החיפוש אחר המחשב המושלם: רמקולים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החיפוש אחר המחשב המושלם: רמקולים

alex.turovsky

Recommended Posts

מארז מהמם (ZALMAN GT1000) דורש בצמוד אליו מהממים.

בביקוריי האחרונים בחנויות סביב קניון ר"ג ראיתי הרבה רמקולים ואלה נראו הכי מהממים: Spyro

שוב פעם - מקום ראשון מראה, מקום שני ושאר ירקות. עדיפות לשניהם מן הסתם.

למי שיש אותם ובחן אותם מול אחרים, מה היו השיקולים שלכם לקנייה שלהם דווקא ומה היתרונות והחסרונות שלהם ובעיקר, מי חשבתם למתחרים שלהם והתלבתטם?

http://jbl.com/home/products/product_detail.aspx?prod=JBLSPYROBCH/230&Language=ENG&Country=IL&Region=EUROPE&cat=MME&ser=SPY

JBLSPYROBCH_230.jpg

0,1425,sz=1&i=152019,00.jpg

0,1425,sz=1&i=152016,00.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם העובדה שאתה מתעקש על מראה יד מצמצמת את מבחר הרמקולים האיכותיים שיש להציע, אבל לזכותך יאמר שJBL הם בהחלט בעלי צליל טוב.

מנסיון עם כמה -ים, הצליל שלהם הוא פחות או יותר ברמה של ה-ATP3, תלוי מה אתה אוהב בסאונד שלך.

עם ה-Spyro ספציפית אין לי נסיון. יש לJBL גם רמקולים עם איכות צליל טובה במיוחד יחסית, אבל אני לא זוכר את המודל המדוייק. עדיף שתסתכל באתר של ותאמר איזה עיצוב מתאים לך ולפי זה אני אדע מה לומר לך. אני אשאל חבר שלי, הוא קנה לאחרונה, אולי את הSpyro.

משה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, כרגע אני נעול על זה כי לא מצאתי אלטרנטיבות אחרות אז לכן שאלתי פה אולי יש מישהו שיש לו ושיכול לומר לי איך הם, כי בחנות הם נורא הלהיבו אותי. העניין שהיה להם רק איזה טראנס ערסי לנגן ולא נגיד איזה RAY CHARLES איכותי. אבל הבאס והטרבל היו מדהימים לגודל הזה. גם ידידה שלי שהייתה ליד פערה פה . . .

אגב, מי שלא מכיר את אחד הגדולים של המאה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח הסרטון הרג אותי הזה שמנגן בפסנטר אם החיוך שלו ואחת הבנות שם אם שפם

הרמקולים האלה שמעתי אותם בחנות (באג נראה לי ) האיכות שלהם די טובה אבל לך תדע איזה כרטיס קול שמו במחשב

דרך אגב מה אם מחשב ה VOODOO שרצית לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קניתי את הרמקולים האלה היום. . . אני אנסה אותם בבית כשאחזור מהעבודה. בהמשך תראו עליהם גם ביקורת וידאו.

מחשב הVOODOO 5 שלי מוכן. למעשה זה לוח אם זכרונות ומעבד שמכרתי שהיו שלי משנת 2000 ומכרתי ללקוח שלי לפני 3 שנים. המחשב מכיל:

ASUS TUSL2-C - לוח האם הטוב ביותר שיצא מעולם לפנטיום 3, עם צ'יפסט 815EP תואם מעבדי TUALATIN שזה הדור האחרון של הפנטיום 3 לשרתים עם קאש של פנטיום 4 בזמנו. יצאו שני דגמים 1.13 ג'יגה ו 1.2 ג'יגה.

TUALATIN PIII-S 1.13 MHZ@1300MHZ

512 SD-RAM - המקסימום שהצ'יפסט E815 תמך אז (איזה מסכנים היינו הא? אבל תזכרו שאף משחק לא דרש יותר מזה).

VOODOO 5 5500 חדש שמצאתי מישהו בישראלי שהיה יבואן ונשארו לו עוד 20 כרטיסים כאלה סגורים בפלטיק מהמפעל וקופסה. נקנה ב100 שקל.

בקיצור גם עליו אני הייתי יכול לעשות ביקורת אילו רק הייתי מוצא איזה חלק מהמחשב אפשר לעשותעליו ביקורת בזאפ חח.

בעצם . . . המארז הוא AURORA BLACK EDITION וגם הכונן שם הוא משנת 2008 - הASUS 1814 BL - גרסת ה IDE . . . יאללה אני אפנק אתכם בביקורת בעתיד איזה צחוקים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך או משהו אני מעוניין לראות איך זה יצא אני עוד זוכר תארדים שלך עד שבחרת מארז אם חלון שמתמקד על הכרטיס ושאלת גם למי יש VOODOO אם אני לא טועה

ציטוט: בקיצור גם עליו אני הייתי יכול לעשות ביקורת אילו רק הייתי מוצא איזה חלק מהמחשב אפשר לעשותעליו ביקורת בזאפ חח.

:lol: :lol: :lol:

תתחדש על הרמקולים אני מקווה שתיהיה מרוצה מהם :xyxthumbs: תכתוב ביקורות או וידיאו למה הרמקולים האלה לא כאלה נפוצים כמו שאר הרמקולים

ואם יש לך משהו על המחשב אני ישמח לראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי אולי כשזה גמור אולי תהליך העבודה כי מה שמעניין אותי זה שזה מחשב מחלקים ישנים אבל זה לא שסתם לקחת חלקים שהיו בבית ובנית ,

השקעת כסף וזמן במציאת חלקים מיוחדים אז זה נורא מעניין לראות איך זה יצא בסוף

כבר חזרת הבייתה איך הרמקולים או התרשמות ראשונית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בוא נגיד ככה . . . זה - קופסאות מרובעות ולא משנה מה איכות הצליל, אני חיפשתי ייחודיות, את הרמקולים הכי מדהימים בעולם (ל B&O אין לי כסף חח).

Personal_Digital_Theater.jpg

זה . . . מדהים,שונה,ייחודי,אין עוד כאלה ואם יש - ביקשתי שיראו לי כבר בהתחלה ולא מצאו. זה EXTRAORDINARY.

main_3.jpg

jbl-spyro.jpg

jbl_spyro.jpg

Spyro.jpg

JBL%20Spyro%20Speaker%20System%20(White).jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבין, אתה קונה רמקולים כדי לשמוע מוזיקה/סרטים?

או כדי לבהות בהם?

שמעתי את הנ"ל, ממש לא מציאה מבחינת סאונד! וגם על המראה שלהם אפשר להתווכח!

ומה היה בכלל התקציב שלך?

אני בטוח שהיה אפשר למצוא סט מדפי + מגבר מיד שניה, שנשמע פי כמה יותר טוב מהקופסאות הללו! שגם נראה טוב! וגם בתקציב גבולי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...