התרשמות אישית AKG K 414P - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התרשמות אישית AKG K 414P

fire1ce

Recommended Posts

היי כולם!

לפניי יומיים התחדשתי בזוג AKG K 414P (בדיוק זהים לדגם AKG K 26P). לפני זה היה לי KOSS KSC75 משודרגות.

http://www.akg.com/personal/cproducts/powerslave,id,825,pcategory,4,nodeid,11,_language,EN.html

הבנייה טובה. קשת עשויה מתכת, משני חלקים אשר נכנסים אחד לתוך השני כדי להתאים את האוזניות וגם כדי לקפל אותם.

החיבור של האוזניות לקשת מפלסטיק אך הוא יחסית עבה לגודל האוזניות. האוזניות מסתובבות סביב הציר שלהם במטרה לקפל אותם לכמה שיותר קטנות.

הם נשמעות בסדר גמור למחירם כמובן, אבל אני לא מצליח להחליט איזה זוג נשמע יותר טוב ה KSC75 או ה 414P וכדרך הגב מחיר ה KSC75 הוא רק 20$ לעומת ל 50$ ל 414P.

האוזניות מאד מאד באסיות - ממש מוגזם! הכריות שלהם נותנים אטימה מעולה אך הם גם הבעיה של האוזניות האלו לדעתי - הם לוכדים את הבס והוא רק מתחזק.

רק אתמול בערב נזכרתי שיש לי זוג כריות של KSC75, הורדתי את הכריות המקוריות והחלפתי אותם לאלו של KSC75 והצליל התאזן פלאים!

ממליץ לכולם לעשות את זה זה מרסן את הבאס. אך יש לזה חיסרונות - האטימות לסביבה כמובן יורדת.

דברים שלא התרשמתי מהם בחבילה: לא היה פלג מעבר ל 1/4" והנרתיק שמקבלים איתם לא שווה כלום - סתם שקית מבד שיכולה להגן רק מאבק.

**שכחתי לציין שהם ניקנו לנגן Cowon D2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הדגם שהוא לא אטום (עם חורים) בצבע צהוב ואחרי חצי שעה - 45 דקות האוזניים כואבות כי האוזניות לוחצות מאוד, ואגב גם בדגם הזה הקשת היא אותו דבר.

כן שכחתי לציין את זה שהם באמת לוחצים. אבל אני עכשיו טיפה מותח אותם כדי שהם השתחררו יותר. הם מולבשים עכשיו על המגבר האוזניות שלי של זוג אחר - כל הזמן במצב של לחץ. מקווה לשפר את (ליותר דיוק להפחית) את הלחץ של הקשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את 26P כבר 9 חודשים .. משתמש בהם עם

מרוצה עד השמיים .. לא יודע מה אתה אומר לגבי הבאס אבל אצלי הן מאוד מאוזנות , הבאס מדוייק ונותן בראש..

מדוייק זה מדוייק אבל מוגזם בטרוף ! ומאוזנות זה כאשר גם הגבוהים, המיד והבס נשמעים כמו שצריך באיזון אחד עם השני.

וכמו שאמרת "ונותן בראש.. " זה לא צריך להיות ככה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש, שמעתי למספר דקות את האוזניה המדוברת בגירסת K26P.

יש להן באס מוגזם, אם ניתן הוסף בלו טאק שירסן את תחום הבאס.

ל K518 זה הועיל..

כבר ריסנתי אותם על ידי החלפת הכריות! אתה מגיע למפגש השישי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך כך זה הפך לחיסרון, כפי שאמרתה, האטימה אובדת..

אני הייתי מנסה בלו טאק, זה מוד הפיך.

אולי, מדוע?

כן אני ידוע שזה מוד מאד קל והפיך. כבר עשיתי את המוד על ה KOSS UR 40 שלי. =)

קיצר יהיה נחמד שתשמע אותם עם כריות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר ציינתי הצלילה הפך הרבה יותר מאוזן, לרמה שאני אוהב לפחות! הבס המוגזם נעלם, הדייק שלו נישאר כמו שהיה - את זה מאד אהבתי. המיד והגבוהים מודגשים יפה ולדעתי נישמעים יותר רכים וכך נשמעים פחות אלקטרוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...