שחזור מידע מHD שהלך- צריך המלצה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שחזור מידע מHD שהלך- צריך המלצה

aviaderi

Recommended Posts

שלום לכולם,

ה-HD שלי הלך היום לאחר שניקיתי את המחשב מאבק והרכבתי שוב.

ברגע שלחצתי על כפתור ההפעלה של המחשב, התחיל לעלות עשן מהמעגל המודפס של ה-HD והמחשב נכבה.

ברגע שחיברתי HD אחר הכל עבד טוב.

אני צריך המלצה על מעבדה אמינה אשר יכולה לשחזר את המידע (לפחות את חלקו) מה-HD שהלך. אני מתאר לעצמי שברגע שהמידע תקין והבעיה היא בלוח. המעבדה צריכה להיות באזור חיפה.

תודה מראש,

אביעד.

ברמת העיקרון - הם אמורים פשוט להחליף את המעגל המודפס במעגל אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון מדובר בעניין לא זול ויש שתי חברות שמתמכות בדברים האלו:

http://www.mitsy.com

http://www.tictac.co.il

יש להם אפשרות להפעיל שליחויות בכל הארץ עד כמה שאני יודע.

לי, לצערי, היה את הנסיון עם טיק-טק והם עשו עבודה מצויין מבחינת שחזור ושרות.

שוב קח בשחבון שמדובר על כסף לא קטן לפי סוג הנזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

תודה על התשובה המהירה.

הסתכלתי קצת וראיתי שהמחירים באמת בשמיים בשביל כמה וכמה מסמכים.

אני אשקול את זה שוב.

לגבי השאלה השניה שלי - אם אני משיג HD SATA אחר באותו נפח - האם אני יכול פשוט להחליף את הלוח?

אני חושב ששווה לי לנסות (אם זה אפשרי בכלל) אפילו לקנות HD ב-200 ש"ח ומקסימום להפסיד את המחיר של הHD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השאלה השניה שלי - אם אני משיג HD SATA אחר באותו נפח - האם אני יכול פשוט להחליף את הלוח?

אני חושב ששווה לי לנסות (אם זה אפשרי בכלל) אפילו לקנות HD ב-200 ש"ח ומקסימום להפסיד את המחיר של הHD.

במידה וזה מה שהלך אתה יכול -- אבל אתה צריך את אותו הדגם המדוייק של ההארדיסק! -- ורוב הסיכויים שזה יעבוד אבל תקח את זה בערבון מוגבל, הרי אתה לא יודע מה גרם לקצר.

תגבה את החומר ונתק את ההארדיסק מיד לאחר סיום הגיבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להשתמש באופן עצמאי בתוכנה ARAX Disc Doctor היא עושה עבודה די טובה.

ה-HD לא פעיל. תקרא את ההודעה. אני לא יכול לחבר אותו למחשב.

במידה וזה מה שהלך אתה יכול -- אבל אתה צריך את אותו הדגם המדוייק של ההארדיסק! -- ורוב הסיכויים שזה יעבוד אבל תקח את זה בערבון מוגבל, הרי אתה לא יודע מה גרם לקצר.

תגבה את החומר ונתק את ההארדיסק מיד לאחר סיום הגיבוי.

נכון. אני לא יודע מה בדיוק גרם לקצר. לפי דעתי מדובר על קפיצה רגעית בחשמל. יש שיפוצים לידנו והחשמל קצת קופץ.

אני גם לא מצפה לניסים ונפלאות. אני רוצה לגבות 3 מחיצות מסוימות. כל השאר מגובה ב-EMULE. ;)

לגבי דגם- אם אני אקנה HD של באותו נפח, זה לא יעזור? ה-HD בן 3 ואין לי מושג מאיפה להביא אחד כזה....

תודה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה לזרוק 200 ש"ח על HD (במקרה הטוב) - ב 99% מהמקרים לא יעבוד,

בלי קשר אם חיברת טוב או לא את הלוח (לא נראה לי רעיון טוב), כי קרוב לוודאי שגם הדיסק נפגע.

מה גם שיש סיכוי שאם חיברת "לא טוב", תגרום לנזק ברכיב אחר של מחשב או יותר...

את הנסיונות האילו עושים במעבדות אנשים המתחים בנושא כש ה HD עובד ב"סביבה בטוחה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קצר...

קניתי היום HD חדש של 250G 16MB וכרגע סיימתי להתקין הכל ולקחת GHOST למחשב (גאון מי שחשב על התוכנה הזו).

מזל שאני מגבה את החומר על בסיס חודשי (משתדל לפחות). מצאתי עכשיו דיסק עם גיבוי מלפני 3 חודשים.

עכשיו אני רק צריך לנסות לשחזר בראש איזה מידע חשוב נאסף שם בשלושה חודשים מאז הגיבוי האחרון.

בעקבות הגיבוי שמצאתי, אני פחות לחוץ כרגע על ה-HD שהלך ואני אלמד את הנושא לעומק לפני שאני אעשה משהו.

Cahiml - אני לא מאמין (לפחות רוצה בזה) שנפגע משהו מכני. עצרתי את כל התהליך בזמן. הכל לקח בערך שניה וחצי( כן, אני יודע שבחשמל מספיק גם פחות מזה בשביל ליצור נזק בלתי הפיך). אני חושב שאני אחפש ביד 2 איזה HD תקול מכנית ואעשה עליו את המשחקים. אני כרגע בנקודה שכבר אין לי מה להפסיד.

ולכל שאר חברי הפורום - אל תשכחו לגבות את החומר שלכם על בסיס תקופתי. לי זה עזר עכשיו. אני גם אקפיד על תדירות גבוהה יותר מעכשיו.

ושוב תודה לכל מי שעזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה לזרוק 200 ש"ח על HD (במקרה הטוב) - ב 99% מהמקרים לא יעבוד,

בלי קשר אם חיברת טוב או לא את הלוח (לא נראה לי רעיון טוב), כי קרוב לוודאי שגם הדיסק נפגע.

מה גם שיש סיכוי שאם חיברת "לא טוב", תגרום לנזק ברכיב אחר של מחשב או יותר...

את הנסיונות האילו עושים במעבדות אנשים המתחים בנושא כש ה HD עובד ב"סביבה בטוחה".

בול שיט.. אם המידע חשוב, הייתי זורק 200 שקל על לנסות להחליף את הלוח באחד זהה וביותר מ 50% זה דווקא יעבוד. למה קרוב לוודאי שהדיסק נפגע אני לא יודע אם מאיפה השטות הזו. אם זה לא היה עובד, הייתי שוקל לשלם את ה 1000 שקל ומעלה שחברת שיחזור תיקח (מתוך הנחה שבסבירות גבוהה דווקא ה 200 שקל יעבוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...