מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 65 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

אני מנחש שמכיוון ששניהם 7 64BIT יש מצב שאפשר לשדרג בקלות בלי לאבד התקנות והגדרות.

חיפוש קצר באינטרנט אולי יענה על השאלה.

בכל מקרה תעשה גיבוי לפני שאתה מתקין.

כל כך קל לעשות את זה בוינ 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האלוטימייט במקרה כזה יכולה לעזור לך רק אם יש לך איזושהי תוכנה שלא עובדת על win7 (ויש כאלה), ואז באולטימייט יש לך win xp mode (לא ניסיתי אותה יותר מידי) - לא נראה לי שקיימת אצלך כזאת בעיה....

זה גם קיים בwin 7 professional

חוץ מזה לא נראה לי שיש לך איזה שהו צורך באולטימייט.

קרה ורכשת הום פרימיום ואתה צריך ultimate\professional מסיבה זו או אחרת, אפשר לבצע בכל זמן anytime upgrade דרך האינטרנט.

אם רכשת דיסק של אולטימייט/פרופשיונל (upgrade או clean install, לא משנה) פשוט מפעילים את הדיסק ממערכת ההפעלה ואז מתבצע upgrade...

עדיף כמובן לגבות לפני כמו שArt Tatum כתב, למרות שלרוב המידע נשמר.

אני במקרה כזה הייתי עושה clean install

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא משולב נורא יפה במערכת.

עד כדי כך שאחרי שאתה מתקין משהו, יהיה קשה לזהות שזה רץ בתוך VM..

ככה זה הVirtual של מיקרוסופט. :) הוא תפור כדי להריץ מכונות וירטואליות של בתוך אחר. כמובן, אם תנסה להריץ בו איזה , פתאום תראה שהוא יותר מגביל אותך. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אחרי מעבר כפוי ומעצבן מ- ל-7 אני יכול להעיד ש:

1) מבחינתי שורת המשימות ב-7 היא לא משופרת אלא הרוסה. לפחות לי היה הרבה יותר נוח לעבוד עם שורת המשימות כפי שהיא הייתה ב-, זה היה הרבה יותר ברור.

2) ב-7 אין בצורה רשמית את "סרגל ההפעלה המהירה". אחרי שהפכתי את הרשת, מצאתי דרך להתקין אותו, אבל ממש לא תומכת בזה, ומכנה את זה "פריצה".

3) בגרסת Professional ל-7 אין חבילת שפה!!! ל- לעומת זאת יש.

4) הממשק של ה-7 שונה לחלוטין מה- והרבה פחות ברור ונוח ממנו. בקיצור ללמוד לעבוד עם ה-7 זה בעצם ללמוד תוכנה חדשה לחלוטין. במקום להוציא עדכון כלשהו ל-xp ולהשאיר את רוב הדברים אותו דבר, הם הפכו את הכל!!! ככה זה במיקרוסופט!!!

בשורה התחתונה, אני מתגעגע מאוד ל-xp. אני מקווה מתישהו בקרוב לחזור אליו.

ערב טוב,

dr70 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לחיצה ימנית על שורת המשימות> מאפיינים> ותסמן את 'השתמש בסמלים קטנים'. אולי זה יעזור לך.

3) כמה זמן אתה עם המערכת החדשה. תן לה זמן, אחרי שתתרגל, יתכן שלא תרצה לעזוב אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, תודה על העזרה.

אצלי זה מסומן ככה. אני כבר מספר חודשים (יותר מחודשיים) עם מערכת ההפעלה המעצבנת הזאת.

היא ממש לא מדברת אליי. למה צריך היה לשנות את הממשק הנוח והברור של ה-xp? לדעתי התשובה היא נטו כסף!!! כלומר הייתה צריכה כסף. הם היו צריכים להראות כאילו שהם חידשו משהו, על מנת שאנשים יקנו חדשה.

תכל'ס אני לא מבין מה הסיבה האמיתית לשדרוג. יש דבר אחד שקצת השתפר מאז ה- זה הזיהוי של התקני חומרה.

אבל זה הם יכלו לשפר גם ב- לא צריך היה להוציא בשביל זה חדשה.

ערב טוב,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם כל התלונה שלך היא "התרגלתי למשהו ועכשיו שינו אותו. בהההההה!!!". :silly:

יש לא מעט דברים שויסטה ו7 עושות יותר טוב מXP (תאימות חומרה היא אחד מהם), והן יכולות להיות הרבה יותר נוחות כשמתרגלים לממשק החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרט לשיפור קל בתאימות חומרה, איזה עוד שיפורים הכרחיים יש בויסטה ו-7 שהיו ממש חסרים ב-xp?

אני לא מתכוון לצעצועים כמו ה"גאדג'טים" שיש ב-7 (למשל אפשרות לראות מזג אויר בעולם וכו'), אני מתכוון לשינויים ממש משמעותיים.

פרט לגרפיקה מכבידה וצעצועים ב-7 לפי מה שאני ראיתי, אין שם כלום!!!

כשיש "סוס מנצח" לדעתי לא צריך להחליף אותו גם אם הוא "זקן".

אשמח אם תשכנע אותי מה יש ל-7 שממש היה חסר ב-.

בנוסף, לא מובן לי למה ל-7 Professional אין חבילת שפה בעברית. לא שלא תהיה חבילת שפה גם למערכת הזאת? למה צריך להגביל את זה לגרסאות מסויימות? (לעניות דעתי התשובה היא שמיקרוזיפט צריכה להרוויח כסף!!! בקיצור שם המשחק כאן הוא כסף!!!).

תאמין לי שגם ניסיתי הכל כדי להתרגל למערכת ההפעלה הדפוקה הזאת (7), אבל היא ממש לא מדברת אליי.

ערב טוב,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבטחה יותר טובה.

כלים לבקרה יותר טובים.

שליטה על הווליום של כל תוכנה שרצה דרך הווליום הראשי של הוינדוס.

רק בשביל זה שווה לשדרג.

והרשימה ארוכה.

לא חסר דברים שבגללם כדאי לזנוח את הXP ולעבור ל7.

רוב הדברים כל כך קטנים ואינטואיטיבים שקשה להיות מודע לקיומם עד שאתה מרגיש בחסרונם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...