איזה משחק מבין הארבעה עדיף? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה משחק מבין הארבעה עדיף?

amit1242

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה כללית מידי.

יש לך פה מירוצים ,התגנבות ,פעולה ??

השאלה האמיתית היא מה אתה מעדיף?

איזה ג'אנר? סוג מישחקיות?

המשחקים פה הם דוגמאות של שמיים וארץ, ולא היגיוני לקחת עצה לגבי משחק.

כל הארבעה טובים השאלה מה אתה הכי מעדף עכשיו לשחק..?

:xyxthumbs:

אבל בכל זאת אני אישית מעדיף את RAINBOW SIX VEGAS ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RAINBOW SIX משחק מעולה אבל הפורט גרוע והוא לא פועל טוב בכלל...

במקומך הייתי מטלבט בין היטמן וספלינטר סל.

שיחקתי היטמן וזה אחד המשחקים אחי... דיי ארוך וממש גורם לך להפעיל את המוח, למרות שעכשיו יש שיגידו שהAI קצת נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RAINBOW SIX משחק מעולה אבל הפורט גרוע והוא לא פועל טוב בכלל...

במקומך הייתי מטלבט בין היטמן וספלינטר סל.

שיחקתי היטמן וזה אחד המשחקים אחי... דיי ארוך וממש גורם לך להפעיל את המוח, למרות שעכשיו יש שיגידו שהAI קצת נמוך.

לא ,אני דווקא מחזק את המילים שלך ,ספלינטר איכותי בהחלט .אבל שוב אולי פותח הדיון יאמר לנו מה הוא משחק בדרך כלל.

זה יעזור להמלית לו בצורה יותר אובייקטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר פה כבר, המשחקים הנ"ל הם כלל וכלל לא מאותה הקטגוריה

ולכן אי אפשר לנסות להשוות ביניהם.

אך אם תשאל אותי באיזה משחק הכי נהנתי לשחק הייתי אומר Hitman : Blood Money.

שיחקתי בכל המשחקים הנ"ל חוץ מ-NFS : PS ולמרות שלא שיחקתי בו אני בטוח שהיטמן יותר טוב גם ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בebay אם אפשר למצוא אותם בפחות מ100 שקל מצאתי רק spinter cell ב80 (חדש כולל משלוח) . לי זה יותר כדאי לקנות בebay כי אני אוהב משחקים לא פופולארים (אסטרטגיה בתורות, בניה וניהול ) וגם יש לי גישה. החנות היחידה שמיבת משחקים שאני אוהב מוכרת אותם במחירים בלתי הגיוניים . פעם קניתי משחק בפי 5 יותר זול מהמחיר שלהם (היה לי מזל בפומבית) ופעם אחרונה שקניתי משחק יצא לי פי 2 יותר זול אם לא פחות. אני קמצן מטבעי אבל אם יש להם משהו במחיר נורמאלי אז אני קונה בארץ.

כדאי שפותח השירשור יגיד לנו איזה משחקים הוא כן אוהב ואיזה משחק הוא באמת רוצה במקום לבזבז כסף על משחק שמישהו המליץ לו ולהתאכזב. חוץ מזה לרוב המשחקים האילו יש demo וסרטים שאפשר להתרשם מהם לפני שקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז ככה....אני בעיקרון אוהב הכל...כל הסוגים אני משחק: אסטרטגיה,FPS,התגנבות,מרוצים,,תפקידים,הרפתקאות..בקיצור אין סוג שאני לא אוהב..

עכשיו אני אפרט קצת יותר..

RAINBOW SIX VEGAS - בינתיים נראה לי שאני רוצה אותו...ראיתי סרטונים ומאוד התלהבתי..

HITMAN:BLOOD MONEY - גם,נראה לי משחק מאוד טוב,יש לי את השני ועדיין לא יצא לי לשחק בו.

SPILNTER CELL : DOUBLE AGENT - גם נראה לי נחמד,קניתי לפני חודשיים את הראשון השני והשלישי בחמישים שקל וגם,עדיין לא יצא לי לשחק...

