בנוגע לAsus Eee PC 4G - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנוגע לAsus Eee PC 4G

DeshDesh

Recommended Posts

שמע.

גם המכירה הקודמת הייתה דרך נקסטופ, וכולם היו מרוצים.

אין הרבה משתמשים רציניים ועכשיו עם החוסר במסכים אף אחד לא יעשה לך הנחנות מטורפות.

קיבלנו הנחה של 100 שקל למרות שהמחיר שלו היה הכי זול בשוק, ומשלוח חינם (לא כל החנויות מביאות משלוח חינם עם שליח)

ובנוסף הוא מתחייב לפאנל S-ISP, וגם ממה שהבנתי אף חנות עוד לא הביאה את המסך לכן הוא גם הראשון שהביא.

הקטע של היבואן הפרטי, זה לא משנה לי, כל עוד הם אמינים (והם הוכיחו במכירות קודמות שהם אמינים) הם יספקו שירות, וכמו שאמרתי עם המחסור בארץ של המסכים, בכל חנות יקח נצח עד שתקבל מסך חדש.

הוא ראה שרוב המשתמשים לא רציניים (בסוף קנו רק 3-4) ובכל זאת הוא פתח לנו מכירה, הרי הוא אמר שהוא ימכור מספר מועט של מסכים בחנות, את כל השאר הוא מביא לחנויות אחרות, אז הטוב במכירה שהוא הקציב לנו מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח כן מצטער :kopfpatsch:

פשוט ראיתי את המחיר וזה באמת המחיר הממוצע של המסך

אז בואו נחזור לענין.

2300 ש"ח למכשיר כזה זאת גניבה :|

אני בכלל חושב שמכשיר כזה כדאי לרכוש מחו"ל, כי כל המיסים ותוספות שנוספות עליו בארץ עושות אותו לא רווחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור..לעניין..האם כל העסקה שווה את המחיר ? המחשב 40 ש"ח לשנתיים. ומה עם האינטרנט ? והתשתית ? כמה צריך לשלם עליהם ? אני כבר כמה שנים טובות באינטרנט של ויהיה לי קשה לוותר על חיבור קבוע..האם בבזק יש חיבור קבוע בלי החייגן הדפוק והפרה-היסטורי הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הפרסומים המחשב מגיע עם כנראה שבזק חוששים מתגובת המשתמשים למערכת הפעלה אחרת... (אפילו שזה יוצא יותר יקר).

המחיר לפי מה שהבנתי יהיה בחנות 1800 ש"ח ככה שזה חיסכון ובכל מקרה עדיף מבחינת ביצועים לקנות מחשב רגיל במחיר הזה, רק שהוא פשוט נראה מכשיר מגניב אז ככה למי שבא לו ויש לו מחשב נוסף לעבודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם בבזק יש חיבור קבוע בלי החייגן הדפוק והפרה-היסטורי הזה ?

הופכים את המודם לראוטר :kopfpatsch:

אגב, הווינדוס המומלץ למחשב כזה הוא Fundamentals for Legacy PCs

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Fundamentals_for_Legacy_PCs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הופכים את המודם לראוטר :kopfpatsch:

לא אותו דבר למען האמת. למשתמש זה אולי נראה זהה אבל זה ממש לא אותו דבר.

עושה רושם שבניגוד לשאר ספקיות האינטרנט בארץ, לבזק בין לאומי אין כל כך חשש להתחייב.

ההתחייבות היא לא לבזק בינלאומי אלא לספק התשתית - (ADSL).

והם עוד חושבים שמישהו יקנה את זה מהם :kopfpatsch: לא שווה בגרושש, אבל אם היה ניתן למכור אותו באותו מחיר בלי התחייבות מצעבנת, אז היה שווה. מה שיותר מעניין הוא האם מוכרים אותו עם עברית, כי אין אותו עדיין בארץ עם עברית.

תתפלא, אבל יקנו. ברור שבלי ההתחייבות זה נפלא, אבל למה שבזק ימכרו לך בדיוק?

גם ככה רוב האנשים נשארים עם התשתית שלהם הרבה זמן (אני כמעט 10 שנים בכבלים למשל) וזאת שיטה מצויינת לגרום לאנשים לעבור. אפילו אני חשבתי על זה בעקבות המבצע אבל אני מעדיף להישאר בכבלים ולשלם על המחשב הנייד קצת יותר אולי כשהוא יצא לשיווק מסודר דרך רונלייט.

מה שכן, אם יש מישהו שבמקרה מתחייב לשנתיים בבזק ורוצה 4,5 או 8 מגה - אני אשמח לקנות ממנו את המחשב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, ההתחיבות המדוברת היא לבזק, לא לבזק בינלאומי, כלומר לתשתית ולא לספק שירותי האינטרנט. כלומר כל מי שמצטרף לADSL מקבל את הEEE במחיר של39 ש"ח משך 36 חודשים. לקוחות קיימים יכולים להתחייב ו"להנות" ממחיר של 50 ש"ח בחודש למשך 36 חודשים. הנייד אגב, מגיע עם XP HOME.

