איזה משחק מבין הארבעה עדיף? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה משחק מבין הארבעה עדיף?

amit1242

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה אומר שיש לך משחקים מאותה סדרה שאפילו לא התקנת על המחשב שלך? אז למה בכלל אתה רוצה לקנות משחק חדש ועוד מהסדרות האילו?

רוב המשחקים שצינת הם FPS ואחד משחק מירוצים. אולי אתה צריך להחליף ג'אנר או לקנות משחקי online ולא כלכך להתמקד על סדרות האילו. אם אתה אוהב אלימות חסרת טעם ומירוצי מכוניות אולי כדאי לך לנסות את (אני לא אוהב אבל מכיר את המשחק) . אני חושב שהם שיחררו אחד או שניים להיות freeware . אם אתה אוהב כלכך הרבה ג'אנרים אולי תחפש משחקים קצת שונים מהmainstream (אני בכלל לא משחק FPS או RTS :lol: ) . יש גם ים של משחקים ישנים טובים שאם לא אכפת לך מהגרפיקה שווה לנסות אותם.

אם יש לך כרטיס אשראי בינלאומי תבדוק מה שיש בebay . לרוב זה המקום הכי טוב להשיג מבחר גדול של משחקי עם מחיר + משלוח טוב. יש גם חנויות בחו"ל ששולחות לישראל אבל לPC לרוב אין להם הרבה מבחר ויש להם בעיקר משחקי .

::)התקנתי את כולם,ואפילו שיחקתי קצת. עכשיו אני פשוט מתמקד בשני משחקים..ואני בסך הכל קונה משהו בבאג אז אציתי לקנות משחק במאה שק'ל,מה סיבכת אותי עם ONLINE ומשלוחים בחו"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תקוע עם זיכוי שלהם?

אני מחפש שם לפעמים משחקים זולים אבל המבחר שלהם לא משהו. בדקתי הרגע את האתר שלהם והמבחר שם על הפנים . וחוץ מזה הם גם יחסית יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תקוע עם זיכוי שלהם?

אני מחפש שם לפעמים משחקים זולים אבל המבחר שלהם לא משהו. בדקתי הרגע את האתר שלהם והמבחר שם על הפנים . וחוץ מזה הם גם יחסית יקרים.

לא תקוע עם שום זיכוי,יש לי מאה שקל ואני רוצה לקנות משחק. ארבעת המשחקים שאמרתי נמצאים שם [וחלק בטאוור רקורדס] ושאלתי סה"כ מה עדיף. באתר אין את המבחר האמיתי שלהם..טוב,נראה לי אני הולך על וגאס אבל אני אשמח לשמוע עוד דעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...