תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K} - עמוד 89 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K}

dino

Recommended Posts

קודם כל המארז המקורי נראה לי יותר יפה (יש לי אותו)

איכות בניה זה אומר צבע איכותי זה אומר פלסטיק לא שביר פרספקס שלא שנרט כל כך מהר כפתורים לא נתקעים לדים לא נשרפים מהר!

אחי הקטן קנה מחשב עם מארז חיקויי כזה והפלסטיק שלו לא נראה כל כך עמיד ונשבר בקלות הדלת הזו שסוגרת על הכוננים עומדת להישבר המאווררים מרעישים הלדים כבר לא פועלים ויש לו את המחשב כולה חודש!

בנוסף לכל זה שנכון לחלוטין, יש הבדל רציני של זרימת אוויר, מספר מאוררים, בניית הגרילים (חוסם יותר\פחות אוויר).

עובי פח, עובי השלדה, בניית השילדה (כגון המבנה והתפיסה של הכלובים).

יש הרבה הבדל בין מארז שתוכנן מההתחלה בתור מארז חדש, לבין תכנון שכל מה שהתמקדו בו זה "איך לגרום לו להראות כמו X".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין כמו המקור, אני כשקניתי את המארז רציתי התחלה לקנות מפנדה את החיקוי כי הוא עלה זול (של הX-BLADE) אבל כשראיתי אותו מבפנים ואת האיכות פח שלו והצבע שמקבל הרבה שירטות ישר הלכתי על המקור של חברת A-TOP המקורית ואני לא מצטער לרגע,הדלתות לא מתעקמות ,המארז גם אחרי שנה נראה חדש מבפנים ללא אבק(אני לא מנקה אותו לגמרי!) המארז מבחוץ נשמר ללא סריטות על החלון,והמקומות של המאווררים יוצרים זרימת אוויר מצויינת,תלמד!

אם אתה יכול להוסיף עוד 100 שקל וללכת ל המקור אז תלך על המקור ולא על איזה מארז של "סאנשיין" מעפן שהדלתות שלו יתעקמו והדלת מרוב שתפתח אותו ותסגור בסוף לא תיכנס טוב.......בכל מקרה בקשר למארז שלך אני יודע שהחיקוי שלו הוא לא עלוב כמו של הX-BLADE והוא נותן זרימת אוויר טובה,אני עובד עם שני כאלה והם באמת נוחים ונדמה שהם המקור ,חיקוי יחסית מוצלח מבחוץ אבל מבפנים ממש לא.......בכל מקרה תהנה ממנו! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו המקור, אני כשקניתי את המארז רציתי התחלה לקנות מפנדה את החיקוי כי הוא עלה זול (של הX-BLADE) אבל כשראיתי אותו מבפנים ואת האיכות פח שלו והצבע שמקבל הרבה שירטות ישר הלכתי על המקור של חברת A-TOP המקורית ואני לא מצטער לרגע,הדלתות לא מתעקמות ,המארז גם אחרי שנה נראה חדש מבפנים ללא אבק(אני לא מנקה אותו לגמרי!) המארז מבחוץ נשמר ללא סריטות על החלון,והמקומות של המאווררים יוצרים זרימת אוויר מצויינת,תלמד!

אם אתה יכול להוסיף עוד 100 שקל וללכת ל המקור אז תלך על המקור ולא על איזה מארז של "סאנשיין" מעפן שהדלתות שלו יתעקמו והדלת מרוב שתפתח אותו ותסגור בסוף לא תיכנס טוב.......בכל מקרה בקשר למארז שלך אני יודע שהחיקוי שלו הוא לא עלוב כמו של הX-BLADE והוא נותן זרימת אוויר טובה,אני עובד עם שני כאלה והם באמת נוחים ונדמה שהם המקור ,חיקוי יחסית מוצלח מבחוץ אבל מבפנים ממש לא.......בכל מקרה תהנה ממנו! ;)

זה לא משנה לי,אני גם ככה באמצע מודים עם המארז הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה שלי (סורי על הבלאגן...)

אחד של כל סביבת העבודה ואחד תקריב על המערכת...

(ברור לי שאני אצטער על ההודעה הזו...אני צריך להיות יותר חכם מלהגיב בת'רדים סטיקיים אינסופיים [ע"ע "על ספקי-כוח" בחומרה אחרת...], כי יען על הת'רד הזה לרדוף אחרי בכל פעם שאני אלחץ על "תגובות להודעות שלי"...)

אבל...לא יכול להתאפק...

בנאדם, איך אתה יכול לחיות ככה? אני מבין שאתה רווק וכל זה ולא חשוב לך הסדר, אבל זה לא חדר, זה ניראה יותר כמו מעבדה מחדר.

אלוהים ישמור.

גרמת לי לטראומה, אני בספק אם תעבור מתישהו בעתיד. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם, איך אתה יכול לחיות ככה? אני מבין שאתה רווק וכל זה ולא חשוב לך הסדר, אבל זה לא חדר, זה ניראה יותר כמו מעבדה מחדר.

אלוהים ישמור.

גרמת לי לטראומה, אני בספק אם תעבור מתישהו בעתיד. :nixweiss:

זה החדר/מעבדה שלי.

ואכן זה מבולגן לפרקים, בד"כ שאני באמצע פרוייקט (כמו עכשיו לדוגמה).

(ועוד לא ראית את הכלב והחתולים שסילקתי אותם לכבוד הצילום הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shuy - אני מבין שהבלאגן לא מזיז לך, אך סדר מינימלי לפחות דרוש בחדר שלך.. זה בשבילך לא בשבילנו(אחחח כמה שזה מזכיר את ההורים)

Bluesky - אתה בטוח שזה מה שגרם לך לטראומה ולא משהו אחר? :-X

הכל בהומור כמובן, אני לא מתכוון לפגוע או משהו (;

ולכל השאר - אם שמתם לב אתם נמצאים פה בדיון שמפרסמים בו תמונות של סביבות עבודה, זה לא דיון על ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shuy - אני מבין שהבלאגן לא מזיז לך, אך סדר מינימלי לפחות דרוש בחדר שלך.. זה בשבילך לא בשבילנו(אחחח כמה שזה מזכיר את ההורים)

כמו שכתבתי, בד"כ יותר מסודר (לא הרבה יותר מסודר אבל עדיין...).

ו...כן אמא אני אסדר עוד חמש דקות...רק עוד כמה הלחמות.

ועוד אחד אל השותפה שלי לשעבר "כן אני יודע שהחתול מטפס על הווילון בסלון, אז על מה את רצה שהוא יטפס, על האוורסט?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bluesky - אתה בטוח שזה מה שגרם לך לטראומה ולא משהו אחר? :-X

הכל בהומור כמובן, אני לא מתכוון לפגוע או משהו (;

ולכל השאר - אם שמתם לב אתם נמצאים פה בדיון שמפרסמים בו תמונות של סביבות עבודה, זה לא דיון על ::)

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה של החדר החדש שלי.. עבדתי לא מזמן והוא לא גמור עדיין, צריך להגיע המזרון בגודל של המיטה יום שני הזה וצריכה בתוך כל הבלגאן הזה להכנס גם ספה, אני עדיין בחיפושים אחר משהו שאני רוצה

אז הנה, תהנו :)

BTW, הפוסטר הוא בכניסה לחדר, לדעתי אחד החזקים ;D

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...