המלצה לסרט טוב שראיתם בזמן האחרן - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לסרט טוב שראיתם בזמן האחרן

xtx

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בזמן האחרון אני לא יכול לישון אז אני תמיד מסתכל כמה אני כותב די ישנים ולא מה שיש בקולנוע

משפחת סימפסון סרט מצחיק בהתחלה חשבתי שזה סתם חרא עד שראיתי

קזינו רויאל -גיימס בונד

שרק 3

לחסל את האס

בופור

ג"קאס 2 הסרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Kingdom

סרט על הנוכחות האמריקאית במדינות מוסלמיות כגון ערב-הסעודית שהתחילה כי האמריקאים נכנסו כי רק להם היה הציוד לשאיבת נפט, מה שהפך להסכם קבע של יחסי שלום מארה"ב במקביל לשמירה על האמריקאית שחיים בתוך הבועה הקטנה שיצרו להם ליד משאבות הנפט, הבעיה היא שיש מוסלמים קיצוניים שלא כלכך אוהבים את העובדה שיש אמריקאים במדינה שלהם... ופה הפואנטה של הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא יודע מה הז'אנר המועדף עליך, אז אמליץ על שראיתי לאחרונה מז'אנרים שונים שאהבתי:

Into the Wild - (דרמה/הרפתקאות) - סרט מדהים ומעניין, מתאר מסעו של צעיר אידיאליסט, המנסה למצוא את החיים האמיתיים הרחק מהציויליזציה החומרנית והצבועה. במהלך המסע הוא דווקא מגלה את האנשים הפשוטים והאמיתיים איתם הוא מתחבר בקלות, בדרכו להתמזגות הסופית עם הטבע. מקנה זווית מאוד מיוחדת על החיים, עם פואנטה (בסוף בעיקר) מעוררת מחשבה.

Trade - (דרמה) - דרמה מצויינת העוסקת בסחר נשים באופן כללי, ובמקסיקו->ארה"ב בפרט. מצליחה לחטוא לתבנית ההוליוודית ולהציג את הדברים באופן נאמן יותר למציאות לאורך רוב הסרט, למעט הסוף שלא הצליח לחמוק מתבנית זו. בכל אופן סרט מאוד מרגש.

Shoot em Up - (אקשן) - מהסוג המופרך ביותר, בלי כל קשר למציאות, אבל עם זרימה מצוינת וכיפית. סוג האקשן שאהבנו בתור ילדים (בהם הגיבור מחסל את כל הרעים), ואיכשהו מצליחים לעשות לעיתים רחוקות כמו זה, שגם בתור בוגרים עדיין כיף לראות.

Thirty (30) Days and Nights - (אימה) מתאר עיירה באלסקה שבגלל מיקומה הגיאוגרפי קיימת תקופה מידיי שנה של 30 יממות חשוכות. המקום המושלם לסרט ערפדים. בדרך כלל סרט אימה טוב לדעתי, תחילה גורם לצופה להרגיש איכפתיות כלפי הדמויות לפני שהוא מתחיל במסע החיסול (או ניסיון החיסול) שלהם. איכפתיות זו גורמת למתח הצופה, ומכניס אותו הרבה יותר טוב לסיטואציה בהן נמצאות הדמויות. את זה הסרט הזה מצליח לעשות לא רע בכלל.

Stardust - (פנטזיה/הרפתקאות) מזכיר באיזשהו אופן את סדרת שר הטבעות, עם מוטיבים דומים ואווירה כללית קסומה. גם כאן הגיבור יוצא למסע (כאן, על מנת להרשים את אהובתו - אהבה חד צדדית, יש לציין), אך במהלכו מכיר מישהי, הגורמת לו, יחד עם תלאות המסע אותם עוברים יחדיו, להשתנות ולהתבגר. סרט חובה לאוהבי הז'אנר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Into the Wild - (דרמה/הרפתקאות) - סרט מדהים ומעניין, מתאר מסעו של צעיר אידיאליסט, המנסה למצוא את החיים האמיתיים הרחק מהציויליזציה החומרנית והצבועה. במהלך המסע הוא דווקא מגלה את האנשים הפשוטים והאמיתיים איתם הוא מתחבר בקלות, בדרכו להתמזגות הסופית עם הטבע. מקנה זווית מאוד מיוחדת על החיים, עם פואנטה (בסוף בעיקר) מעוררת מחשבה.

Seconded ובנוסף:

No Country for Old Men

Atonement

American Gangster

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...