מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 15 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחרי עבודה של שבוע עם אני יכול להגיד בראש שקט ששידרוג לVISTA זה פשוט חובה.

לשותף שלי היה והיא קצת עשתה לו בעיות זה כי היה לו רק 2G זכרון, אבל כל מי שקונה מחשב חדש

או שיש לו כבר 4G זכרון אז שלא יחשוב פעמים יפעיל את הAERO ויהנה.

כן הVISTA תופס יותר זכרון מה XP במחשב הישן שלי שמצליח לשרוד עם 1G זכרון (תאכלס היום 4G זכרון עולה 300שח

שזה פחות ממה שזה עלה לי לקנות 1G זכרון בזמנו )

ואני בכוונה הפעלתי כל מה שרק אפשר והפצצתי את הזכרון ב1.4G של CACHE של כל מיני תוכניות ואז הפעלתי UTORENT

ואני משחק בFallout3 על מקסימום וזה רץ חלק...

כן לוקח לו קצת יותר זמן לעלות (משהו כמו דקה עד שהכול הכול עולה לזכרון אנטיוירוס ומיליון ואחת תוכנות שאני התקנתי )

אבל זה כמו כשעברתי מ2000 לXP, לא הייתי צריך אבל עבדתי כל היום עם2000 בעבודה והXP היה EYE CANDY מרענן

אז גם היום עדין WIN2000 יספק את כל הדרישות שלכם במינימום ביצועים, אבל ה זה לא רק ה EYE CANDY זה גם נוחות בעיקר בדברים הקטנים.

ואני עוד התקנתי 64bit .......... לא מצאתי המון תוכנות NATIVE 64 אבל הכול רץ חופשי FF, קודקים משחקים הכול...

קיצר זאת ממש הפתעה בעיקר אחרי כל התגובות האנטי כנגדה שכנראה כותבים אנשים מתוסכלים שיש להם מחשב ישן שלא סוחב אותה

אני בהחלט ממליץ למי שיכול לשדרג לפחות בשביל ללמוד את הסביבה החדשה וללמוד מה הוא רוצה עבור WIN7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amir85 - מזל שלא כולם חושבים כמוך, אחרת היינו נתקעים עוד שנה עם מערכת פי 3 יותר כבדה מויסטה שיושבת על דיסק DL, והמערכת הבאה כבר הייתה יושבת על Blue-Ray. מה היית עושה אז עם המחשב החדש והמגניב שלך?

למערכת הפעלה לא אמור להיות אכפת עד כמה חזק המעבד וכרטיס המסך, כמה זיכרון יש במחשב, ועד כמה גדול ההארד דיסק - כל המשאבים האלה לא אמורים להיות בשבילה! אמורה להיות לה כמות משאבים זעומה והגיונית שאותה היא דורשת, שאפשר להגדיל טיפה מדי פעם כדי להוסיף אופציות חדשות. אף אחד מהפיצ'רים של והשינויים המינוריים בממשק לא דורש כמות מפלצתית כזאת של משאבים. כבר ניסו לא פעם לבטל כל פיצ'ר אפשרי בויסטה (כולל aero), ועדיין דרישת הזיכרון לא השתנתה!

ויסטה נפלה קורבן לטרנד ה-bloat שהשחיט כבר הרבה תוכנות. מזל שמיקרוסופט התעשתה בזמן (בניגוד לחלק מהמשתמשים פה, ותודות למחאה של החלק השני), ובפעם הראשונה בהיסטוריה מוציאה קלה יותר מזאת שקדמה לה ב-3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ :xyxthumbs:

למה אתם לא מציעים לאנשים 64BIT? מערכת על בסיס SERVER 2003, מעודכנת יותר מXP עם דרישות מערכת זהות לXP ועושה את עבודת נאמנה

אין שום דבר שדורש שידרוג לVISTA, הדבר היחיד שמבחנתי השפתר זה תמיכה סופסוף בהתקני בזמן ההתקנה, כול השאר זה רק ממשק "מגניב" שווה ל*** אם משווים אותו לGUI של המתחרים...

(ד"א אצלי הWINDOWS זה למשחקים בלבד, אני בכלל עברתי לLINUX (ולמי שתוהה המחשב אני כותב ממנו זה של ההורים שלי לא המחשב שלי))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amir85 - מזל שלא כולם חושבים כמוך, אחרת היינו נתקעים עוד שנה עם מערכת פי 3 יותר כבדה מויסטה שיושבת על דיסק DL, והמערכת הבאה כבר הייתה יושבת על Blue-Ray. מה היית עושה אז עם המחשב החדש והמגניב שלך?

למערכת הפעלה לא אמור להיות אכפת עד כמה חזק המעבד וכרטיס המסך, כמה זיכרון יש במחשב, ועד כמה גדול ההארד דיסק - כל המשאבים האלה לא אמורים להיות בשבילה! אמורה להיות לה כמות משאבים זעומה והגיונית שאותה היא דורשת, שאפשר להגדיל טיפה מדי פעם כדי להוסיף אופציות חדשות. אף אחד מהפיצ'רים של והשינויים המינוריים בממשק לא דורש כמות מפלצתית כזאת של משאבים. כבר ניסו לא פעם לבטל כל פיצ'ר אפשרי בויסטה (כולל aero), ועדיין דרישת הזיכרון לא השתנתה!

