דוגמה? בבקשה.

8800GTX הינו הכרטיס שהוכתר לכרטיס המסך הכי שווה בעולם כי ואללה החזיק מעמד בפסגה מ2006-2008.

מה קרה? יצא 512 8800GTS שעולה חצי ממנו ובדיוק באותם הביצועים.

עכשיו, נגיד אותו בחור רוצה עכשיו לשדרג כדי לשחק CRYSIS על מסך 24 אינץ' שיש לו(שברי מי שקונה 8800GTX היה לו ממילא מסך 24+)כדי לקבל ביצועים יפים . . . שמישהו פה בפורום יכיר לי מישהו, שקנה 8800GTX נוסף ב2500 שקל רק כי היה לו לוח . ::)

יש מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלבלתם אותי כבר כולכם !

יש לי בקשה אחת

כרטיס מסך שיפעיל את כל המשחקים על האיכות הכי גבוהה על מסך 19" שזאת רזולוציה של 1280*1024

איזה כרטיס מסך אני צריך ?

ו CF של שני HD3870 לא יתנו את זה ?

תתנו פשוט דגם לא צריך הסברים רק דגם שיתן לי את המקסימום ביצועים למסך 19"

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דגם של לוח אם יותר טוב זה:

http://www.asus.com/products.aspx?modelmenu=2&model=1873&l1=3&l2=11&l3=572&l4=0

או זה:

http://tw.giga-byte.com/Products/Motherboard/Products_Spec.aspx?ClassValue=Motherboard&ProductID=2754&ProductName=GA-EX38-DS4

שניהם צ'יפסט x38

מי יותר טוב לאובקלוק ומי יותר איכותי ?

הראשון עולה 1100 והשני עולה 930 אז מה לקחת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לאן אתה רוצה להגיע ב שOC??. וממ מה שאר המערכת שלך?..

לגבי הכרטיס מסך קח 8800GT\S ותשמור את העודף לשנה הבאה וכרטיסים חדשים...

ובנאדם ענו לך 99999 פעם על לוחות ואתה שואל שוב ושוב וכל פעם אחד אחר...

קח כבר IP 35 של וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לאן אתה רוצה להגיע ב שOC??. וממ מה שאר המערכת שלך?..

לגבי הכרטיס מסך קח 8800GT\S ותשמור את העודף לשנה הבאה וכרטיסים חדשים...

ובנאדם ענו לך 99999 פעם על לוחות ואתה שואל שוב ושוב וכל פעם אחד אחר...

קח כבר IP 35 של וזהו...

הסברתי מיליון פעם שיש כאן חילוקי דעות ואיך אני יכול להיות בטוח במישהו שכל שניה כל אחד אומר משהו שהוא חושב

אמרו ללכת על הלוח של EP35-DS3P וא אמרו לי שהCF שלו הוא אחד X16 ואחד X4 שזה בעייתי

והABIT לא טוב כי אני צריך 6 חיבורי SATA ויש שם רק 4

ואז נתנתי את הלוח הGIGABYTE EX38-DS4 שהוא ניראלי טוב ולא ענו לי עליו אם כדי לי לקחת אותו אז תגידו לי כבר מה לקחת שעונה על הצרכים שלי ?

ושאלתי מה יותר טוב הASUS שנתנתי (P5E X38) או הGIGABYTE EX38-DS4 הראשון עולה 1100 והשני עולה 930 מה עדיף? מה יותר טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רונאל נו חלאס לחפור

סיכמתי לך את זה בE-MAILים כבר. כמה אפשר לחזור על עצמי.

אין ולא יהיה לך צורך ב לוח X38 .

קנה לוח רגיל P35-DS3R עם RAID שתהיה מאושר עם חריץ PCI-E X16 אחד וזהו.

מפה ועד כל מיני שטויות של FROSSFIRE שזה הדבר הכי לא משתלם בעולם כרגע, אתה מרחיק לכת.

כרטיס המסך שייתן לך יותר מדיי ביצועים יהיה 9600GT וכבר הרכבתי לך אתמול מפרט ואתה שוב פעם שואל.

