החיפוש אחר המחשב המושלם: רמקולים - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החיפוש אחר המחשב המושלם: רמקולים

alex.turovsky

Recommended Posts

למה אתם מבאסים אותו זה אחלה רמקולים אני שמעתי אותם בחנות האיכות היא איכות טובה ומה שהיה חשוב לו לא פחות זה העיצוב אין הרבה רמקולים מעוצבים אם תשימו לב בדרך כלל הרמקולים המעוצבים זה של

דרך אכב חיברת אותם איך הם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר, יש הבדל, תבין.

אני בונה מערכת וקונה חלקים כדי שקודם כל יהיה לי נעים לשבת. ודבר שני כדי שכל חלק יהיה חייה רעה, לפחות אחרי התייעצות עם הקהילה.

מי שלא יודע מכיר אותי(אגב שלום:)), אני החזקתי כבר ברמקולים הכי מדהימים למחשב חוץ מALTEC LANSING 5021 שמהם לא התלהבתי מי יודע מה. אני יודע לקנות איכות כשאני רוצה, ופה רציתי יופי ואיכות ביחד ועל כן, הייתי צריך להתפשר ולקנות לא משהו יפה - אלה משהו ייחודי.

רק להסביר מה כבר היה לי בשביל להפסיק את כל אלו שחושבים שאני לא ראיתי מימיי או שאני רץ אחרי יופי בלבד כמו איזה ערס.

סדרת העל של קריאטיב - GIGAWORKS 750 7.1 THX כולל המפענח DDTS-100 שנמצאים אצלי בסלון והם חלק אינטגרלי במערכת הקולנוע הביתית שלי.

GIGAWORKS T20

רמקולי העל של לוג'יטק - Z-10

CREATIVE MEGAWORKS 550 5.1 THX

ALTEC LANSING ב DOCKING STATION של , הכי טובה והכי איכותית מכל החברות לניידים , מדהימים.

ועכשיו: SPYRO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר, הסאונדסטיקס של הרמן קרדון לא היו טובים מספיק?

בכול מקרה, הרמקולים האלה בערך ברמה של הקריצ'רז (גם של JBL) מבחינת , שעולים איזה 200 ש"ח פחות (משהו כמו 30%...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר, הסאונדסטיקס של הרמן קרדון לא היו טובים מספיק?

בכול מקרה, הרמקולים האלה בערך ברמה של הקריצ'רז (גם של JBL) מבחינת סאונד, שעולים איזה 200 ש"ח פחות (משהו כמו 30%...)

למעשה ה SOUNDSTICS פשוט נראים לדעתי כמו שתי נקניקיות שקופות באמצע השולחן וכל הפלסטיק החלול,השקוף וחסר הצבע הזה שרואים את כל הבפנוכו פשוט לא עושים לי את זה.

והCREATURES לא היו יחודיים מספיק,זה עדיין בקטגוריות של "רמקולים עומדים" רגילים עם טיפה עקימות בגלל הפרצוף חוצן. למעשה, רק הפרחים האלה היו באמת משהו ייחודי שמייד מושכים אליהם תשומת לב והרגשה נעימה כזאת של "שיק". אבל בסופו של דבר כמו שאמרתי, אני וידידה שלי התמכרנו רק אחרי שהפעילו אותם בחנות.

איך יכול להיות שאף חברה לא עושה עיצובים ייחודיים באמת, חוץ מ . חסר מהנדסים מוכשרים שם בחוץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בוא נגיד ככה . . . זה - קופסאות מרובעות ולא משנה מה איכות הצליל, אני חיפשתי ייחודיות, את הרמקולים הכי מדהימים בעולם (ל B&O אין לי כסף חח).

Personal_Digital_Theater.jpg

לא ראית אותם במציאות הא? פה מה שיש זה תמונה סטטית, כמעט סרטוט שלהם.

http://hwzone.co.il/view-image/reviews-files/idome/iDome_11.jpg

זה הרמקול עצמו, ואם תישם לב, הוא משרה מקצועיות, והוא מאוד מאוד אלגנטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...