DELL 3008WFP מה דעתכם? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 3008WFP מה דעתכם?

musari

Recommended Posts

זה עדיין לא אומר כלום

המוצר הזה מצויין.

אתה די טועה פה כי זה אומר די הרבה...זה אומר ששווה לבדוק עוד איזכורים ברשת לגבי תופעות על המסך...זה לא בדיוק מסך זול ולא קונים דברים כאלה בכלל החברה...כל דבר לפני שקונים צריכים לברר בדיוק מה התקלות הנפוצות בו וכו'..אני מציע לברר עוד לגבי הוורסיות השונות ולבדוק מה התיקונים בינהם ושהולכים לקנות לדרוש את הוורסיה הטובה ביותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך יוצא שלקוח רוצה לשלם על הטוב ביותר ובחברה מוציאים מוצר לשוק שיש בוא תקלות? אני כרגע היזמנתי אם לא היה הפורום פה לא ההיתי מודע לגבי התקלות למה בכלל ממשיכים למכור את הגירסאות ולא מבקשים החזרות או לפחות תיקון על חשבון החברה? ככה סתם לתת ללקוח לשלם על הטוב ביותר ואחרי זה בבית הוא מגלה שיש בעיות? ובאתר החברה שם רושמים שהתמונה בו הכי טובה והמוצר הזה הטוב ביותר וכו וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

בוא נבהיר פה דבר או שניים.

מדובר במסך מעולה!!!

הוא IPS

ניגודיות גבוהה

זוית צפייה מעולה

וגם יש לו זמני תגובה נמוכים.

וגם מרחב צבעים ענק!

החסרונות הם בגלל הסקאלר שהוא קצת בעל INPUT LAG מסויים, לא נורא ורוב האנשים לא מרגישים את זה, אבל זה קיים.

לגבי התחממות וכו', טוב מה רצית זה מסך 30, חתיכת גודל שדורש כמות חשמל רצינית.

אני מכיר כמה אנשים בחול שיש להם ומאוד מרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=331134.msg2866497#msg2866497 date=1208839098]

איך יוצא שלקוח רוצה לשלם על הטוב ביותר ובחברה מוציאים מוצר לשוק שיש בוא תקלות? אני כרגע היזמנתי אם לא היה הפורום פה לא ההיתי מודע לגבי התקלות למה בכלל ממשיכים למכור את הגירסאות ולא מבקשים החזרות או לפחות תיקון על חשבון החברה? ככה סתם לתת ללקוח לשלם על הטוב ביותר ואחרי זה בבית הוא מגלה שיש בעיות? ובאתר החברה שם רושמים שהתמונה בו הכי טובה והמוצר הזה הטוב ביותר וכו וכו...

זה פשוט...כסף....קל מאוד בתור חברה להגיד שיש לך את המוצר הטוב ביותר בשוק, ומן הסתם כשזה מוצר קצה די אקזוטי אז סביר שיהיו לו בעיות כי לא היה לחברה כל כך הרבה ידע בייצור של כזה דבר...אז מוציאים וורסיות חדשות ומנסים להשתפר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

בוא נבהיר פה דבר או שניים.

מדובר במסך מעולה!!!

הוא IPS

ניגודיות גבוהה

זוית צפייה מעולה

וגם יש לו זמני תגובה נמוכים.

וגם מרחב צבעים ענק!

החסרונות הם בגלל הסקאלר שהוא קצת בעל INPUT LAG מסויים, לא נורא ורוב האנשים לא מרגישים את זה, אבל זה קיים.

לגבי התחממות וכו', טוב מה רצית זה מסך 30, חתיכת גודל שדורש כמות חשמל רצינית.

אני מכיר כמה אנשים בחול שיש להם ומאוד מרוצים.

הוא לא רצה לציין אם המוצר טוב או לא טוב, אלא ליידע דבר חשוב מאד - שהמוצר הורד מהמדפים על ידי היצרן (כשה2407WFP-HC למשל לא הורד). שכל אחד יסיק את מסקנותיו, נראה לי שהעובדה הזו בהחלט מצריכה אפילו קצת יותר משיקול דעת ממוצע לפני קנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מחכה בקוצר רוח , וכמובן תתחדש :xyxthumbs:

תדווח בעיקר על נושא ה BACK BLEEDING (אור בקצוות המסך)

התחממות המסך

איכות צבעים ופיזורם

זמן תגובה - נסה לשחק משחקים מאוד מהירים כמו משחק ישן סטייל HALF LIFE 2 (הראשון) ותעשה תנועות זריזות ודווח אם רואים הבדלים

טקסט - כמה חד וברור

קורונה - אם יש וכמה

ואם אפשרי - אז חבר קונסולת ותגיד איך רואים וכנ"ל לגבי BLUE RAY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tbhאני יביא תמצלמה מאחותי ואני ישים כי הצילום מהפלא לא משו בכלל ואז אני יעלה ביקורת בכללי אני על רזולוציה של 2560 על 1600 שולחן עבודה ענק צבעים ממש ממש עמוקים בולטים במיוחד ב BLUE RAY הורדתי רובוטריקים גירסה של 23 גיגה רואים כל גרגיר אבק זויות באמת אין שינוי בתצוגה אבל אני יביא ואז אני יכול לצלם גם רקע שחור וכו וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב

איזה REVISION של המסך זה?

ושמעתי שהרבה בעיות נפתרו בA01, לעומת A00, אבל מצד שני ישנם מסכי A01 שעדיין בעייתים, אז מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...