הרגשתי נכון לפרסם בפורום הזה את מה שאני חושב - לא תמיד הטוב מנצח. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגשתי נכון לפרסם בפורום הזה את מה שאני חושב - לא תמיד הטוב מנצח.

morel ezra

Recommended Posts

אני לא מזלזל בחיילי צה''ל אבל הם כבר לא יעזרו, אומות ערב מתאחדות נגדנו ברגעים אלה, כמה חודשים יחלפו וישראל לא תשאר יותר, הם יכנסו לארץ ויהייה טבח באוכלוסיה וגם הכפרים הערביים יקומו ויתאחדו נגד היהודים שבארץ (תודה לשמאלנים), ואנשים רבים יעזבו ויברחו כמו פחדנים ורק מי שמגיע לו להשאר כאן ישאר ובחיים. הכל בגלל ממשלה שמאלנית, צבועה, חסרת נסיון וטיפשית שאנחנו האזרח הקטן, בחרנו. זה חזיון שחור אני יודע, אבל זאת המציאות, לא תמיד הטוב מנצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

זה בחיים לא יקרה.

אבל המצב רק מדרדר, מילא יצאו למחמה נגד גרילה והפסדנו (ואנחנו מתלהבים שאנחנו הצבא החזק ביותר במזרח התיכון) עכשיו אנחנו נצא למלחמה נגד פליטים! וגם להם נפסיד!

הכל בגלל צמרת השלטון שבמקום להתעסק באימון הצבא להגנה הראש שלהם תקוע בפליליים.

שלא לדבר על הקאסמים, שהגיעו כבר עד אשקלון, היום חשבתי לעצמי האם כדאי לרכוש כרטיס לבומבמלה, או שעד אז הטילים יגיעו גם לניצנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הטוב מנצח"? אתה חושב שהעולם שלנו מורכב מפרקים של דראגון בול? S:

מצד שני, התרחיש האפוקליפטי שלך גם לא יתרחש, ואפשר לדעת איזה "אומות ערב" מתאחדות נגדנו ברגעים אלו?

ירדן ביחסי שלום איתנו (לא בדיוק שלום חם ואוהב, אבל אין עוינות) ודווקא נראה שדי נוח להם ככה.

מצרים........ זה מוכרז כ "שלום", אבל זה יותר משהו כמו "אל תדבר איתי, אני לא אדבר איתך, שנינו נהיה מרוצים"

לבנון לא במצב לצאת למלחמה עם אף אחד (חיזבאללה זה לא לבנון, לא לשכוח) ולמעשה סוריה היא האיום המיידי היחיד.

עכשיו, אפשר לדעת איזה "אומות ערב" בדיוק מתאחדות נגדנו ובאות לטבוח בנו....?

אל תגיד "איראן", כי איראן רחוקה שנות אור מפה בכל הנוגע לאפשרות של פלישה קרקעית.

אני ממליץ לך לשנות דיאטה, לאכול זה לא בריא.

דורון- לבנון זה בוץ, וטוב שהחליט לצאת משם. לגבי הקביעה "הפסדנו", במלחמה הזו אף אחד לא "ניצח". זה היה בזבוז של זמן וחיילים, לשני הצדדים. (למרות שכמה דברים חיוביים יצאו מזה, אבל עדיין לא מה שתכננו)

מצד שני, נראה שהתעמולה והדה-מורליזציה שלהם עובדת עליך |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה יכול לקרוא לזה איך שאתה רוצה.

הסיבה שיצאנו למלחמה היא לשחרר את החטוף, הצלחנו? לא

בינתיים הוכחנו לכולם איזה אפסים אנחנו וכמה צמרת הביטחון שלנו על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הטוב מנצח"? אתה חושב שהעולם שלנו מורכב מפרקים של דראגון בול? S:

מצד שני, התרחיש האפוקליפטי שלך גם לא יתרחש, ואפשר לדעת איזה "אומות ערב" מתאחדות נגדנו ברגעים אלו?

ירדן ביחסי שלום איתנו (לא בדיוק שלום חם ואוהב, אבל אין עוינות) ודווקא נראה שדי נוח להם ככה.

