אובר קלוק הכי כבד שיש (שאפשר לפחות) ב3500ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אובר קלוק הכי כבד שיש (שאפשר לפחות) ב3500ש"ח

Mister-G

Recommended Posts

אוקיי,

פה זה עניין רציני ואני חיב את המפרט הכי חזק לאובר קלוק המאקסימלי שאני אוכל להגיע :AR15:

אז ככה יש לי תקציב פתוח 3500 ש"ח ל--->

לוח אם,מעבד, פנימיים וקירור למעבד.

המערכת תיהיה מבוססת .

למה אני שואל פה ובפורומי מפרטים לא? בגלל שפה מבינים יותר באובר קלוק, שמעו אני לא זקוק לסיכום מחירים וכאלה אני פשוט זקוק שתגידו לי את המערכת הכי הכי הכי הכי הכי טובה לאובר קלוק, לא זקוק אל תגידו לי מה כל מחיר של כל דבר פשוט תסכמו את זה ככה וזהו תודה.

נ.ב

זכרונות-->DDR400 אני כבר יודע רק להגיד מאיזו חברה,איזה CL לקחת,באיזה סטפינג,כמה סטיקים (זקוק ל 512MB כללי),1 או 2,האם לקחת DUAL או לא?(אם זה לא ישפיע על OC אז לא) וכאלה.

מעבד-->לא קשור לכל מעבד יש מתח שונה מה שמשפיע על ה OC מקווה שתעזרו לי פה איזה מעבד יגיע להכי הרבה תודה

לוח אם--->כל לוח מחזיק במתח מסוים שהוא יכול להגיע והלוח שיוכל להגיע להכי הרבה יהיה מצידי סבבה

מאוורר-->ההכי חזק שיש לא מעניין אותי רעש

ותודה לכולכם, וד"א למי שיהיו הוכחות זה יהיה סבבה כי אני לא מסתמך רק על דיבורים של אנשים :jump:

תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמשים נכבדים. אין צורך להוסיף תגובה שבה אתם אומרי לפותח התראד להעביר את הדיון כי הוא פשוט לא יכול. אם המודר חושב שצריך להעביר הוא יעביר וזה יבוא לצומת ליבו של המפרסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU : AMD Athlon XP 2100+ Tray CPU [ ¤ 567.23 ] 1

Motherboards for AMD : NF7 nForce2 Motherboard Rev 2.0(ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, USB 2.0) [ ¤ 615.54 ] 1

Memory : 512MB TwinMos PC3700/466 [ ¤ 1,009.34 ] 1

CPU Cooling : SLK-800 [ ¤ 295 ] 1

Cooling / Modding : 80mm Smart Fan 2 [ ¤ 81.15 ] 1

Subtotal : ¤ 2568.26

לקחתי את ה-2100 מפני שאין כבר בארץ את הסטפינג ל-1700 שהגיעו איתו ל-OC מטורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...