ויסטה נפלה קורבן לטרנד ה-bloat שהשחיט כבר הרבה תוכנות. מזל שמיקרוסופט התעשתה בזמן (בניגוד לחלק מהמשתמשים פה, ותודות למחאה של החלק השני), ובפעם הראשונה בהיסטוריה מוציאה קלה יותר מזאת שקדמה לה ב-3 שנים.

מה זה קשור?

אני אמרתי שאני מרוצה שVISTA כל כך כבדה? להפך אני מחכה בצפיה לWIN7 ואני מקווה ליותר אפשרויות בחירה קינפוג והתאמה אישית

אבל זה עדין לא באה בסטירה למה שארמתי, שVISTA רצה חלק על מחשב חדש והיא מאוד מאוד נוחה.

הVISTA לא נפלה קורבן לBLOAT אלא קורבן למדיניות של תמיכה בכל כך הרבה זבל אחורה שאי אפשר לעקוב...

ובעיקר למחסור חמור בזמן שהם נאלצו להקדיש בגלל שינוי התמיד בנושא האבטחה וכל המשאבים שהם השקיעו בזה עוד מלפני SP2.

לגבי כמות הזכרון מה זה משנה? כמו שאמרתי אני הצלחתי להגיע למלאה 1.4G , ומצידי שימלא עוד...

אם הייתי יכול הייתי שם את כל מערכת ההפעלה שלי ב CAHCE (בXP הייתי משתמש ב TWEEK שכל רכיבי הליבה תמיד יהיו בזכרון).

כמו שאמרתי במחשב חדש זה רץ חלק.

למה אתם לא מציעים לאנשים 64BIT? מערכת על בסיס SERVER 2003, מעודכנת יותר מXP עם דרישות מערכת זהות לXP ועושה את עבודת נאמנה

אין שום דבר שדורש שידרוג לVISTA, הדבר היחיד שמבחנתי השפתר זה תמיכה סופסוף בהתקני בזמן ההתקנה, כול השאר זה רק ממשק "מגניב" שווה ל*** אם משווים אותו לGUI של המתחרים...

(ד"א אצלי הWINDOWS זה למשחקים בלבד, אני בכלל עברתי לLINUX (ולמי שתוהה המחשב אני כותב ממנו זה של ההורים שלי לא המחשב שלי))

אני לא מסכים, XP64 זה בדיוק אותה הגברת כמו XP32 בניגוד ל , לא שזה איך שהוא מזיז למשתמש הממוצע.

כמובן שאם אתה לא יודע להנות מהדברים הקטנים אז אל תתקין בכלל WIN 2000.

לגבי שיהיה לך לבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מושג כמה אני מחזק אותך :xyxthumbs:

amir85 - XP64 היא גרסה חדשה של Win, וקשורה אל בדיוק כמו ש- קשורה ל-2000. הנה גרסאות הקרנלים:

Win2000: 5.0

WinXP: 5.1

WinServer2003: 5.2

WinXP64: 5.2

WinVista: 6.0

WinServer2008: 6.0

מכאן נובע שאם רוצים את מערכת ההפעלה החדשה ביותר לפני הקרנל המנופח להחריד של ויסטה - זה יוצא XP64. כמו שכבר אמרו לא פעם, את הקרנל של שכתבו מחדש, ולאור העובדה שהפרוייקט נקלע למצוקה והתבטל מס' פעמים יש סיכוי סביר שהוא יצא לא משהו, כי הפרוייקט איבד כיוון באיזשהו שלב, והקרנל מלא בהכנות לפיצ'רים שהיו בפיתוח אבל לא הספיקו/הצליחו להכניס לויסטה. לעומת זאת קרנל 5 הוכיח את עצמו לא פעם במשך כמה דורות של מערכות הפעלה, ולכן אני נוטה להאמין שהוא יותר איכותי, אם כי קצת מיושן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בלה בלה בלה... קרנל 5 הכי טוב... ויסטה חרא... רולזזז!!!"

ויסטה מהירה, יציבה ונוחה יותר מXP, אם אתה מתעקש להשתמש במערכת מיושנת כמו , בבקשה.

מה קורה איתך? ולהגיד מיושנת ... הממ אומנם נכון אבל הרוב השולט של OS בארגונים ובתים הוא ללא עוררין כך שיש עוד זמן עד שתעלם,

אגב אני הייתי חצי שנה עם SP1 ועדיין היו בה כמה מחלות שאני ממש התרגזתי מהן.

הבעיה היחידה עם ה XP64 היא שמיקרוסופט הפסיקו לטפח אותה בידיעה שהיא המערכת הכי טובה שלהם.

בגלל שהם הוציאו את הויסטה. הרי לטפח אותה זה מין ירייה ברגל ובייחוד לאור האי ההצלחה הראשונית שהייתה לויסטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בלה בלה בלה... קרנל 5 הכי טוב... ויסטה חרא... רולזזז!!!"

ויסטה מהירה, יציבה ונוחה יותר מXP, אם אתה מתעקש להשתמש במערכת מיושנת כמו , בבקשה.

הקנרל של לא מיושן, התמיכה שיש בVISTA לא כזאת מורחבת ממה שיש כבר בXP

לי אישית הרבה יותר נוח להשתמש במערכת מעודכנת וקלילה (יחסית כמובן...) מאשר מערכת שלא נותן לי שום דבר מאשר ממשק משתמש חדש

איזה פיצ'ר יש לך בVISTA מעל XP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...