סקר: כמה קיבלתם בפסיכומטרי? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: כמה קיבלתם בפסיכומטרי?

00000

מהו הציון שלכם בפסיכומטרי?  

2497 הצבעות

1. 1. מהו הציון שלכם בפסיכומטרי?

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

745 (לא זוכר כמה כל חלק) אבל זה מבחן ממש לא מייצג...אפילו מסתובבת שמועה שממחזרים את השאלות כל חמישה מועדים.

לצורך העניין אני מכיר סטודנט מצטיין לפיזיקה שהוציא 680 בפסיכומטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא עושים כמו באירופה? שם לכל מחלקה יש את מבחני הכניסה שלה, שרלוונטיים למה שהולכים ללמוד.

אין לי בעיה עם הפסיכומטרי עצמו, השאלה היא מידת הרלוונטיות. אין שום סיבה שבן אדם שהולך ללמוד פיזיקה קוואנטית ילמד פתגמים בעברית, ואין סיבה שמי שהולך ללמוד הסטוריה של המזרח הקדום ידע לפתור משוואות ריבועיות. ולא, אין כאן נושא של "השכלה כללית" או "ידע כללי" כי ברור לכולם ששוכחים הכל ברגע שמקבלים בדואר את התוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רצית,

ממתי שיטת החינוך בישראל היא טובה?

הכל מעפן כאן בשנים האחרונות, לומד את הכל בשביל סתם בלי שום קשר למה שאתה הולך ללמוד,

גם אני אף פעם לא הבנתי את זה, זה פשוט כאילו בכוח תלמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

737 פעם ראשונה מקורס של לחמן מהצבא (מרוצה מהקורס).

לא זוכר פירוט.

לא ממש משקף הצלחה היה לי אחלה פסיכומטרי אבל קרסתי השנה בלימודים באופן מוחלט.

(נו טוב גם בגרויות לא עשיתי טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי 580.

התפלגות:

כמותי-89

מילולי-125

אנגלית-141

אני לא חומר של 700+, זה בטוח, אבל אני מאמין שאני יכול להשיג 620-630. פשוט כאשר התחלתי ללמוד לבחינה פעם נוספת החומר עשה לי חשק להקיא. לא הייתי מסוגל לראות את החרא הזה יותר. האמת זה גם לא מעניין אותי יותר מידי כי אני ממילא לא מתעניין בפקולטות המבוקשות ככה שאין לי בכלל סיבה לשאוף לציון גבוה.

מאחר ואני נמשך לביולוגיה החלטתי ללמוד במקום היחיד המאפשר לימודי ביולוגיה (בעיקר בוטניקה) עם מקצוע פרקטי - הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית ברחובות. אתחיל את לימודי באוקטובר הקרוב אחרי שאסיים את קורס הקיץ בכימיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפסיכו מהווה רף חרישה, ורף כסף. לכן אני כל כך שונא אותו.

אני עשיתי דרך הצבא, והקורס היה פשוט מזופט, חברה שלי עשתה אחרי, דרך אנקורי, והיה קורס מושקע פי 2.

אני אישית מאוד נגד זה, ואני גם רואה כמה זה מעיד על ה-"הצלחה" של שאר הסטודנטים אצלי בתואר. תאמין לי, יש לנו מספיק עם פסיכו' של +750, וואללה, הם לא... "איי יאיי איי" :P.

לא יודע, הייתי שמח אם הייתה דרך אחרת, אבל רוב הסיכויים שאין.

אני רק שמח שעברתי את זה, ללא סבל נוראי, ועכשיו אני סובל לי בשקט בתואר חח :)

הולדן, מה שלום פיבי? הווליום עוזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...