צריך לוח אם כמה שיותר טוב לOC עד 700 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך לוח אם כמה שיותר טוב לOC עד 700

lalo

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לדגם P יש RAID.

P הוא הדגם הכי מתקדם בסידרה יש בו הכל.

C מסמל , ממש לא צריך לוח שתומך ב .

2 הלוחות שנתתי יותר טובים ל OC מה DS3R.

[

בלבלתם אותי לגמרי ! ! !

מה הכי טוב בשבילי

הצרכים הם 6SATA ומעלה.

שיתמוך במהירות של המעבד 1333

שיהיה כמה שיותר טוב ל OC

ושיהיה בו אפשרות ל RAID 1 ו RAID 0

ושיהיה עד 700 ש''ח

ואני מעדיף GIGABYTE

אז איזה לוח הכי מתאים לצרכים שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדגם P יש RAID.

P הוא הדגם הכי מתקדם בסידרה יש בו הכל.

C מסמל , ממש לא צריך לוח שתומך ב .

2 הלוחות שנתתי יותר טובים ל OC מה DS3R.

זה הולך ככה

P35-DS3 - הדגם הרגיל המעולה

DS3R - יש RAID

מה נוסף ב P חוץ מחריץ PCI-E שני ל CROSSFIRE ? הוא עושה OC בדיוק כמו שאר אחיו בסדרה.

ומעבר לזה, למה הASUS P5K PRO יותר טוב ל OC ? מה יש בו שאין ב P5K הרגיל ? ממילא כל סדרת ה P5K נחותה מהסדשרה של ג'יגהבייט ה P35-DSמשהו בגלל פאזות חשמל ושאר התוספות והיציאות אז למה להמליץ עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל EP35-DS3P יש גם הרבה יותר טוב (גדול יותר וכולל צינורות). הייתי מראה לך אבל לא מצאתי ביקורת רצינית וכל האנשים שהשתמשו בו או הגיעו ל 4GHZ עם E8000 ועצרו או הגיעו ל 3.2GHZ עם Q6600 ועצרו כי המעבדים התחממו/זכרונות הגבילו.

מבדיקות שראיתי על הגירסה הישנה של P35-DS3P הגיעו ל 485 FSB כניראה שאפשר יותר כי בבדיקה שראיתי עצרו כי התזמונים של הזכרונות הגיעו ל 7-7-7 והוא לא יכל להמהיר אותם יותר :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני חושב שאלך על ה EP35C-DS3R

אני אלך עליו כי אני קונה מKSP ושם יש רק את הדגם הזה בסביבות המחיר...[br]פורסם בתאריך: 23.04.2008 בשעה 23:51:35

ל EP35-DS3P יש גם הרבה יותר טוב (גדול יותר וכולל צינורות). הייתי מראה לך אבל לא מצאתי ביקורת רצינית וכל האנשים שהשתמשו בו או הגיעו ל 4GHZ עם E8000 ועצרו או הגיעו ל 3.2GHZ עם Q6600 ועצרו כי המעבדים התחממו/זכרונות הגבילו.

מבדיקות שראיתי על הגירסה הישנה של P35-DS3P הגיעו ל 485 FSB כניראה שאפשר יותר כי בבדיקה שראיתי עצרו כי התזמונים של הזכרונות הגיעו ל 7-7-7 והוא לא יכל להמהיר אותם יותר :screwy:

אתה יכול לנסות למצוא לי את הבדיקה הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחבר כרטיס אחד של והכל יעבוד בסדר.. אתה לא יכול לעשות SLI כי צ'יפסטים של אינטל לא תומכים.. רק צ'יפסט של תומך .. ומכאן לתשובה.. כרטיס אחד יעבוד בסדר.. מערך לא אפשרי.. לעומת זאת אם אתה רוצה כן מערך של שני אתה יכול לקנות שניים של ATI ולחבר אותם ב-CrossFire.. או שני HD3870*2 ואז יהיה לך QUAD CROSSFIRE !! חח :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחבר כרטיס אחד של והכל יעבוד בסדר.. אתה לא יכול לעשות SLI כי צ'יפסטים של אינטל לא תומכים.. רק צ'יפסט של תומך .. ומכאן לתשובה.. כרטיס אחד יעבוד בסדר.. מערך לא אפשרי.. לעומת זאת אם אתה רוצה כן מערך של שני אתה יכול לקנות שניים של ATI ולחבר אותם ב-CrossFire.. או שני HD3870*2 ואז יהיה לך QUAD CROSSFIRE !! חח :P

אתה בטוח שאני אוכל לחבר לשם כרטיס אחד של ?

כי אני חושב שזה לוח שמאוד יתאים לי אך החריצי X16 בעייתיים כי אני תכננתי לקנות 8800GT ולאחר מכן אולי עוד 8800GT

אז יש עוד לוח שהוא תותח בOC והוא בערך במחיר הזה אבל שאני אוכל לחבר אליו

ו6SATA לפחות ?

למישהו יש הצעה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ככה.. אתה יכול לחבר לכל לוח אם (צ'יפסט של אינטל, .. לא משנה מה..) שיש לו חריץ הרחבה PCI-E*16 כל כרטיס מסך תואם כמו 8800GT.. 3870.. הכל בעצם.. וזה יעבוד

אם תרצה מערך של שני כרטיסי מסך (אם אפשרי כמובן) אלה האפשרויות שלך :

לוח אם בעל צ'יפסט של אינטל - מערך של שני כרטיסים של ATI בלבד..

לוח אם בעל צי'פסט של - מערך של שני כרטיסים של בלבד..

אם אתה רוצה בעתיד אפשרות למערך של שני 8800GT אתה צריך לוח של .. זאת אומרת צ'יפסט 780,680 וכו'.. ולא P35.. או X38 וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח היחידי שמצאתי שנראה לי ראוי קרוב לתקציבך הוא ASUS P5N-D.. אני לא יודע כמה טוב הוא ל-OC.. ויש לו רק 6SATA.. אבל בתקציב הזה לא מצאתי משהו אחר.. אלא הלוחות האחרים שמצאתי.. יש עוד אחד של eVga ב-1400..

http://tms.co.il/cat/29/50:325

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא קונה רק בKSP ולא איכפת לו מכלום. אני לא מתעסק עם כזה קהל אז בהצלחה.

תביאו לו רק לינקים משם. בעצם זה לא משנה, הוא יחליט אח"כ שהוא לא ישים שום כרטיס שני ויחזור לקנות לוח עם PCI-E 1, אני מכיר אותו. זה כמו לדבר אל קיר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח היחידי שמצאתי שנראה לי ראוי קרוב לתקציבך הוא ASUS P5N-D.. אני לא יודע כמה טוב הוא ל-OC.. ויש לו רק 6SATA.. אבל בתקציב הזה לא מצאתי משהו אחר.. אלא הלוחות האחרים שמצאתי.. יש עוד אחד של eVga ב-1400..

http://tms.co.il/cat/29/50:325

טוב לבסוף אני סגור על ה GA-EP35-DS3P אומנם הוא CROSS FIRE אבל אני אקנה 8800GT ובעוד חצי שנה אמכור אותו ואקנה 2 של HD3870

ב CROSS FIRE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...