Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 72 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי שבניגוד למה אמור לקרות (ראיתי את הקטע מיוטיוב, הנה - http://www.youtube.com/watch?v=nzI3RCfbKfg) וידיק נשאר בחדר ולא הולך ואני לא מקבל שליטה רגילה בדזמונד אלא זז מעט כמו במהלך קטע מעבר ולכן אני מסוגל להחליף זוויות בלחיצת כפתור, זה נתקע במצב של קטע מעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר במצב הזה...

איפה אני מוצא שמירה של תחילת MEMORY BLOCK 5 ? (ואם אני מוצא אותה איפה אני שם אותה ? כי לא מצאתי בכלל איפה השמירות נמצאות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפתח בהתנצלות מראש אם כבר ענו על השאהל הזאת פה אבל יש כאן 107 עמודים שזה יותר מדי בשבילי לעבור עכשיו על כל התגובות...

התחלתי לשחק בו אתמול ויש לי בעיה:

שאני מנסה להתקין את הפאטץ' הכי עדכני (יש קטעים במשחק שדמויות מדברות ואני לא שומע כלום וחוץ מזה הבנתי שיש עוד באגים)

זה אומר לי COULD NOT RETRIEVE VERSION NUMBER! INSTALLATION WILL BE ABOTRED

איך מתקנים את זה???

ועוד משהו ממש מוזר: אני לוחץ על האייקון של המשחק... הUPDATER נפתח לי ואני עושה לו NO (כי זהל א עובד במילא כמו שכתוב למעלה) וזה מתחיל לטעון את המשחק וקורס!!! המשחק עבד לפני שעתיים בערך... לא עשיתי שום שינוי לשום דבר שקשור למשחק. פעם אחרונה ששיחקתי רכבתי על הסוס והגעתי לאיזה מקום אחרי זמן מה של רכיבה (ואחרי 2-3 כאלה שמעדכנים את המפה). אחרי שזה טען את האיזור החדש פתאום הגרפיקה של המשחק הפכה לפחות טובה ואני על גבעה כזאת ומולי יש עיר ענקית (לפחות נראית ענקית) עם כיפות וחומה וכל מיני דברים. אני חושב שזאת ירושלים... האם זה באג ירושלים המפורסם?? אם כן אז הפאטץ אמור לתקן אותו לא?

למישהו יש מושג על מה אני מדבר בכלל???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות בידיך...

טעות ביידי? אתה מודע לזה שהקריסה הזאת שקוראת כשמגיעים לירושלים נמצאת בגרסא הפרוצה של RELOADED ?

הוא היחיד ולכן זה לא יכול לקרות בשום מקום... זה מפורסם אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

האלן

אחרי כל אססין אני חוזר לאל מואלם לקבל תשובות והסברים.

האנגלית שם די קשה ואני לא מבין בידיוק מה הוא אומר לו.שזה די מבאס כי אני מפסיד את כל העלילה.

השאלה אם יש אתר שמסביר מה הוא אומר,אפילו את אותם מילים._אין בעיה שיהיה באנגלית)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...