CORSAIR 450VX ישלים לך את החבילה לבדיוק 2000ש קל וזהו כמו שרצית.

מצעבר לזה אתה לא אמור שלאול שום דבר. ההוכחה שלך זה שאתה פשוט לא יודע ואתמול שאלת אותי "כמה FPS צריך בשביל לשחק חלק, 60 ?" . . . :kopfpatsch:

אז כשמנסים לעזור - ולחסוך לך כסף, אולי תואיל בטובך להקשיב? יש לך מסך 19.... 19! לא 24 !!! ורק ב24 אפשר בכלל לחשוב על המילה CROSSFIRE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רונאל נו חלאס לחפור

סיכמתי לך את זה בE-MAILים כבר. כמה אפשר לחזור על עצמי.

אין ולא יהיה לך צורך ב לוח X38 .

קנה לוח רגיל P35-DS3R עם RAID שתהיה מאושר עם חריץ PCI-E X16 אחד וזהו.

מפה ועד כל מיני שטויות של FROSSFIRE שזה הדבר הכי לא משתלם בעולם כרגע, אתה מרחיק לכת.

כרטיס המסך שייתן לך יותר מדיי ביצועים יהיה 9600GT וכבר הרכבתי לך אתמול מפרט ואתה שוב פעם שואל.

CORSAIR 450VX ישלים לך את החבילה לבדיוק 2000ש קל וזהו כמו שרצית.

מצעבר לזה אתה לא אמור שלאול שום דבר. ההוכחה שלך זה שאתה פשוט לא יודע ואתמול שאלת אותי "כמה FPS צריך בשביל לשחק חלק, 60 ?" . . . :kopfpatsch:

אז כשמנסים לעזור - ולחסוך לך כסף, אולי תואיל בטובך להקשיב? יש לך מסך 19.... 19! לא 24 !!! ורק ב24 אפשר בכלל לחשוב על המילה CROSSFIRE.

בסדר אז אני לא אקח CF אבל הלוחות החדשים ה X38 יעוזר לי מאוד באובקלוק ובהכל זה לוח טוב יותר בסך הכל והוא שווה את ההשקעה

בקשר לכרטיס מסך אני אלך בסוף על ה8800GT כי אני רוצה שיהיה לי ביצועים גם לעתיד לא רק לחצי שנה הזאת והעתיד אני מתכוון בערך שנה.

ספק אני חושב שעדיף את ה550W כי אולי בעוד שנה אני כבר אחליף את הכרטיס מסך ואצטרך איזה שני כרטיסי ATI טובים במערך CF שאז אני כבר באמת אצטרך עוד הרבה זמן לביצועים טובים יותר.

אבל הלוח אני לא חושב שכדאי לוותר כי הוא אחלה לוח ואתה בעצמך אמרת שבשביל אובקלוק טוב צריך את ה X38

והוא באמת הרבה יותר עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהרגת אותי עם המסך והכרטיס מסך...

יש לי עוד שאלה אליך... מה התקציב הכולל שלך למחשב?.. הבנתי שאתה מיעד אותו למשחקים?!

למה אתה צריך 550W ? למה אתה צריך CF?.. שוב אני אסביר:

קנית כ.מסך נכון עברה שנה יצאה סדרה חדשה של כרטיסים...

הם עולים פחות ונותנים תמורה יותר טובה.. (כמו 88GTX ו88GT )

אז אתה במקום להשקיע בכרטיס חדש תקנה ישן שפחות טוב ויתן פחות ביצועים?

ועוד תשקיע בספק חזק? + בלוח אם שיתאים לCF\SLI + מארז מאוור מספיק שישמור הכל

בטמפ' שפויה(אל תשכח OC) כל המערכים של 2 כרטיסם ויותר הם גימיק כדי להתלב ליד חברים!!

(אני מדבר כמובן על מסכי 19)... אותו סיפור סוף שנה חדשים וערכות שבבים חדשות

ואתה עם X38 ששווה לתחת...

ולסיכום קח כבר אתGIGABYTE EP35-DS3P+ 8800GT\S וזהו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...