NEED FOR SPEDED: PRO STREET - אני עכשיו חורש על UG2 [ אני מפגר בזמנים קצת :P ] אתם אומרים לי שPRO STREET כל כך גרוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, שלושת המשחקים מעולים (חוץ מניד פור ספיד פרו סטריט, כן? )

לשלושתם אתה צריך מחשב חזק.

היטמן 4 קצר מדי....

המשחק שיתן לך הכי הרבה שעות משחק ואת התמורה הכי טובה לכסף זה ספלינטר סל 4.

R6V משחק נחמד ביותר (קח בחשבון שעוד שבוע יוצא משחק ההמשך שלו....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, ספלינטר סל 3 היה המשחק הכי טוב בסדרה אבל 4 לא נופל ממנו בהרבה. זה משחק שאתה צריך לחשוב יותר מה יקרה אם תעשה ככה ומה יקרה אם תעשה ככה (סוכן כפול), זה משחק ממש נחמד.....

R6V הוא משחק שכמעט כל הזמן יש לך אקשן אבל לא צריך לחשוב בו יותר מדי, רק לבחור נקודת כניסה למבנה ודברים קטנים כאלה, זה תסריט שנכתב מראש ואתה משחק לפיו כל המשחק.

היטמן לא ממליץ לך כי הוא משחק שמשחקים אותו רק פעם אחת, גג פעמיים. R6V שיחקתי פעמיים (פעם אחת במחשב הישן על הגדרות נמוכות ופעם שניה על המחשב החדש על הכי גבוה), ניסיתי פעם שלישית אבל זה כבר לא מעניין ואני פורש אחרי פחות מ5 דקות משחק (עוד לפני וגאס!!! .... )

אם יש לך את שלושת הספלינטר סל הראשונים ואהבת את הסגנון אז קח את הרביעי.

לפי דעתי לך את ספלינטר סל.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HITMAN:BLOOD MONEY - גם,נראה לי משחק מאוד טוב,יש לי את השני ועדיין לא יצא לי לשחק בו.

SPILNTER CELL : DOUBLE AGENT - גם נראה לי נחמד,קניתי לפני חודשיים את הראשון השני והשלישי בחמישים שקל וגם,עדיין לא יצא לי לשחק...

אתה אומר שיש לך משחקים מאותה סדרה שאפילו לא התקנת על המחשב שלך? אז למה בכלל אתה רוצה לקנות משחק חדש ועוד מהסדרות האילו?

רוב המשחקים שצינת הם FPS ואחד משחק מירוצים. אולי אתה צריך להחליף ג'אנר או לקנות משחקי online ולא כלכך להתמקד על סדרות האילו. אם אתה אוהב אלימות חסרת טעם ומירוצי מכוניות אולי כדאי לך לנסות את (אני לא אוהב אבל מכיר את המשחק) . אני חושב שהם שיחררו אחד או שניים להיות freeware . אם אתה אוהב כלכך הרבה ג'אנרים אולי תחפש משחקים קצת שונים מהmainstream (אני בכלל לא משחק FPS או RTS :lol: ) . יש גם ים של משחקים ישנים טובים שאם לא אכפת לך מהגרפיקה שווה לנסות אותם.

אם יש לך כרטיס אשראי בינלאומי תבדוק מה שיש בebay . לרוב זה המקום הכי טוב להשיג מבחר גדול של משחקי עם מחיר + משלוח טוב. יש גם חנויות בחו"ל ששולחות לישראל אבל לPC לרוב אין להם הרבה מבחר ויש להם בעיקר משחקי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NFS מעולה. אתם פשוט לא רגילים לשינוי שקרה בסדרה מאז המשחקים הקודמים.

צריך קצת להתרגל ופתאום גם צריך ללחוץ קצת על הבלמים ולא רק לתת פול גז. אחרי כמה מרוצים תשימו לב כמה הוא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...