שאלה לגבי DELL 2408FP - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי DELL 2408FP

shlomishlomi

Recommended Posts

זה תלוי בהרבה דברים

בדרך כלל המחיר הראשוני ממש בהשקה גבוה יותר ומיועד לאלו שאוהבים וחייבם ממש לקנות את ההכי חדש איך שמגיע

אחרי שהיבוא נהיה סדיר ועל ידי ונמכר על ידי כל החנויות המחיר מתייצב ואז זה כבר עניין של שער דולר שיורד או עולה מלאים וביקוש

קשה לדעת מראש לאן כל דבר ימשוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא, אבל יש בארץ קרוב ל 6 מיליון איש שמשפיעים על המחיר של המסך הזה. הביקוש של הצרכנים הוא אחד הגורמים החזקים שמשפיעים על מחירו והביקוש בארץ נקבע על ידי ההעדפה של כל צרכן פוטנציאלי בארץ כשיש קשת שלמה של העדפות (כשהעדפה יכולה להיות למשל: כלום, מסך CRT עתיק, מסך 24 של BENQ וכו'...). הביקוש עצמו גורם לשאר המושגים שהזכרת לפעול (או לא לפעול, או בקושי לפעול).

במוצר שירצו אותו "קצת יותר מ 5 אנשים", לרוב פועלת מערכת מסועפת של פעולות והשפעות חוזרות עם הרבה דינמיקה עד שמגיעים לשיווי משקל שהוא המחיר.

תאריך ההשקה של המוצר הוא שלב די מוקדם של אותה מערכת דינמית בו המחיר הוא לרוב מעל אותו שיווי משקל, זו הסיבה לעובדה שלרוב יש מחיר גבוה בתאריך יציאה, וזה מעורבב עמוק עם העובדה שעדיין התחרות נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן לך דוגמא קטנה לכוונה בביקוש,זה לא רק כמה אנשים ילכו לקנות למשל נקסטופ נראה לי הייתה הראשונה שפירסמה למכירה ביבוא מקביל.

אנחנו יודעים שנציג שלהם גולש כאן (וזה דבר טוב להיות קשוב לקהל) שהם רואים את הבאז שיש סביב המסך ואי אפשר להגיד שלא היה,אז גם אם הם קנים מדל את המסך באותו מחיר כמו ה 2407 בגלל הציפייה המחיר עולה וכמו שראית המחיר הראשון שפורסם היה 3600 ומאז כבר הספיק לרדת ל 3450 כבר ירידה של 4 אחוז לדעתי עוד לפני שנמכר המסך הראשון ופה נכנס גורם התחרות זה קרה כי עוד כמה חנויות התחילו למכור אותו

נ.ב

לפותח התארד בגודל מסכים של 24 אינץ יש רק את הגירסא הרחבה ה WFP ולא הרגילה FP כמו שרשמת בכותרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התארד בגודל מסכים של 24 אינץ יש רק את הגירסא הרחבה ה WFP ולא הרגילה FP כמו שרשמת בכותרת

כן התכוונתי לגרסה הרחבה טעות שלי..

אממ אז הבנתי שהמחיר לא ירד בקרוב...

טוב תודה לעוזרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הראשון שפורסם היה 3600 ומאז כבר הספיק לרדת ל 3450 כבר ירידה של 4 אחוז לדעתי עוד לפני שנמכר המסך הראשון

באתר של נקסטופ המחיר הוא 3,650 - אז או שלא הבנתי אותך או שיש פה חוסר דיוק

ופה נכנס גורם התחרות זה קרה כי עוד כמה חנויות התחילו למכור אותו

אילו חנויות נוספות מוכרות את ה-2408WFP ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה כאן שירשור לפני כמה ימים שמישהו הראה חנות שמוכרת כבר ב 3450 לא מוצא את השירשור כרגע.

בגדול אם אתה מתלבט בין ה 2407 ל 2408 אתה באמת צריך להחליט מהר כי המלאי של ה 07 יורד והולך אם ההתלבטות היא בין ה 2408 למשהו אחר חכה קצת אין לך מה למהר תן למחיר כמה ימים או שבועות ספורים להתייצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי ה סרטון על מבחן ה Ghosting כמו שהיה (ככה טוענים) בדגם הקודם...

בסרטון הוא עבר בהצלחה

אני התרשמתי שבעיית הגוסטינג ב-2407HC היא לא כל כך מציקה.

כשמחפשים את זה - מוצאים את זה.

כשלא מחפשים את זה (נניח בסרטים , משחקים או עבודה משרדית "רגילה") - אז לא ממש שמים לזה לב...

הרבה יותר מעניין אותי לשמוע על הבעיות של ה-2408 בהקשר של ההילה מסביב לטקסט שכנראה תהיה הרבה יותר רלוונטית לגבי באופן אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...