מצרים........ זה מוכרז כ "שלום", אבל זה יותר משהו כמו "אל תדבר איתי, אני לא אדבר איתך, שנינו נהיה מרוצים"

לבנון לא במצב לצאת למלחמה עם אף אחד (חיזבאללה זה לא לבנון, לא לשכוח) ולמעשה סוריה היא האיום המיידי היחיד.

עכשיו, אפשר לדעת איזה "אומות ערב" בדיוק מתאחדות נגדנו ובאות לטבוח בנו....?

אל תגיד "איראן", כי איראן רחוקה שנות אור מפה בכל הנוגע לאפשרות של פלישה קרקעית.

אני ממליץ לך לשנות דיאטה, לאכול סרטים זה לא בריא.

דורון- לבנון זה בוץ, וטוב שהחליט לצאת משם. לגבי הקביעה "הפסדנו", במלחמה הזו אף אחד לא "ניצח". זה היה בזבוז של זמן וחיילים, לשני הצדדים. (למרות שכמה דברים חיוביים יצאו מזה, אבל עדיין לא מה שתכננו)

מצד שני, נראה שהתעמולה והדה-מורליזציה שלהם עובדת עליך |:

אל תלגלג על מחשבות כאלה כי הם יותר מציאותיות מ"אנחנו ננצח ובסוף הכל יהייה בסדר".

אני לא פוסק ביהירות שהערבים שונאי הם "כוחות הרשע"

אני נותן לך דרך מעניינת להסתכל על הדברים בסה''כ.

אנשים אלו הם ברברים ופרימיטיבים ממדרגה ראשונה, חיות אדם, רובם הגיעו למצב שאינם יודעים כלל למה הם שונאים אותנו, למה הם רוצים במוות שלי ושלך.

אי אפשר לדבר עם אנשים כאלה, ובטח שלא עם אחמדינג'אד ונשיא סוריה אסד.

אני לא יכול להיות אופטימי במצב כזה, שמיום ליום שעובר בחודש האחרון בעוד כפר ועוד כפר מתחוללת הפגנות מזוינות נגד .

אתה אומר לי שפלישה קרקעית מאיראן לא תהייה לעולם?, למה אתה כלכך חושב שלא?, מאיפה אתה יודע?, אם ראית את העתיד אנא ספר לי.

אתה מודע לכך שבשנות ה30-40 שכלי המלחמה שלהם היו הפיתוחים הראשונים ולמעשה הבסיס של טכנולוגיית ההווה, פלשו הגרמנים כמעט לכל מקום שרק רצו, מפולין לתוניס ומצרים, לנורווגיה, לאיסלנד,וכמעט למרכז רוסיה, המתקרב לארצות אסיה וסין.

אז למה שאיראן לא תפלוש לישראל?.

אגב אתה יודע שהיום נכנס מטוס ריגול ללא טייס ממצרים לישראל?

הם מתאחדים נגדנו, והסוף של מתקרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה יכול לקרוא לזה איך שאתה רוצה.

הסיבה שיצאנו למלחמה היא לשחרר את החטוף, הצלחנו? לא

בינתיים הוכחנו לכולם איזה אפסים אנחנו וכמה צמרת הביטחון שלנו על הפנים.

החטוף?

אם אתה מדבר על המבצע בעזה- זו מ-מ-ש לא הייתה המטרה שלו, צא מזה.

אם אתה מדבר על המלחמה בלבנון, אז מן הראוי שתכתוב "חטופים", ושם באמת לא השגנו את המטרות ההתחלתיות שלנו (את רובן)

מצד שני, זה שהפסדנו לא אומר שהם ניצחו, וחשוב שתזכור את זה.

מוראל היקר- אתה אשכרה חי בסרטים, אה? מאיפה אתה לוקח את המידע שלך? מ "דבקה"? מטוס ריגול?

מסוק מאויש מצרי חדר בטעות לשטח האווירי מעל רצועת עזה

הוזנקו לעברו מטוסי קרב, והוא לווה חזרה מחוץ לשטח האווירי של . אתה אשכרה חולם.

אני לא אומר משהו כמו "אנחנו ננצח הכל יהיה בסדר", אני אומר משהו כמו "אתה חי בסרטים, ולא הסברת מי הולך לתקוף אותנו, מאיזו סיבה, ובאיזו דרך". עד שתסביר את זה לפרטי פרטים, התרחיש שלך דמיוני לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החטוף?

