למה בעצם לא ממליצים על הE8400? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה בעצם לא ממליצים על הE8400?

JSK

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתכלס הוא מומלץ ביותר, והוא עדיף על הQ6600 מבחינת עלות תועלת כמובן כל מקרה לגופו אבל ברוב המקרים-במיוחד שהוא הרבה יותר קריר מהמרובעים ב65NM וחוסר הניצול של 4 ליבות ברוב המשחקים\שימוש ביתי

אבל אל תשכח שהוא רק נכנס לשוק ואין אותו עדיין במלאי\הוא יקר.

כשהוא ירד ל900-950 שקל הוא יהיה קניה מצויינת, http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3308

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-E8400 הוא בערך כמו ה-E6850 והיה פה אין סוף דיונים מה עדיף ה-E6850 או ה-Q6600 והתשובה נשארה שעדיף ה-Q6600

זה נכון, אבל עכשיו לE8400 נוסף יתרון ענק, הוא זול יותר ב350-400 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תן לי לענות לך על השאלה.

לפי חיפושים מאומצים שלי, יש כיום (27.2.07) כעשרה חנויות/רשתות שמוכרות את סדרת ה - E8xxx (רק 8400 ברגע זה) חלק מהסיבות לכך הם כנראה בגלל שהארבעת ספקי החומרה הגדולים בארץ לא רואים לנכון לייבא את המעבד משום שדרוש לו עם ChipSet מסוג X38 או N780i, בזמן שיהיה מסובך להסביר ללקוח למה לקנות ב500 שקל יותר יקר אם אין בו הרבה הבדל.

אז בזמן שבעל החנות מנסה למצוא תירוצים למה לא כדי לך לקנות ממנו את המעבד הזה (בגלל שאין לו), אלה שכן מוכרים אותו בצורה די בלעדית, מפקיעים מחירים בצורה מטורפת.

המעבד E8400 נמכר בארה"ב ב$210 וב 1300ש"ח בארץ (עבודה בעניים) :bash:, אבל עדיין למרות הפקעת המחיר הוא יוצא יותר זול מה E6850 וה Q6600 וגם עוקף אותם בסיבוב בכל תחום אפשרי :xyxthumbs:

אני פשוט מציע לחכות למחירים יותר הגיונים למרות שהמעבדים הושקו בINTEL כבר לפני חודשיים. מאוד אירוני ביחס לעובדה שפיתוח ארכיטקטורת ה 45nm פותחה כאן אצלנו במפעל בישראל.

Tom's hardware כבר הכניסו אותו לרשימת הבנצ'מרקינג שלהם ככה שכבר אין יותר תירוצים. אני לא ילנקק אותכם לשם, תגיעו בעצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תן לי לענות לך על השאלה.

לפי חיפושים מאומצים שלי, יש כיום (27.2.07) כעשרה חנויות/רשתות שמוכרות את סדרת ה - E8xxx (רק 8400 ברגע זה) חלק מהסיבות לכך הם כנראה בגלל שהארבעת ספקי החומרה הגדולים בארץ לא רואים לנכון לייבא את המעבד משום שדרוש לו לוח אם עם ChipSet מסוג X38 או N780i, בזמן שיהיה מסובך להסביר ללקוח למה לקנות לוח אם ב500 שקל יותר יקר אם אין בו הרבה הבדל.

איפה כתוב שצריך ערכת שבבים של X38 בשבילו?

כידוע לי כל לוח אם שתומך ב FSB של 1333MHZ מספיק. שזה אומר ערכת שבבים של אינטל P35 וכמה לוחות P31 שהחברות שינו על מנת שיתיאמו לעבודה בתדרים האלו כדוגמת GIGABYTE P31-DS3L. ל- אני לא מתייחס כי אני לא בטוח איזו ערכת שבבים תומכת במה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...