למה בעצם לא ממליצים על הE8400? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה בעצם לא ממליצים על הE8400?

JSK

Recommended Posts

לא ממליצים עליו כי כולם פה מתלהבים מה Q6600 הזה שאפילו במשחקים שמנצלים את כול ה 4 ליבות שלו הוא לא יותר טוב ממעבדים כמו E6800 רק בתוכנות לעבודה וכול זה יש לו יתרון רציני אבל במשחקים לא רק שאין לו יתרון (משחקים שמנצלים 4 ליבות) הוא גם מפסיד ל E6800 הרבה פעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

AMD פגעה קשות באמון שרכשתי לחברה הזאת, מאותו היום שיצאו מעבדי K10 עם באג חמור וביצועים עלובים.

החלטתי לקחת את כל התוכניות של בערבון-מוגבל.

ככה שאני ממש לא מצפה מהם לגדולות, אולי אם ההנהלה תתחלף תחזור לעצמה? מקווה מאוד.

הוצאת לי את המילים מהפה , פשוט כך .

אני רואה איך אינטל אוכלת אותם בלי מלח ,למרות שכבר ידוע ש- הוציאה מעבד 3 ליבות עם DELL

כאשר מכיל L3 ,אבל לא ראיתי בינצמרקים ?

וידוע שבריבעון השני השנה יוציאו מעבדים עם L3 6MB ושיגיעו ל- 3 GH

ל10.5 K

אבל זה קצת מאוחר מידיי ,בדיוק מה שקרה ל- עם נווידיה ש-6 חודשים לא היה מענה ל- DX10

וכאן השאלה הגדולה

ידוע שאינטל עפ"י מפת הדרכים סימה עם הסוקט 775

ולהשקיעה בלוח חדש +זיכרונות ...כאשר לא יהיה דור שני טוב יותר זה בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע כבר הזמן שתפנימו את העובדה ש-q6600 זה היסטוריה.

8400 אוכל את q6600 ב- crysis גם עם העידכון האחרון ביותר, שמשפר את התמיכה במעבדי 4 ליבות .

אז אם חברת crytec המהוללת עם צוות המתכנתים המעולה שלה לא הצליחה בניצול אפקטיבי של מעבדי 4 ליבות ב-crysis ,אז אני בספק גדול אם חברות המשחקים האחרות יוכלו לאפשר ניצול יותר טוב של מעבדי 4 ליבות בטווח הנראה לעין.

8400 עדיף בצורה כמעט מוחלטת על q6600 חוץ מכמה יישומים מאוד ספציפיים שמיועדים למשוגעים לעריכת וידיאו שבמקרה שלהם ארבע ליבות עדיף

(וגם זה לא תמיד נכון ) על התמיכה בסט הפקודות החדש sse4 .

בכלל מעבדי Conroe מיועדים לתפרנים או לכאלו שצריכים מחשב ליישומים בסיסיים .

כשהפער במחיר הוא כל כך זעום (ראבק 8400 ב-900 ¤ ..) אני פשוט לא רואה איך שמכבד את עצמו יבחר לקנות מעבד Conroe ולא e8400.

אישית ,אני מחכה ל-q9300 ,כדי ליהנות מכל היתרונות הפוטנציאליים : ,גם תמיכה ב-sse4 ,גם 4 ליבות וגם פליטת חום נמוכה שתאפשר לי סוף סוף למקם מחשב חזק בחדר השינה שירוץ לי על פסיבי שיתבסס על זרימת האוויר הטובה במארז בלבד (שני מאווררים 120 מילימטר שקטים מאוד שמסתובבים לאט מאוד ולכן כמעט שלא שומעים אותם )

למישהו כאן יש מושג מתי הם יוצאים לעזאזל כבר לשוק ומה הסיבה לעיכוב המעצבן הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע כבר הזמן שתפנימו את העובדה ש-q6600 זה היסטוריה.

8400 אוכל את q6600 ב- crysis גם עם העידכון האחרון ביותר, שמשפר את התמיכה במעבדי 4 ליבות .

אז אם חברת crytec המהוללת עם צוות המתכנתים המעולה שלה לא הצליחה בניצול אפקטיבי של מעבדי 4 ליבות ב-crysis ,אז אני בספק גדול אם חברות המשחקים האחרות יוכלו לאפשר ניצול יותר טוב של מעבדי 4 ליבות בטווח הנראה לעין.

8400 עדיף בצורה כמעט מוחלטת על q6600 חוץ מכמה יישומים מאוד ספציפיים שמיועדים למשוגעים לעריכת וידיאו שבמקרה שלהם ארבע ליבות עדיף

(וגם זה לא תמיד נכון ) על התמיכה בסט הפקודות החדש sse4 .

בכלל מעבדי Conroe מיועדים לתפרנים או לכאלו שצריכים מחשב ליישומים בסיסיים .

כשהפער במחיר הוא כל כך זעום (ראבק 8400 ב-900 ¤ ..) אני פשוט לא רואה איך שמכבד את עצמו יבחר לקנות מעבד Conroe ולא e8400.

אישית ,אני מחכה ל-q9300 ,כדי ליהנות מכל היתרונות הפוטנציאליים : ,גם תמיכה ב-sse4 ,גם 4 ליבות וגם פליטת חום נמוכה שתאפשר לי סוף סוף למקם מחשב חזק בחדר השינה שירוץ לי על פסיבי שיתבסס על זרימת האוויר הטובה במארז בלבד (שני מאווררים 120 מילימטר שקטים מאוד שמסתובבים לאט מאוד ולכן כמעט שלא שומעים אותם )

למישהו כאן יש מושג מתי הם יוצאים לעזאזל כבר לשוק ומה הסיבה לעיכוב המעצבן הזה ?