אם אתה מדבר על המלחמה בלבנון, אז מן הראוי שתכתוב "חטופים", ושם באמת לא השגנו את המטרות ההתחלתיות שלנו (את רובן)

מוראל היקר- אתה אשכרה חי בסרטים, אה? מאיפה אתה לוקח את המידע שלך? מ "דבקה"? מטוס ריגול?

אני לא אומר משהו כמו "אנחנו ננצח הכל יהיה בסדר", אני אומר משהו כמו "אתה חי בסרטים, ולא הסברת מי הולך לתקוף אותנו, מאיזו סיבה, ובאיזו דרך". עד שתסביר את זה לפרטי פרטים, התרחיש שלך דמיוני לחלוטין.

1. התכוונתי ללבנון

2. לא כתבתי שהם נצחו, כתבתי שהפסדנו

3. אל תתחכם, אנחנו הפסדנו, הם ניצחו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החטוף?

אני לא יודע מי ספציפית הולך לתקוף אותנו, גם לא אדע עד לפלישה שאני עצמי לפחות חש כי מתקרבת.

הכותרת שלי לדיון הזה כללה את המשפט "את מה שאני חושב" אני לא מבקש מאף אחד לעמוד מאחורי מה שאני אומר ב100%.

אבל אני קורא לאזרחי הישובים בפורום הזה לא להיות כלכך אופטימיים כי הם ככל הנראה ישקרו לעצמם.

המצב לפלישה רחבת ידיים מעמי ערב השכנים אקטואלי מתמיד, במיוחד אחרי המרמור ההולך וגובר של תושבי הערבים, ברגעים אלה ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה ההגיונית היחידה שאני מוצא להודעה הזאת היא שהוא ערבי פרו פלסטינאי והיא מנסה להוריד את המורל, כי אם הוא ישראלי אז הוא לוקח משהו ממש חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרות שלהם?

להחליש את הציונים ולהשמיד אותם, לשלוט בארץ , ועוד ועוד ועוד...

באמצעות המלחמה הם ראו מה הכוח האמיתי שלנו וכמה רחוק אנחנו מוכנים ללכת, אני מבטיח לך שבזמן שאנחנו פה מתעסקים עם כל העבירות של צמרת הממשלה הם רק מתחמשים ומשננים את נקודות הטורפה שלנו.

אז אפשר להגיד שהם השיגו את המטרות שלהם, והמלחמה הזאת עשתה לראשי החיזבאללה בעיקר טוב.

בנוסף אני מניח שהמטרה המרכזית שלהם הייתה לשמור על החייל בשבי, כי אם נחטוף אותו בחזרה כל העסק שלהם ירד לטמיון, אז גם בזה הם עשו עבודה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרות שלהם?

להחליש את הציונים ולהשמיד אותם, לשלוט בארץ , ועוד ועוד ועוד...

באמצעות המלחמה הם ראו מה הכוח האמיתי שלנו וכמה רחוק אנחנו מוכנים ללכת, אני מבטיח לך שבזמן שאנחנו פה מתעסקים עם כל העבירות של צמרת הממשלה הם רק מתחמשים ומשננים את נקודות הטורפה שלנו.

אז אפשר להגיד שהם השיגו את המטרות שלהם, והמלחמה הזאת עשתה לראשי החיזבאללה בעיקר טוב.

בנוסף אני מניח שהמטרה המרכזית שלהם הייתה לשמור על החייל בשבי, כי אם נחטוף אותו בחזרה כל העסק שלהם ירד לטמיון, אז גם בזה הם עשו עבודה טובה.

מילים כדורבנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שהם "ניצחו" היא שמבחינתם, הרוג אחד שלנו זה ניצחון מוחץ.

זה שבאותו זמן להם נהרגו אלפים והם חיים בתנאים נוראיים, בעוד שאצלנו החיים מתנהלים פחות או יותר כסדרם וברמת חיים שלא תבייש חלק גדול ממדינות אירופה.

בקיצור לפי ההדרה שלהם הם ניצחו, אבל זה ממש לא אומר שום דבר לגביי מאזן הכוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...