הגרסה המדוברת היא גרסאת הביניים של המכשיר, ישנה גם גרסה שכבר נמכרת בחו"ל עם כונן SSD בנפח 8GB. נושא ההתחייבות כאן יותר עקרוני אם אתם שוקלים לעבור לאינטרנט בכבלים.

לגבי השאלה של פותח הדיון, המחשב הזה סלרון במהירות 900MHZ עם 512MB של , כאשר חלק מתוכם מוקדש לכרטיס הגרפי ה900 של אינטל. לא מדובר בשום צורה במחשב ביצועים. ניתן לגלוש באינטרנט, לראות סרטים, ולבצע את רוב השימושים שניתן לבצע במחשב רגיל. האם הוא טוב לקומפילציות, קשה לומר, סביר להניח שלכל משימה שמצריכה מעבד חזק, זה לא בדיוק המחשב המומלץ.

הEEE PC מתאים למשתמש בעל צרכים בסיסיים, אין לצפות שיריץ משחקים כמעט בכלל, עם כרטיס גרפי ומעבד חלשים ביותר, הגיוני שמשחקים שירוצו עליו יהיו RED ALERT 2 ומשחקים ברמת דרישותיו. (לא CRYSIS צר לי לאכזב את מי שלא קלט).

המחיר בחו"ל של גרסת המחשב עם ה8GB SSD ו1024MB RAM הוא כ300-400 יורו אם אני זוכר נכון. את הXP בזק כן כוללת במחיר, ולמעט המשקל שלו זה הדבר הכי אטרקטיבי במפרט כולו.

מה שכן, האפשרויות הגלומות במחשב, ע"י התקנת דברים שונים מדירות שינה מעיניהם של מודרים כבר זמן מה.

הזיכרון של רוב הגרסאות (כולל של בזק) הוא SODIM 667 וניתן לשדרגו בקלות ובעלות נמוכה, ניתן לשים עליו XP, ומספר אנשים גם דיווחו שכבר הצליחו להריץ עליו גרסאות אי אילו ואחרות של . בסך הכל מדובר בגאדג'ט חביב למדי עם המון פוטנציאל, אחרי הכל מדובר במעבד כך שמחשב תואם להמון דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרטים המדויקים לגבי המבצע של בזק:

ללקוחות חדשים:

מהירות של 2.5 בהתחייבות ל 24 חודשים במחיר 79.9. מחיר המחשב 49.9 ב36 תשלומים

מהירויות של 4 5 ו8 במחיר 89.9 99.9 ול8 מגה אני לא זוכר. מחיר המחשב 39.9 ב36 תשלומים

לקוחות משדרגים:

המחיר לאינטרנט כנ"ל מחיר המחשב ל2.5 מגה 54.90 ל4 מגה 49.90 ול5 ו 8 מגה 44.90

הכל כמובן ב36 תשלומים דרך חשבון הטלפון.

חשוב לציין כי ההתחייבות היא ל24 חודשים למראת שהתשלומים ל 36 במידה ותעזבו לפני 36 חודשים אבל מעל 24 לא תחויבו

בקנס יציאה אלא רק ביתרת התשלומים (במידה וניתקתם את הקו) ותמשיכו לשלם כרגיל את התשלומים במידה והקו ממשיך להיות פעיל

(כלומר ניתקתם רק את האינטרנט).

אם למישהו יש שאלות נוספות או רוצה פרטים מדויקים שישלח לי בפרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים שלו בחו"ל הם כדלקמן:

גירסת 2GB בלי - 300 דולר.

גירסת 4GB בלי - 350 דולר.

גירסת 4GB עם - 400 דולר.

גירסת 8GB עם - 500 דולר.

מה שכן, אם יש מישהו שבמקרה מתחייב לשנתיים בבזק ורוצה 4,5 או 8 מגה - אני אשמח לקנות ממנו את המחשב ;D

אני גם מעוניין!

אם מישהו מצטרף לבזק לחבילה של 4Mb לפחות (התחייבות לשנתיים) ולא מעוניין במחשב, אז אני מעוניין לקנות ממנו את המחשב במחיר יותר גבוה. תשלחו לי בבקשה הודעה פרטית.

כמה אנשים כאן מעוניינים לקנות את המחשב הזה? אני מוכן לשלם 1,500 ש"ח על גירסת ה-4GB עם מצלמה (כמו במבצע של בזק). יש כאן אולי מישהו שמוכן להרים את הכפפה ולארגן מכירה קבוצתית מחו"ל? אם מתארגנת מכירה קבוצתית אז יש מצב שאני אהיה מעוניין לקנות 2 מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...