דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין - עמוד 49 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין

Os.Master

דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין?  

2439 הצבעות

1. 1. דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין?

• דתי (שומר שבת , מניח תפילין וכוד')
    • מסורתי ( מניח תפילין , מנסה לשמור כמה שיותר בשבת )
    • חילוני ( לא שומר כלום אך מאמין בבורא עולם)
    • לא מאמין כלל בבורא עולם .

Recommended Posts

Sp_RuS

לא שאלתי על התהליך הביולגי

רציתי לדעת איך אפשר שבמשך הזמן מין מסויים של בעל חיים יהיה מסוגל לפתח יכולות יותר ממה שקיים בכלל האוכלוסיה של מין זה

שלא בעזרת ברירה הטבעית או בעזרת הברירה הטבעית [? הברירה הטבעית מוגבלת ביכולתה לעשות זאת ?]

אתה רק מראה עד כמה אתה לא מבין במדובר.

פיתוח היכולות הנוספות, יותר ממה שהיה קיים באותו מין לפני זה, זה תהליך ביולוגי שנקרא אבולוציה!!!!!!

אני לא אסביר לך איך מבחינה ביולוגית, אבל אני אגיד לך, תדמיין שכל העולם מלא מים, והיצורים החיים היחידים שקיים זה רושנים, קטנים כאלה שלא יודעים כלום, נולדים רושנים ומתים רושנים.

ואז העולם מתחיל להתייבש (מן הסתם לאט, במשך אלפי שנים), אז אוכלוסיית הרושנים שגרה קרוב לחוף, לאט לאט מגדת גפיים, והופכת לצפרדעים.

אלה שגרים באמצע הים, לא רואים חיסרון במים, אבל במקרה בגלל תהליך אחר בכדור הארץ חסר להם אוכל, אז הם צריכים להפוך למהירים יותר, אז לאט לאט הם מצורך האובולוציוני הם הופכים לדגים.

ואלה שגרים קרוב לאדמה ולידם יש מלא תולעים באדמה או מקור אוכל אחר, הופכים ליצור שחיי בתוך האדמה...

בקשה. הסברתי לך באופן כללי שתבין את רעיון האבולוציה.

זה עניין של צורך, אינסטינקט לישרוד, אבל אחד עמוק שנמצא בגנים שלנו! והוא גורם לשינוי בגנים, שינוייים שונים, בניסיון לישרוד, חלק מצליחים ויוצאים מוצלחים, וחלק יוצאים עם 2 ראשים ומתים. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 896
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נניח שזה נכון, אני מבין שזה מההגיון שלך לגבי הנושא(ואני מכבד את זה למרות שזה לא מתיישב עם ההגיון שלי) ואין לך קישור רלוונטי/הסתמכות לדברייך, נכון?

רק לא הבנתי איך הגעת למנהרה עם האור בקצה, אפשר לפחות לזה קישור רלוונטי?

מה לגבי התיאור של הסביבה ושל כל מה שקורה סביבו זה גם מחלקי הזיכרונות?

ההסבר שנתתי לך הוא הסבר מדעי מקובל שנראה לי מאוד הגיוני. אם תבחן את ההסבר הזה בצורה אובייקטיבית, אז אני בטוח שגם אתה תגיע למסקנה שהוא הגיוני. אתה אומר שההסבר הזה לא מתיישב עם ההיגיון שלך, אבל אתה בעצם מתכוון לזה שהוא לא מתיישב עם האמונה שלך. אלה שני דברים שונים.

אני מצטער שאני לא מביא לך קישורים רלוונטיים למה שאני אומר, אבל הידע שלי לא מסתמך רק על דברים שאני קורא באינטרנט. בכל זאת, עשיתי בשבילך חיפוש קצר באינטרנט על התנסויות של כמעט מוות (NDE), ומצאתי אתר מדעי שמסביר את הנושא בצורה מאוד פשוטה וברורה:

http://science.howstuffworks.com/near-death-experience3.htm

ההגדרה של אבולציה זה שינויים רנדולמלים שנגרמים כתוצאה של קרינה חומרים כיימים וכו

מי סיפר לך את השטות הזאת? :nixweiss:

