עזרה בהעלמת האימיול - בעייה מעניינת... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהעלמת האימיול - בעייה מעניינת...

Zaks Sharon

Recommended Posts

אהלן אנשים,

בעקבות וויכוח שהיה לי עם אחי הקטן (בן 13 עוד מעט) הגעתי למסקנה, שמה שלא הולך בכוח - הולך בעוד יותר כוח. הילד פשוט לא מבין שהוא לא יכול לשחק כל היום מייפל סטורי, ולהשאיר את המחשב דלוק כל הלילה עם המשחק המפגר הזה ולשים עלי זין כשאני מבקש להפעיל מדי פעם את האימיול (בנוסף לעובדה שהוא כל פעם מוחק לי אותו מחדש). הגעתי לתוכנית פעולה ברורה - אני הולך למחוק לו את המשחק (ולשבור את דיסק ההתקנה כמובן), ולהפעיל את האימיול מתי שאני רוצה.

עכשיו, זה ברור מאליו שהמניאק הזה ירצה למחוק לי את האימיול. את הבעיה הזאת כבר פתרתי - אשים את התיקייה על Hidden ואגן עליה באמצעות סיסמה. הוא לא ימצא אותה.

הבעייה היא כזאת - נכון האימיול מופיע ב-TRAY?? אז הוא יכול להיכנס לי לשם ולמחוק את כל הקבצים עוד לפני שהם הורדו, או פשוט לצאת לי מהאימיול, וזאת בעיה. שאלתי היא כזאת -

א) אפשר להעלים את האימיול מה-TRAY, כדי שאחי הקטן לא יוכל להיכנס אליו?

ב) אפשר לעשות כך שלא יהיה אפשר לכבות את המחשב, לעשות ריסטרט או בכלל לצאת משומר מסך ללא סיסמא?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיפלומטיה לא באה בחשבון יותר. וכן, זה מחשב משותף.... בכל מקרה אי אפשר (או לא כדאי) להפעיל אימיול ומייפל סטורי בו-זמנית.

מולטי-כור - אני יכול לעשות שבנוסף לכך שהוא לא יוכל להיכנס לווינדוס, הוא גם לא יוכל לכבות את המחשב או לעשות ריסטרט? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אי אי הזכרת לי נשכחות :lol: :lol: :lol:

בזמני היו דיסקטים מגנטים , אני ואחי רבנו , וכל אחד היה הורס אחד לשני את המשחקים בדיסקטים .....

אני ממש לא ממליץ לך להרוס את המשחק של אחיך :nono:

תיהיה בטוח שתקבל נקמה על זה ....ויכול להיות שהיא תיהיה כואבת ....

תחשוב על פתרון אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין אותך אחי... אבל אתה חייב להבין אותי - נמאס לי שהוא מצפצף עלי ככה, ובעיקר נמאס לי שהוא דופק לעצמו את הילדות בישיבה מול קופסת פח 8 שעות ביום מול משחק כל כך מטומטם וכל כך חסר משמעות. נמאס לי שהוא והחברים הדפוקים שלו משחקים עד 2 בלילה בשטויות האלו, ומנפחים את חשבון החשמל של אמא שלי.

אין לו ברירה - הוא יצטרך להתרגל בלי המשחק הזה. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים סיסמא חזקה שהוא לא יוכל בחיים לגלות, תפעיל את האימיול דרך היוזר שלך ואז לפני שאתה הולך לישון תעשה SWITCH USER, אז המחשב יעבור למסך הפתיחה של הווינדוס כשהאימיול רץ, עכשיו אם תיתן לאחיך יוזר והוא ייכנס אליו הוא לא יראה את האימיול(אגב תעשה אותו יוזר מוגבל שלא יוכל למחוק תוכנות) או לחילופין אל תעשה לו יוזר בכלל וככה תמנע ממנו גישה למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנה שנועלת את המסך לגמרי, אם אתה רוצה תפנה אליי בפרטי

ואפשרות שניה, אלי תנסה למכר אותו למשחק שלא דורש חיבור לאינטרנט? CRYSIS COD4 BIOSHOCK

כשחושבים על זה יש לי מזל שאח שלי בן 6, ב20:00 הוא הולך לישון, והוא משחק ב לגולנד

תשים סיסמא חזקה שהוא לא יוכל בחיים לגלות, תפעיל את האימיול דרך היוזר שלך ואז לפני שאתה הולך לישון תעשה SWITCH USER, אז המחשב יעבור למסך הפתיחה של הווינדוס כשהאימיול רץ, עכשיו אם תיתן לאחיך יוזר והוא ייכנס אליו הוא לא יראה את האימיול(אגב תעשה אותו יוזר מוגבל שלא יוכל למחוק תוכנות) או לחילופין אל תעשה לו יוזר בכלל וככה תמנע ממנו גישה למחשב.

רעיון נחמד, אבל דרך הWELCOME SCREEN אפשר לכבות את המחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...