DELL 3008WFP מה דעתכם? - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 3008WFP מה דעתכם?

musari

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ U S A lR ][/\][ link=topic=331134.msg2885040#msg2885040 date=1209984036]

A01 היתעקשתי על זה...

קראתי בפורומים בחו"ל שעדיין גרסאת A01 לא שוחררה לחנויות ולספקים, אז ככה שהגרסה הזאת עדיין לא למכירה... (אני מדברת על ה-2408WFP)

האם גם הבטיחו לך שכן תקבל A01?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה הבטיחו הסברתי למוכר את הבעיה זה לא שזה פעם ראשונה שאני קונה ממנו זה כל חודש אני לוקח ממנו סחורה ב 5-10 אלף הוא משיג לי את הטוב ביותר במחיר נמוך כמה אתם חושבים הבאתי את המסך ? ניראה לכם שבמחיר שכל אדם קונה פשוט שווה לו לעשות לי הנחות כי כל חודש הוא מקבל מזומן בין 5 ל 10...המסך עלה לי 8600!ודרך אגב מהיתרשמות הוא באמת מיתחמם בקושי אפשר לנגוע בו אבל מבחינת בואו נגיד ככה סרטי DIVIX DVDRIP וכו וכו רואים ממש ממש גרוע סירטי בלו ריי זו ממש חוויה ליראות אני לא מבין איך יכולתי עד עכשיו ליראות באיכות פחות מזה מישחקים זה הכי כיף דוגמה במשחקי אסטרטגיה פיתאום כל כך נוח רואים חצי מפה באיכות חדה כל כך ,ונוח פיתאום רואים הרבה יותר יחידות על המסך עכשיו מישחקים כמו COD UNREAL CRYSIS רואים מבחינת חדות תמונה הבדלים ממש ממש רציניים יש לציין שמדובר על רזולוציה של 2560X1600! אני לא יודע ניסיתי לרדת קצת ברזולוציה אני לא יודע יש שם הרבה אין לי מושג על מה עוד יראו טוב כי שיורדים ברזולוציה פיתאום שי עיוותים באיקונים או בכתב אין לי מושג איך מכוונים מישו יודע מה רזולוציה של מסך רחב.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...