הם מצאו קפיצות של גזעים כל פעם גזע יותר חכם מהשני

והם חושבים האבולוציה גרמה לזה

אם זה היה האבולוציה זה היה צריך להיות יותר רציפ

יש שני סוגים של התפתחות אבולוציונית. כל הזמן יש מוטציות גנטיות קלות, ופעם בדי הרבה זמן יש קפיצה אבולוציונית משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך להאמין לכל מה שאומרים לך, רוני. יש המון ספרים בעולם הזה שנכתבו ע"י המון אנשים. יש ספרים שאומרים שאין דבר כזה "שואה" והם נמכרים בהמונים, יש ספרים שאומרים שהעולם שטוח והם נמכרים בהמונים, ויש המון ספרים שכל מה שכתוב בהם הוא שקר. מה לעשות, יש גם ספר שכתוב בו שהעולם נברא ב-7 ימים ע"י בחורצ'יק שמת על ערסים, והוא גם בסט-סלר. אתה נולדת בסביבה שמאמינה באלוהים וגדלת לזה, והופ הנה אתה פה בא להרצות על זה. אתה חושב שזה לא צפוי? את האמת אני מצפה מכל אחד שהוא מאמין לחקור קצת יותר, לצאת מהתחום של האתרים המאמינים ולראות את הצד השני של הנושא. כמה שיש לי כבוד לכל המאמינים כי זאת בסה"כ תרבות וצריך לכבד אותה, אני מצפה מהם לפחות לראות את הצד השני של הנושא ולקרוא מאמרים של אתאיסטים ואנשים שלא מאמינים באלוהים. יש סיבה שבגללה אלברט איינשטיין, הכביכול "יהודי", לא האמין באלוהים, והמון אחרים שנודעו גדולים בתחומי המדע לא האמינו בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסבר שנתתי לך הוא הסבר מדעי מקובל שנראה לי מאוד הגיוני. אם תבחן את ההסבר הזה בצורה אובייקטיבית, אז אני בטוח שגם אתה תגיע למסקנה שהוא הגיוני. אתה אומר שההסבר הזה לא מתיישב עם ההיגיון שלך, אבל אתה בעצם מתכוון לזה שהוא לא מתיישב עם האמונה שלך. אלה שני דברים שונים.

אני מצטער שאני לא מביא לך קישורים רלוונטיים למה שאני אומר, אבל הידע שלי לא מסתמך רק על דברים שאני קורא באינטרנט. בכל זאת, עשיתי בשבילך חיפוש קצר באינטרנט על התנסויות של כמעט מוות (NDE), ומצאתי אתר מדעי שמסביר את הנושא בצורה מאוד פשוטה וברורה:

ואולי זה לא מתיישב עם האמונה שלך,

אני יודע למה התכוונתי - שהוא לא הגיוני. מה לגבי התיאור של הסביבה?

אז על מה אתה מסתמך חוץ מהאמונה שלך?

הבא קישור למחקר מדעי עצמו ,

יש למשל מחקר שמקושר לאוניברסיטת סואטמפתון

http://www.thebottomline.co.uk/page40.html

http://www.onpointradio.org/shows/2007/08/20070824_b_main.asp

קישור ראשון:

אוניברסיטת סואטמפתון

In the Southampton study..

קישור שני :

· Sam Parnia, Fellow in Pulmonary & Critical Care Medicine at Cornell Medical Center in New York and Senior Research Fellow at the School of Medicine at the University of Southampton in the UK. He's the author of "What Happens When We Die."

