לאיזה חברת אינטרנט להתחבר? עוזב את 012 ומחפש חברה נורמלית. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה חברת אינטרנט להתחבר? עוזב את 012 ומחפש חברה נורמלית.

AKIRA972

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי הם הפכו לבלתי נסבלים

גם בגלישה, גם ב-P2P וגם בעוד כל מיני דברים שלא יצויינו פה.

שלא לדבר על שינוי תעבורה שהם עשו (שזה בכלל לא חוקי לפי דעתי).

הייתי ב-012 בערך 10 שנים, מאז שהתחיל ה-ADSL, אז היום לא היו לי תלונות, אבל ב-4 חודשים האחרונים אמרתי להם ביי ביי לטובת נזק ואני לא מסתכל אחורה.

ואגב, אם אתה מתקשר אליהם ואומר שאתה רוצה להתנתק, הם אפילו לא שואלים את הסיבה, הם אומרים, זה בגלל XYZ?

הם מודעים לזה, שאר הספקיות גם מודעות לזה, ולכן יש מירוץ אחר הלקוח ...

יכול להיות שמשום מה לך זה לא מפריע, אבל P2P שלא עובר 10-20 K ממקומות פרטיים... ואללה, זה מוגגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mind_storm - הנה ככה כמה בעיות בחטוף:

הורדות ביטורנט מוגבלות (מוכח) - התחברתי לבב"ל עם משתמש של חבר, עובד פלאים. אותו טורנט, אותו מספר מקורות.

שעות מסוימות שהאינטרנט איטי עד כדי חוסר יכולת לצפות בסרטונים ב . ולא אין לי רוגלות, ולא וירוסים.

ניתוקים. האינטרנט פשוט מתנתק על דעת עצמו. לא משנה איזו הגדרה שיניתי.

בלתי אפשרי לשחק במשחקים מרובי משתתפים לרבות RPG. גם הקאונטר סטרייק זייף פה ושם.

בקיצור ולעניין, אני מחובר עכשיו ל 014 (בזק בינלאומי) בכבלים ואני מרוצה עד הגג. פשוט נעלמו הבעיות.

קיבלתי 4 חודשים חינם עם התחייבות לחצי שנה כשהמחיר אח"כ הוא 69.90 (קצת יקר אבל על איכות משלמים).

אז מילה אחרונה - .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוריד המון בביטורנט, גם באתרים פרטיים ואף פעם לא הייתה לי בעיה, קשה לי להאמין שלמשתמש אחד יעשו הגבלות ולשני לא, אני קורא בהרבה מקומות על זה, אבל מעולם לא נתקלתי בזה.

אל תחשבו שיש לי אינטרס אצל 012 , פשוט באמת ובתמים אני לא נתקלתי בשום בעיות מהסוג עליהם מדובר רבות ברשת, אולי אני מקרה נדיר , לא יודע :nixweiss:

תחלס אם היו לי בעיות כמו שאתם מתארים לא הייתי נשאר שניה אצלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה לא במקרה עובד ב-012\סמייל? אני עם 012

ואני מצטער על היום שהצטרפתי אליהם אשכרה מהפח אל הפחת,

הייתי בברק ובהוד חוכמתי עברתי ל-012. יותר משנתיים אני לא

רואה נורמלי, לשמחתי חודש הבא נגמרת לי המחוייבות

אצלם ואני יעבור לחברה יותר נורמלית (לתקוותי).

012 השתמשה בעוד תרגילים מכוערים בשביל לפגוע במשתמשי

ה-P2P אבל לא נכנס אליהם.

"להצביע ברגליים, לעזוב את 012."

יצא חרוז :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לקוח של יס אתה יכול לעשות איזה חבילה שגם לתשתית וגם לספקית תשלם יחד בסביבות ה90-100 שקל שזה אחלה לדעתי.

אני מוריד המון בביטורנט, גם באתרים פרטיים ואף פעם לא הייתה לי בעיה, קשה לי להאמין שלמשתמש אחד יעשו הגבלות ולשני לא, אני קורא בהרבה מקומות על זה, אבל מעולם לא נתקלתי בזה.

אל תחשבו שיש לי אינטרס אצל 012 , פשוט באמת ובתמים אני לא נתקלתי בשום בעיות מהסוג עליהם מדובר רבות ברשת, אולי אני מקרה נדיר , לא יודע :nixweiss:

תחלס אם היו לי בעיות כמו שאתם מתארים לא הייתי נשאר שניה אצלם

לגבי האמירה הזאת ,הגבתי בדיוק כמוך לפני כמה ימים על סיפור דומה, ונוכחתי לדעת שטעיתי ויש חופשי הגבלות חופשי מצד הספקיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה לא במקרה עובד ב-012\סמייל? אני עם 012

ואני מצטער על היום שהצטרפתי אליהם אשכרה מהפח אל הפחת,

הייתי בברק ובהוד חוכמתי עברתי ל-012. יותר משנתיים אני לא

רואה נורמלי, לשמחתי חודש הבא נגמרת לי המחוייבות

אצלם ואני יעבור לחברה יותר נורמלית (לתקוותי).

012 השתמשה בעוד תרגילים מכוערים בשביל לפגוע במשתמשי

ה-P2P אבל לא נכנס אליהם.

"להצביע ברגליים, לעזוב את 012."

יצא חרוז :yelclap:

לא, אני לא עובד באף ספקית ומאז שהצטרפתי אל 012 באופן אישי לא סבלתי מבעיות חוץ מתקופה מאוד קצרה של שבועיים שהיו בעיות בשיתוף קבצים ובסוף זאת הייתה בכלל בעיה בנתב שלי.

על כל ספק יש סיפורי אימה ותלונות, שמעתי כבר על הכל כולל הכל.

אפילו שדיברו על הזיוף בUPLOAD בP2P אני לא נתקלתי בזה, אבל הייתי עצבני מחשש שיסרגו לי משתמש בטראקר שלי, אבל זה לא קרה.

אבל יודעים מה, סבבה, תעזבו את 012, תשאירו לי רוחב פס יותר גדול... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא קשה להאמין, כי זה בדיוק מה שקורה. חלק מהלקוחות חלק מהזמן סובלים מאיטיות והגבלות. יש כאלה שכל הזמן. זה שום דבר אישי. אולי הם מסמנים גולשים כבדים, אולי זה סתם אקראי.

על כל ספק יש סיפורי אימה ותלונות, שמעתי כבר על הכל כולל הכל.

נכון, והכל נכון. 014 לא נותנים שרות טוב במיוחד כרגע, אבל נראה שבממוצע הם עדיין הרע במיעוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק 014

שנים אני איתם ואף פעם לא ניתקלתי בבעיות איתם

נכון, והכל נכון. 014 לא נותנים שרות טוב במיוחד כרגע, אבל נראה שבממוצע הם עדיין הרע במיעוטו.

לא חושב שזה נכון לאחרונה אני סובל מבעיות שנובעות מהתשתית (הוט) וב-014 עזרו לי מאוד וגם דאגו לקשר אותי להוט כל הזמן ולהסביר להם על הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה אם יהיה לך את כל הרוחב פס שבעולם, הרי אתה גם ככה חסום

על 15 קב"ש. אז מה זה שווה?

אתה מוזמן לקרוא ולעיין:

http://itk98.linuxsecured.net/traffic.shaping.pdf

חחח

אז תסביר לי איך אני מוריד כל לילה בין 4 ל7 ג'יגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...