אשכול בקשות לזיהוי שירים .V2 - עמוד 41 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול בקשות לזיהוי שירים .V2

00000

Recommended Posts

• תגובות 934
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ישנו איזה שיר ישראלי, יכול להיות ששל שלמה ארצי או מישהו כזה, שהפזמון שלו (נדמה לי) מתחיל במילים "כל דבר" או "וכל דבר", ואת המילה דבר הוא מושך... ואז יש גם בפזמון את המילים מה לומר, וגם את הלומר הוא מושך. אני די בטוח שבשיר מופיעות גם המילים מכאיב ומבלבל.

יש למישהו מושג איזה שיר זה? תקוע לי בראש כבר שנים ואני מת לשמוע אותו.

טוב, מסתבר שלא חיפשתי בדיוק את המילים הנכונות:

אני בטוח שזה השיר הזה:

http://www.youtube.com/watch?v=ojbMYzB4Y7c

http://www.mp3music.co.il/Lyrics/3901.html

זה לא Cover של מישהו? אני לא בטוח ששמעתי את זה ככה ברדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח ששמעתי אותו לפני שנים, של זמר אחר, או שהסולן שלהם דומה בקול למישהו אחר... ככה או ככה, שמעתי אותו בשיעור נהיגה, ברדיו, לפני שקיבלתי רישיון.

אני חושב שזה כיסוי שהם עשו למישהו אחר, כי הוא נשמע ממש מוכר, כאילו שמעתי אותו כשהייתי ילד, עברו כמה שנים שבהן הוא ירד מהמצעדים, ואז בגלל ה-Cover נהיה פופולארי שוב. לא יודע :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח ששמעתי אותו לפני שנים, של זמר אחר, או שהסולן שלהם דומה בקול למישהו אחר... ככה או ככה, שמעתי אותו בשיעור נהיגה, ברדיו, לפני שקיבלתי רישיון.

אני חושב שזה כיסוי שהם עשו למישהו אחר, כי הוא נשמע ממש מוכר, כאילו שמעתי אותו כשהייתי ילד, עברו כמה שנים שבהן הוא ירד מהמצעדים, ואז בגלל ה-Cover נהיה פופולארי שוב. לא יודע :-\

זה שיר בן יותר מ10 שנים והוא מקורי שלהם

ההלהקה "הצליחה" רק כמה שנים אחרי שהאלבום יצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא Cover של מישהו? אני לא בטוח ששמעתי את זה ככה ברדיו.

זה לא קאבר, פשוט הגרסה שרצה ברדיו (בעיקר גלגלצ) היא גרסה שהוקלטה בהופעה, והיא הרבה יותר טובה לכל הדעות מגרסה של הדיסק המקורי.. (זאת שבYOUTUBE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך קוראים לשיר שיש בפרסומת החדשה של סיאט איביזה שרואים איביזה אדומה ואיביזה צהובה והנוסעים מפזזים לצלילי השיר?

זה שיר מוכר לאללה אני רק לא יודע איך קורים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קאבר, פשוט הגרסה שרצה ברדיו (בעיקר גלגלצ) היא גרסה שהוקלטה בהופעה, והיא הרבה יותר טובה לכל הדעות מגרסה של הדיסק המקורי.. (זאת שבYOUTUBE)

זה מסביר הרבה :) בגרסה של הקול של הסולן מלוכלך משהו, ואני לא יודע אם זה בגלל הדחיסה או בגלל שזה ככה בהקלטה המקורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיר עצוב/רגוע כזה

הפזמון הולך oh i try.. i try...

but i never gonna grow old

ואז יש i dont believe in mortal love

חיפשתי בגוגל כל שורה ואני מבין שאלה מילים שאני דיי המצאתי אז... תשתדלו לעזור בכל מקרה :x

עריכה: קוראים לשיר Modern love אבל אני לא מצאתי את הביצוע שאני מחפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך קוראים לשיר שיש בפרסומת החדשה של סיאט איביזה שרואים איביזה אדומה ואיביזה צהובה והנוסעים מפזזים לצלילי השיר?

זה שיר מוכר לאללה אני רק לא יודע איך קורים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...