· Jerry Baldwin, 63-years-old. He had a 'near death experience' on March 11, 1991 after having full cardiac arrest. EMTs said he was flatlined 3 to 4 minutes.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך להאמין לכל מה שאומרים לך, רוני. יש המון ספרים בעולם הזה שנכתבו ע"י המון אנשים. יש ספרים שאומרים שאין דבר כזה "שואה" והם נמכרים בהמונים, יש ספרים שאומרים שהעולם שטוח והם נמכרים בהמונים, ויש המון ספרים שכל מה שכתוב בהם הוא שקר. מה לעשות, יש גם ספר שכתוב בו שהעולם נברא ב-7 ימים ע"י בחורצ'יק שמת על ערסים, והוא גם בסט-סלר. אתה נולדת בסביבה שמאמינה באלוהים וגדלת לזה, והופ הנה אתה פה בא להרצות על זה. אתה חושב שזה לא צפוי? את האמת אני מצפה מכל אחד שהוא מאמין לחקור קצת יותר, לצאת מהתחום של האתרים המאמינים ולראות את הצד השני של הנושא. כמה שיש לי כבוד לכל המאמינים כי זאת בסה"כ תרבות וצריך לכבד אותה, אני מצפה מהם לפחות לראות את הצד השני של הנושא ולקרוא מאמרים של אתאיסטים ואנשים שלא מאמינים באלוהים. יש סיבה שבגללה אלברט איינשטיין, הכביכול "יהודי", לא האמין באלוהים, והמון אחרים שנודעו גדולים בתחומי המדע לא האמינו בו.

א.מאיפה לך לדעת שלא בדקתי דברים אחרים?

ב.גדלתי בסביבה חילונית.

ג.אלברט איינשטיין כן היה מאמין שיש בורא לעולם [הוא לא היה מקושר לאיזה דת] ואם שאלו אותו הוא היה מצחקק. אז אל תבלבל

ד.כל מה שאני מביא פה. אמרתי מראש אל תאמינו תחקרו קודם כל. הבעיה הקשה שבגללה אני מביא את הקישורים כי לרוב כאן יש דעה לא נכונה ופרשנות לא נכונה לגבי הדת. לכן אני מביא דבר תורה שתראו את דעת התורה באמת ואז תשאלו שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ישר לקחת לקיצוני?

לא כל שינוי גנטי יופיע בפרטים יבשים... זה לא פתאום שstrength פתאום יעלה מ2 ל3....

אתה שוכח שכל סוג של ייצורים מכיל בתוכו גם סיווגים שונים

יש אנשים חזקים יותר

יש אנשים חזקים פחות

ואתה בכלל לא יכול לראות את זה בגנים (גם אם תמפה את כולו), בגלל שיש כל כך הרבה משתנים.

למשל אני מסרב להאמין לכל המחקרים שאומרים שאנטנות סלולרי מגבירות את הסיכוי לסרטן

הסרטן,שהיא אחת המחלות עם כמעט הכי הרבה משתנים (גנטיים וסביבתיים). אי אפשר להוכיח שקרינת עושה סרטן כי בדקת 10 אלף אנשים בלבד למשך 15 שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sp_RuS

אז ממה שאמרת הבנתי

שמברירה הטבעית וקצת שינויים גנטים רנדומלים נוצרים מוטציות עם יכולות חדשות ומפלאות ?

:xyxthumbs::yelclap: :yelclap: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

מן הסתם זה מובא פה בצורה גסה מאוד. אבל בעיקרון. כן.

העיקר שלא תגיד את הדברים הלא נכונים שאמרת לפני זה, משו על זה שאבולוציה זה כימיקלים מסרטנים או משו כזה.. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי זה לא מתיישב עם האמונה שלך,

אני יודע למה התכוונתי - שהוא לא הגיוני. מה לגבי התיאור של הסביבה?

המדע לא תבסס על אמונה. המדע מתבסס על מחקר וידע.

תקרא שוב את מה שכתוב במאמר שהבאתי, ותבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו כמה דברים נוגדים אחד את השני יש בדת

בדת מאמינים בה' ואומרים מצב אחד שהוא נותן לנו את חופש הבחירה לגבי העתיד שלנו ולפי ההתנהגות שלנו ככה יקבע גורלנו

מצד שני אומרים שהכל מכתוב וכבר ידוע מראש מהזוהר או מהת"ך או מאיפה שזה לא יהיה

מצד שלישי אומרים שיש עין הרע שמשפיעה על הגורל של בן אדם

מצד רביעי ה' כבר יודע מה יהיה

מבולבלים?

גם אני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדע לא תבסס על אמונה. המדע מתבסס על מחקר וידע.

תקרא שוב את מה שכתוב במאמר שהבאתי, ותבין.

נכון שלא , אני מדבר על האמונה שלך . (:

קראתי אחרי זה הבאתי לך לינקים ,תבדוק את מה שהבאתי. ותחפשים מחקרים של אוניברסיטת סאוהטמפתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...