בנוגע לAsus Eee PC 4G - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנוגע לAsus Eee PC 4G

DeshDesh

Recommended Posts

הבנתי שיש מבצע בבזק בינלאומי למצטרפים, המחשב הנ"ל בכ1500 שקלים..

רציתי לשאול בנוגע אליו, הבנתי שהוא נחשב די חלש מבחינה מפרטית, ושהמסך שלו נורא קטן, ושהוא רץ על לינוקס.

בעיקרון, הדרישות שלי לא גבוהות..

אחי הקטן הולך להשתמש במחשב, לצורך גלישה באינטרנט (משחקי אונליין)..

אני לצורך לימודים (הקלדה של דברים מסויימים, גלישה באינטרנט, שמיעת מוזיקה, הרצת קומפיילרים).

רציתי לשאול אם המחשב הנ"ל הוא פרקטי לצורך הצרכים שלנו.. אין לי בעיה להתמודד עם קצת איטיות במקרים מסויימים, וגודל המסך לא כל כך מטריד אותי.. אבל מצד שני אני לא מעוניין במכונה ממש איטית.. אני במקרה הזה אעדיף להוסיף כסף למחשב איכותי יותר.

גם אין לי בעיה לעבוד עם לינוקס, למרות שהבנתי שניתן גם להתקין win ..

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לך אולי קישור? זה די מעניין שדווקא בזק מוכרים אותו ועוד ב-1500 שקל (זה בערך המחיר בחול)

לגבי המפרט והשימוש בו, אינני יכול לענות לך כי אני לא ממש מבין במפרטי מחשבים ניידים. מה שכן אני יכול להגיד לך, הוא שהמחשב מספק את הצרכים הביסיים - נגינת מולטימדיה (תקנו אותי אם אני טועה) קבצי דרך איזושהיא של , אינטנט, סקייפי, מסנג'ר ועוד כמה דברים (גם יש WIFI).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.bezeq.co.il/Cultures/he-IL/Bezeq/about/News_bezeq/NewsBezeq2008/Jan-March+2008/

אך כמובן צריך לעשות התחייבות ל3 שנים כלפי בינלאומי..

נשמע נחמד.. אני יודע להשתמש בלינוקס ואני מבין שאפשר גם להשתמש כמובן בתוכנות חיצוניות.. אבל השאלה היא אם ניתן להתקין מערכות הפעלה אחרות.. ואיך המחשב מתמודד בשימוש ממוצע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה טמטום, המבצע הזה הוא הטריק הכי דפוק בעולם. המחיר של המחשב שלו זה יהיה כנראה גם המחיר שלו ביבוא הסדיר שיתחיל בחודשים הקרובים, ולמי שלחוץ אפשר לקנות ב . עדיף לך אפילו לשלם כמה מאות שקלים עליו עכשיו יותר מאשר להיות מחיוב לתשלום קבוע ל 3 שנים (כאשר כבר עוד שנה זה לא יהיה משתלם כבר).

לגבי המחשב, אפשר להתקין עליו (ובאסיה יש כבר דגמים כאלו, בקרוב בשאר העולם), ויש עליו מיליון ביקורות ופורומים ו WIKI באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני לא הבנתי נכון....

"במסגרת הקמפיין, בזק תשווק באופן בלעדי ללקוחותיה מיני לפטופ (מחשב נייד קטן במיוחד) של חברת במחיר של 39.90 שקלים בחודש בפריסה ל 36 תשלומים שווים. סה"כ עלות המחשב כ 1436 שקלים. גודל המחשב 7 אינץ', משקלו 920 גרם בלבד ובנפח של 4 ג'יגה בייט. הניידים מגיעים בצבעים לבן ושחור"

הם מתכוונים שחייבים לעשות פריסה? לא ניתן לשלם בפעם אחת וזהו? כי אם יש התחייבות אז זה שכתב מעלי צודק, זה הטריק הכי דפוק בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והם עוד חושבים שמישהו יקנה את זה מהם :kopfpatsch: לא שווה בגרושש, אבל אם היה ניתן למכור אותו באותו מחיר בלי התחייבות מצעבנת, אז היה שווה. מה שיותר מעניין הוא האם מוכרים אותו עם עברית, כי אין אותו עדיין בארץ עם עברית.

ולבגי מערכות הפעלה - בבזק מוכרים אותו מותקן עם מה שמאיט מאוד את המחשב) כאשר הוא מיועד למערכת של לינוקס. גם במפרט שלו באתר , כתוב Operating System :Linux

Windows compatible

מה שאמור "להדליק את הנורה האדומה", אני אומר שזה אותו סיפור עם הטלויזיות מסוג פלאזמות למי שמכיר, שגם כתוב עליהן HD compatible שזה סתם חרטה ולא באמת HD.

קישור: http://eeepc.asus.com/global/product.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שיש מבצע בבזק בינלאומי למצטרפים, המחשב הנ"ל בכ1500 שקלים..

רציתי לשאול בנוגע אליו, הבנתי שהוא נחשב די חלש מבחינה מפרטית, ושהמסך שלו נורא קטן, ושהוא רץ על לינוקס.

בעיקרון, הדרישות שלי לא גבוהות..

אחי הקטן הולך להשתמש במחשב, לצורך גלישה באינטרנט (משחקי אונליין)..

אני לצורך לימודים (הקלדה של דברים מסויימים, גלישה באינטרנט, שמיעת מוזיקה, הרצת קומפיילרים).

רציתי לשאול אם המחשב הנ"ל הוא פרקטי לצורך הצרכים שלנו.. אין לי בעיה להתמודד עם קצת איטיות במקרים מסויימים, וגודל המסך לא כל כך מטריד אותי.. אבל מצד שני אני לא מעוניין במכונה ממש איטית.. אני במקרה הזה אעדיף להוסיף כסף למחשב איכותי יותר.

גם אין לי בעיה לעבוד עם לינוקס, למרות שהבנתי שניתן גם להתקין win ..

מה דעתכם?

אם הוא מתאים ?

אפשר להגיד את זה בכן ולא

בעיקרון אתה יכול לגלוש באינטרנט לכתוב דברים וכו

אבל המסך קטן גם יחסית לנייד

וגם כמות הזיכרון לאכסון נמוכה

המחשב הזה אמור לשימוש של נידות במחיר מאוד זול

ולא לשימוש של מחשב שולחני שבמחיר כזה אתה יכול לקנות שולחני טוב בהרבה -אבל לא כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם לעשות :) הוא מגיע במהירות של 670 רק, ואפשר להגיע עם המעבד עד 900.

גם לפי ההצלחה שלו בקרוב מאוד (כבר חברה אחת הכריזה) נראה מתחרים דומים ובטח שהדור הבא יהיה יותר טוב (גם אמור לצאת דגם עם מסך 10 אינץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...