nvidia 710i vs intel x38/x48 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

nvidia 710i vs intel x38/x48

orelzion

Recommended Posts

אני לא בטוח שיש 710i, אולי התכוונת ל-610i?

בסדרה 7 של NVIDIA יש את הערכות הבאות:

http://www.nvidia.com/object/nforce_700i.html

בכל מקרה רק ה-790i וה-790i Ultra יכולים לעמוד מול ה-X38/48 של אינטל כי רק הם תומכים ב- במהירות 1600.

אתה צריך גם להחליט מראש עם איזה כרטיס מסך אתה הולך. אם כרטיס מסך של אז אתה חייב ערכה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך גם להחליט מראש עם איזה כרטיס מסך אתה הולך. אם כרטיס מסך של אז אתה חייב ערכה של .

אתה בטוח? ממה שאני הבנתי, התמיכה המדוברת, קשורה רק לSLI או ל-Crossfire,

ושמבחינת כל כרטיס בודד, הוא מסוגל לתפקד תחת ערכת שבבים שאינה תוצרת-נתמכת יצרנית הכרטיס הספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שיש 710i, אולי התכוונת ל-610i?

סליחה לא שמתי לב, התכוונתי ל 790i כמובן.

אתה צריך גם להחליט מראש עם איזה כרטיס מסך אתה הולך. אם כרטיס מסך של NVIDIA אז אתה חייב ערכה של NVIDIA.

לא הבנתי מה הכוונה שלך שאם יש לי כרטיס מסך של nvidia אז אני חייב גם לוח שלהם, מה פתאום אצלי יש כרטיס nvidia ולוח עם צ'יפסט של . אולי התכוונת הפוך, שאם יש לי צ'יפסט של אז אני לא יכול להשתמש בכרטיס גרפי אחר. בכל מקרה זה לא נראה לי נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הצ'יפסטים שאתה מתעניין בהם 790i של NVIDIA ו-X38/48 הם צ'יפסטים שנמצאים בחוד החנית של החברות. הם מיועדים למערכות חזקות והלוחות הכוללים אותם מאוד יקרים.

אם אין כוונה לבנות מערך SLI/CrossFire אין שום סיבה לקנות לוח המבוסס עליהם (ואז באמת לא חשוב השילוב בין INTEL/NVIDIA/ATI). ראה את הדיון כאן

במקרה כזה P35 יהיה מעולה אלה אם כן יש דרישות מיוחדות אחרות.

אם אתה כן מתכוון לבנות SLI אז אתה צריך לבחור עם מי אתה הולך. אי אפשר להתקין SLI של על לוח של X38.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...