הדיון הראשי על פרוייקט Larrabee, מאיץ ה3D של Intel - עמוד 19 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על פרוייקט Larrabee, מאיץ ה3D של Intel

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה באתה קצת באיחור

התמונות של המעבדים זה היה ביגלל שדיברנו על תהליך יצור וכו...

אלוהים יודעה מה יהיה הביט רייט של הכרטיס אבל אני משער שיהיה שינוי מסוים בעיניין .

ויש לך 512 mb בכרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תותח, כל המבנה של הכרטיס יהיה שונה.

אצלך יש ליבה אחת ? בכרטיס החלש מסדרת LARRABEE יהיו למשל 40 ליבות ובחזק 80. כל המבנה באופן כללי יהיה שונה ויעבוד בארכיטקטורה X86 כמו של מעבדי נטיום 1 הישנים שעברו התאמה לעיבוד GENERAL PURPOSE GPU ויוכלו לעבד הכל בערך, כמו ארכיטקטורת ה של .

זה כל זה נשמע מאוד מדהים וכדומה ולצערי חוץ מהעמוד הראשון שאותו תלך ותקרא שוב אין לי מה לחדש לך בשלב זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תותח, כל המבנה של הכרטיס יהיה שונה.

אצלך יש ליבה אחת ? בכרטיס החלש מסדרת LARRABEE יהיו למשל 40 ליבות ובחזק 80. כל המבנה באופן כללי יהיה שונה ויעבוד בארכיטקטורה X86 כמו של מעבדי נטיום 1 הישנים שעברו התאמה לעיבוד GENERAL PURPOSE GPU ויוכלו לעבד הכל בערך, כמו ארכיטקטורת ה של .

זה כל זה נשמע מאוד מדהים וכדומה ולצערי חוץ מהעמוד הראשון שאותו תלך ותקרא שוב אין לי מה לחדש לך בשלב זה.

בגירסה החזקה זה יהיה 48 ליבות ולא 80.

והליבות מבוססות על ה-NetBurst כאשר הם שילבו לתוך הליבות הללו כמה מהפונקצינליות של ה gpu . זה לפחות לפי מה שאני קראתי (תקנו אותי אם אני טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לקחת בערבון מוגבל כל מה שמתפרסם כיום כי דבר ראשון מרבית החדשות מהאתר FUDZILLA שזה כמו אתר רכילויות רק בנושאי מחשבים וישכלפיו דעה של אתר שלפעמים מנפיץ ולפעמים מתבל קצת את החדשות שלו בפרטים שאינם תמיד אותנטיים.

דבר שני שום מידע באשר לחומרה אינה מגיעה כרגע מאינטל ישירות והכל בגדר טווחים. כמות ליבות תהיה בין X-X מגהרצים ומהירויות יהיו מX-X בקיצור אני מעדיף להתייחס לנתונים כאל תיאורטיים בלבד בשלב זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...