צודק ב 100% במשחקים ה 4 ליבות לא טובים יותר מה 2 ליבות עוד לפניי שיצאו משחקים כמו סופרים קומנדר וקריסיס כולם אמרו שכשה יצאו ה 4 ליבות יהיה הבדל ענק כי אלה משחקים שהכי הרבה מנצלים את ה 4 ליבות ב2 המשחקים שציינתי E6800 מנצח את ה Q6600 בלי שום בעיות ה Q טוב בעיקר לעבודות ולעריכה גראפית במשחקים הוא לא יותר טוב מ E6600 על סטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

נניח ואני רוצה להחליף מעבד .לבחור ב E 8400 נראה לי חלש מידיי.לעומת Q6600

שאיתו אני יכול למשוך הרבה יותר זמן.מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנכתב פה הרבה:

E8400 יותר חזק מQ6600. הבעיה היא שהוא מעבד חדש, אין אותו הרבה במלאי. והבוא דורש תמיכה

של ערכות השבבים היותר חדשות (מינימום P31).

הE8400 לפחות על פי באנצ'ים שאני ראיתי פשוט אוברקולוקר מעולה. ראיתי ביקורות שהצליחו לייצב אותו על 4GHZ

עם קירור סטוק של .

בכל מקרה עדיין נשאר הקטע הזה שהוא דו והQ6600 הוא מרובע, בתכלס מרבית המשחקים בשוק בקושי תומכים

בשתי ליבות אז שלא נדבר על 4.

בכל מקרה עוד לא נתקלתי בE8400 מסודר בישראל. אולי פה ושם יש לחנויות מלאי קטן, אך הוא עדיין לא נמצא במלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק... אבל לפי דעתי הויכוח פה סתם מייותר כי ההבדל בין שני המעבדים חוץ מכל מה שנכתב פה

זה המחיר ויש אנשים שאין להם 1300 שקל להשקיע על מעבד ולפי דעתי עם אתה לא משתמש

בתוכנות ממש כבדות אז זה סתם בזבוז גם ככה... עדיף לקנות מעבד ב900 שקל שהוא מספיק חזק

לשנתיים הקרובות וגם ככה סוף שנה מוצגת ערכת שבבים חדשה ומעבדים חדשים שלא תומכים

לאחור אז למה זה כל כך משנה לכם? למי שייש תקציב ולא אכפת לו לבזבז 1300 שקל על

מעבד אז לבריאות תקנה Q66... כל האנשים שנשארו שפוים שיקנו 8400...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתם צריכים להשוות את E8400 למעבד אחר 2 ליבות .לאיזה מעבד הייתם משווים.

או לחילופין בכמה הוא יותר מהיר ממעבד 2 ליבות אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בתכלס מה יותר חזק.. למשחקים בשנתיםם הקרובות(ועזבו עכשיו תקציב! כי לי יש 1300 שקל להשקיע אבל אני לא יודע במה..))

http://www23.tomshardware.com/cpu_2007.html?modelx=33&model1=1096&model2=871&chart=425

ולמה לשלם יותר שיש יותר זול?

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3308

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד פה לא יודע איך יהיו המשחקים בעוד שנתיים.

פוטנציאלית יש לQ6600 הרבה יותר פוטנציאל להגיע לביצועים טובים מאשר לE8400

פי אחד וחצי בערך..

אי אפשר להגיד שקרייסיס מנצל היום 4 ליבות באופן מלא. כמו כן אי אפשר להגיד את זה על שום משחק אחר.

אם יהיה משחק שינצל באופן מלא אז אין ספק שהq6600 יוביל בביצועים..

ולדעתי יהיו בשנה שנה וחצי הקרובות משחקים שינצלו אחוז גדול מה4 ליבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכירו את ALAN WAKE הוא הולך לעשות את מה שCRYSIS לא הצליח\נכשל.

המפתחים אומרים שהם הולכים להוציא את המיץ ממרובעי ... הם מיעדים אחת לחישובים פיזיקליים אחת לחישובים של אור וצל ושאר הליבות לדברים אחרים.. זאות אומרת שיהייה שימוש מסיבי ב4 ליבות והמשחק יוצא השנה, כך שאני לא הייתי בונה על 8400 כשיש באותו מחיר מרובע ליבות... תבינו שהתמיכה במרובעי רק תגדל.. עוד חצי שנה למשל כשיצא המשחק Q6600 יפרק את 8400 וזה אני מבטיח לכם...

עזבו את CRYTECK, הכסף והתהילה עלתה להם לראות... אז הם בשביל לעצים את עצמם אמרו שהם הולכים לעשות משחק שתומך ב4 ליבות וDX10 בפועל לא יצא כלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד פה לא יודע איך יהיו המשחקים בעוד שנתיים.

פוטנציאלית יש לQ6600 הרבה יותר פוטנציאל להגיע לביצועים טובים מאשר לE8400

פי אחד וחצי בערך..

אי אפשר להגיד שקרייסיס מנצל היום 4 ליבות באופן מלא. כמו כן אי אפשר להגיד את זה על שום משחק אחר.

אם יהיה משחק שינצל באופן מלא אז אין ספק שהq6600 יוביל בביצועים..

ולדעתי יהיו בשנה שנה וחצי הקרובות משחקים שינצלו אחוז גדול מה4 ליבות

בעוד שנתיים המעבד Q6600 יהיה כבר גרוטאה, עד אז יהיה שלטון ה-45 ננו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...