צריך המלצה למדריכים לGUI לC/C++ - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למדריכים לGUI לC/C++

00000

Recommended Posts

File -> New ->project -> VISUAL C++ -> WIn32 -> WIN 32 PROJECT -> OK -> FINISH

ויש לך תוכנית רצה וחלון בסיסי.

קצת יותר ברצינות, לא ניראה לי שידע ב C מספיק למה שאתה רוצה לעשות. יצירת ממשק משתמש גרפי ( חלונאי) ב C++ זו משימה לא פשוטה שדורשת ידע טוב ב C++. אתה יכל לנסות לעבוד אם MFC ( מדריכים בגוגל) אבל זה ארוך ומיגע, ודי סוס מת בימינו. יש גם ספריות חופשיות שמאפשרות לך ליצור GUI כמו FLTK, שהיא נחמדה ופשוטה יחסית ומאפשרת לך לעשות דברים ממש נחמדים, אבל זה גם דורש ידע ב C++.

פיתרון יותר פשוט עבור יכל ליהיות VB, שתאפשר לך לצור GUI בקלות, שפה ממש קלה ללמידה. אפשרות שנייה C# / JAVA ( או דלפי') שגם שם אתה יכל ליצור חלון בקלות יחסית, אם כי ללמוד את השפה יקח לך הרבה יותר זמן מ VB.

אבל בכל מקרה, C זה לא מספיק במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "לא רק את הסינטקס"?

להכיר את הקלאסים השונים של .NET?

מה ההבדל בין זה לבין להכיר את הקלאסים והפונקציות של VB?

דווקא הייתי אומר ש-.NET יותר קל.

חוץ מזה, VB6 היא שפה מיושנת. אין סיבה להמשיך לעבוד איתה היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל "להכיר" את הפונקציות והקלאסים השונים יש את MSDN. זאת לא הייתה הכוונה שלי.

לא הייתי אומנר שאין סיבה. לכם דבר יש סיבה. יש שפות יותר ישנות מ VB שעדיין עובדים איתם היום איפה שצריך.

במקרה זה צריך חלון, ב VB זה יקח בדיוק כמה שניות, אני לא רואה סיבה להכניס לפה את ה .NET. אבל אני לא יודע למה הוא צריך את החלון הזה ומה הוא מתכון לעשות איתו. אולי לצרכים שלו VB לא מתאים,אבל את זה אי אפשר לדעת מבלי לדעת את הצרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם ספריות חופשיות שמאפשרות לך ליצור GUI כמו FLTK, שהיא דחמדה ופשוטה יחסית ומאפשרת לך לעשות דברריים ממש נחמדים

אפשר קצת מידע על זה , מה זה ? איפה אני יכול למצוא את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...