סרט שפורסם בהולנד ע"י המחוקק (סרט נגד איסלם) ומה שיבוא בעקבותיו.. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט שפורסם בהולנד ע"י המחוקק (סרט נגד איסלם) ומה שיבוא בעקבותיו..

lo_toda

Recommended Posts

http://www.liveleak.com/view?i=7d9_1206624103&p=1

יכול מאוד להיות שזה סרט שיגרום להרבה רעידות בעולם .

להוציא כזה סרט דורש אישפיות או שיגעון ואף טירוף ...סיכון רבים מתושבי הולנד מונחים על הכף ...

אני מציין שסרט יכול להוציא הרבה אנשים רעים את השללוה וגם בארץ ......בתקווה שלא היו כמובן ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו את הסרט.אל תתלהבו יותר מדי...מחבר הסרט הזה טועה בכך שהוא תוקף את הקוראן במקום את האיסלם הקיצוני. הבעיה של העולם היום היא לא עם הקוראן אלא עם המוסלמים. המוסלמים היום פנאטים ברובם ברמה שהנוצרים היו בימי הביניים. הנוצרים רצחו ,שחטו,עינו בעינויים שאין הדעת יכולה לתפוס,והכל בשם הנצרות.

גם בתלמוד כתובים דברים מבחילים .קחו מאמר ארוך ומנומק של רב מלומד ,בוגר ישיבת "מרכז הרב" המהוללת,המצטט ומסביר ממקורות שונים את ההבדלים בין יהודי לגוי.מי שיקרא יקבל בחילה.....

http://www.daatemet.org.il/articles/article.cfm?article_id=119

תארו לעצמכם סרט דומה (נדמה לי שהניאו-נאצים ברחבי העולם כבר עשו כאלו), שבו מצוטטים דברי הרב הנכבד לעיל,לצד של יהודים חרדים לבושי שחורים .....(למי שלא ראה את הסרט- מצוטטים שם פסוקים מן הקוראן לצד של נשים לבושות שחורים ).אפשר כמובן לתבל בתמונות של ילדים פלסתינאים מתים...קל מאד לעורר שינאה.

סך הכל הסרט הזה מפספס את מטרתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעת אמת אחלה אתר אבל אתה הוא זה שמפספס את המטרה -

את הגזענות והפאשיזם שבקוראן מבצעים, את השטויות שכתובות בגמרא אף אחד לא וכל יום חדש מביאים פרשנות חדשה ויותר מתונה לדברים....

המוסלמים מדברים בגלוי על השתלטות עולמית רצח השמדה וגם עושים טרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק ....אבל הדאגה העיקרית שלי זה לא האמת בדבר אלה ....גלי הזעזוע שיבוא בעקבות פרסום הסרט ...

זה לא טריאבילי כאשר תוקפים נושא כזה רגש ...אני די בהלם שלא קרה כלום עד לרגע זה (19:18 28.3.08)

כי הסרט כבר הופץ מעל ל 24 שעות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון: זה לא המחוקק(כלומר, הרשות המחוקקת, הפרלמנט) ההולנדי שמשחרר את הסרט הזה, אלא אדם עצמאי שגם "משרת" בפרלמנט - ההבדל הוא עצום.

האירוניה בכל העניין הזה היא שהאיסלאם משיג לעצמו דריסת רגל במדינות אירופה ובשאר העולם בזכות הדמוקרטיה, אך פועל נגדה בכל מאודו ומשתיק כל חופש ביטוי - ואנחנו נותנים להם, כי אנחנו חייבים לשמור על הדמוקרטיה מצד אחד, ואין לנו מושג איך להתמודד עם אלו המשתמשים בדמוקרטיה על מנת לפגוע בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעת אמת אחלה אתר אבל אתה הוא זה שמפספס את המטרה -

את הגזענות והפאשיזם שבקוראן מבצעים, את השטויות שכתובות בגמרא אף אחד לא וכל יום חדש מביאים פרשנות חדשה ויותר מתונה לדברים....

המוסלמים מדברים בגלוי על השתלטות עולמית רצח השמדה וגם עושים טרור.

ואתה באמת חושב שמישהו יודע מי עושה מה?אנשים מאמינים לא לעובדות אלא לתעמולה. כל מה שהסרט הזה עושה זה מצטט כמה פסוקי קוראן וכמה אימאמים פנאטים .נורא קל לעשות אותו דבר על התלמוד ועל היהדות ולצטט למשל את הרב החביב שאומר ,בגדול, שגוי לא יותר טוב מבהמה.

"המוסלמים מדברים בגלוי על השתלטות עולמית רצח השמדה וגם עושים טרור." הימין הקיצוני באירופה ואמריקה טוען שהיהודים עושים אותו דבר רק בצורה חשאית - ולא מדובר רק בפרוטוקולים של זקני ציון.הטענה היא שהיהודים שולטים בממשלות,בכספים ומזיזים עניינים כדי להגיע לשליטה על העולם.וקל "להוכיח" את זה באמצעות חצאי אמיתות-הרבה יהודים מעורבים בכלכלה הבינלאומית. תגיד את כל זה,תוסיף את הציטוטים של הרבי הזה,וקיבלת מסמך אנטישמי ומאד מעורר שינאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתם מה כתוב למעלה באתר?

"Note: Due to high traffic and DDOS attacks the site may be unusually slow. We're working on resolving these issues...thanks for your patience"

ובפעם הראשונה יצא לי הודעה:

Media item not found!

בפעם שנייה זה כן עבד, אבל עובד ממש לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסלאם הקיצוני מפרש את הקוראן נכון. המתונים הם אלה ששוגים בפירוש האיסלאם.

הבעיה היא שהאיסלאם הקיצוני הוא לא מיעוט כמו שאנחנו מעדיפים לחשוב, אלא רוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או הרב עמאר (הרב הראשי הספרדי לישראל) או הרב עובדיה יוסף, איני זוכר מי מבין ה2 הוציא פסק הלכה שאומר שאם יהודי נוסע באוטו בקרבת כפר ערבי, במידה ולא הספיק להתפלל תפילה כל שהיא (לזמן היום הנוכחי), עליו להכנס למסגד ולהתפלל שם בכדי לקבל מניין, כי מניין מוסלמי תקף לתפילה יהודית - גם שם נסגד האל היחיד.

חמוד לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם האיסלם, יש לי בעיה עם המוסלמים.

או הרב עמאר (הרב הראשי הספרדי לישראל) או הרב עובדיה יוסף, איני זוכר מי מבין ה2 הוציא פסק הלכה שאומר שאם יהודי נוסע באוטו בקרבת כפר ערבי, במידה ולא הספיק להתפלל תפילה כל שהיא (לזמן היום הנוכחי), עליו להכנס למסגד ולהתפלל שם בכדי לקבל מניין, כי מניין מוסלמי תקף לתפילה יהודית - גם שם נסגד האל היחיד.

חמוד לא?

הזוי.

הרי בן לאבא יהודי ואימא גוייה, גם אם יאמין וכו' וכו' לא נספר למניין, אז מוסלמי כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הדת לא משפיעה על האדם אלא האדם על הדת

אפשר להגיד את זה על החרדים על המוסלמים נוצרים

כל אחד מפרש את מה שאלוהים אמר לו או שלא אמר לפי התפיסה עולם שלו

זה לא משנה אם היה דת או לא אם היה איסלם או לא

כל ההרס טבוע באדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...